Reklama

Chaos vedlě školy v Řeporyjích

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FreeArt
Nováček 3 příspěvky 10.09.18 08:02
Chaos vedlě školy v Řeporyjích

Unikátní nápad zdokonalování silničního provozu v ulici Od školy je realizován v
Praze-Řeporyje: chodník je určen pro parkování aut, vozovka je naopak pro chodce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vulpes
Závislačka 4959 příspěvků 10.09.18 08:28

ale takhle z fotky to vypadá opravdu jako parkovací stání pro auta.....? ;)

Jinak pokud jde o chaos ráno u školy, tak už mě nepřekvapí snad nic. Ono je to tím, že tak 90 % účastníků silničního provozu tam jsou ženy a to, co některé dokáží vytvořit, to by bylo na psychiatrickou diagnozu :mrgreen:

Micaella22
Kecalka 164 příspěvků 10.09.18 08:34

Zensky no… klasika u kazdy skoly/skolky

podaji
Kecalka 391 příspěvků 2 inzeráty 10.09.18 08:34
@FreeArt píše:
Unikátní nápad zdokonalování silničního provozu v ulici Od školy je realizován v
Praze-Řeporyje: chodník je určen pro parkování aut, vozovka je naopak pro chodce.

No ono to asi jinak nejde. Pokud tam není vyhrazené parkoviště tak jiná možnost než parkovat na chodníku není. Dnes většina rodičů děti do školy/školky vozí ale většina škol nebo školek na to nejsou uzpůsobena. A ne všichni rodiče jen přibrzdí aby dítě vyskočilo a šlo…

ivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 10.09.18 08:37
@vulpes píše:
ale takhle z fotky to vypadá opravdu jako parkovací stání pro auta.....? ;)Jinak pokud jde o chaos ráno u školy, tak už mě nepřekvapí snad nic. Ono je to tím, že tak 90 % účastníků silničního provozu tam jsou ženy a to, co některé dokáží vytvořit, to by bylo na psychiatrickou diagnozu :mrgreen:

Mě to taky připadá, že jsou to parkovací místa. Chodník by měl spíš obrubník, ne?
Mě třeba u nás u školy připadá, že děti vozí prakticky každý, kdo to má dál než 100 metrů. Pak se tam samozřejmě ve „špičce“ dějí zajímavé věci.

vulpes
Závislačka 4959 příspěvků 10.09.18 08:43
@ivašot. píše:
Mě to taky připadá, že jsou to parkovací místa. Chodník by měl spíš obrubník, ne?
Mě třeba u nás u školy připadá, že děti vozí prakticky každý, kdo to má dál než 100 metrů. Pak se tam samozřejmě ve „špičce“ dějí zajímavé věci.

ono to ale nebude tím, že by nedošli těch 100m, ale že asi ten rodič pak jede rovnou do práce, ne? Já to tak dělala se školkou taky…odvádět dítě pěšky a vracet se pěšky, pak ještě přezouvat…to sežere minimálně půlhodinu, kdežto vysazení z auta jen pár minut. A my sovy těch minut ráno nazbyt nemáme :lol:

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 10.09.18 08:56

Mně přijde, že u každý školky/školy je vždycky chaos :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 09:00

Mám také dvě fotky.
První to zapich na blikacky a řidič nikde. A druhý tam měl zákaz vjezdu s vyjmou IZS… A postavil to před vchod aby jen pár věcí nenesl do auta daleko. Když jsem tohle řešila na jedné skupině…prý jsem hysterická matka v šestinedělí. Ale od čeho tu jsou zákony? Aby se přeci porušovali :nevim: . Anonym. P.

ivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 10.09.18 09:07
@vulpes píše:
ono to ale nebude tím, že by nedošli těch 100m, ale že asi ten rodič pak jede rovnou do práce, ne? Já to tak dělala se školkou taky…odvádět dítě pěšky a vracet se pěšky, pak ještě přezouvat…to sežere minimálně půlhodinu, kdežto vysazení z auta jen pár minut. A my sovy těch minut ráno nazbyt nemáme :lol:

Ale tak to já chápu. Jen si kolikrát říkám, že by snad bylo bezpečnější, kdyby děti těch pár metrů šly samy. Než vyskakovat z auta na točně autobusů, kde se v tu chvíli motá nejen ten autobus ale ještě i dalších pět aut.

ivašot.
Kelišová 6263 příspěvků 10.09.18 09:09
@Anonymní píše:
Mám také dvě fotky.
První to zapich na blikacky a řidič nikde. A druhý tam měl zákaz vjezdu s vyjmou IZS… A postavil to před vchod aby jen pár věcí nenesl do auta daleko. Když jsem tohle řešila na jedné skupině…prý jsem hysterická matka v šestinedělí. Ale od čeho tu jsou zákony? Aby se přeci porušovali :nevim: . Anonym. P.

Druhá pravda je, že jsou místa, zejména sídliště, kde kdyby parkovali jen podle předpisů, tak musí polovina lidí auto prodat…

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 10.09.18 09:16

FreeArt: tak to pro me je krasa to co ukazujes na fotce. Bydlim v UK a ten tajfun aut kazde rano u skoly,to je teprve neco. Rodice parkuji tam kde nemaji,i kdyz mame asi jako jedina z mala skol dost parkovani kolem,stejne deti vyhazuji na kruhaci,nebo jezdi rychle,blokuji lidem na privatnich vjezdech,jen aby neudelali krok navic.
Dokonce mame neco jako Makro vedle skoly,kde jsme mohli parkovat a kvuli nekterym debilum,co jsou neukazneny,a jeste napadali zamestance Toho obchodu,tak nam to zakazali.
Takze to neni jen v CR,nejsou to jen zeny… tyhle problemy jsou vsude.

jenny.fields
Generální žvanilka 24607 příspěvků 10.09.18 09:25
@FreeArt píše:

Tohle jsou podle mne očividný parkovací mista :nevim:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 10.09.18 09:27
@FreeArt píše:

Tohle jsou ale normální parkovací místa a ne chodník.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 10.09.18 09:28

Bydlim u školy a rozvazim děti do jiných škol.....mohla bych vydat galerii toho co tu dokážou…
Matky v drahých SUV běžně neumí couvat,takže porazeji popelnice,otcové zas na to kašlou a velmi často to hodí rovnou na travu
Nemají problém mi ani zaparkovat před výjezdem z garáže…

Já to nechápu,když vezu děti,prostě zastavim tam kde se smí,dám ditku tašku pusu a nazdar :nevim: A jedu dál…

jkra
Generální žvanilka 24106 příspěvků 10.09.18 09:37

no ja nevim, jste strasne chytre. Nekdy neni proste kde zastavit. u nasi skoly casto vyhazuji dite tak, ze zastavi na prechodu a dite vystoupi.
U tech skol neni kde parkovat…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama