Reklama

Čím nesmazatelně podepsat oblečení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 09.09.18 17:48
Cim nesmazatelne podepsat obleceni?

Zdravim, mate tip, co udelat, aby fixa drzela?
Uz treti rok podepisuju detem obleceni s vysledkem, ze po prvnim vyprani je napis hodne slaby a po druhem, max. tretim je pryc. Pouzivam fixy na textil z galanterie, Ikea a posledni dobou jeste lihovy permanent marker.
 Dik

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 09.09.18 17:54

Za mě nejlepší gelové pero na textil Pentel (Pentel gel roller for fabric). Nerozmazává se (kreslím s ním i na textil a dělá krásnou tenkou hladkou linku) a drží.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 09.09.18 17:59

@zrcadlo Jo? Vidis to neznam. A kde kupujes kdyztak?

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 09.09.18 18:08
@MartinaIrena píše:
@zrcadlo Jo? Vidis to neznam. A kde kupujes kdyztak?

Já jich vždycky jednou za čas vezmu víc přes net v různých výtvarných potřebách (většinou podle toho, co kupuju k tomu). Určitě je měla M. Brýdová (tuším bryda.cz), ale kupovala jsem už i jinde. Ale kamarádka teď říkala, že v jejich papírnictví na malém městě jí to paní ochotně objednala do krámu a hned to nabízela na pokladně s tím, že se s tím dobře popisuje, a prý jich prodala spoustu maminkám prvňáčků a školkáčů (takže šikovný podnikatel i vyhoví).

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 09.09.18 18:12

Kupuju obyc fix na Dvd. A drzi.

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 09.09.18 18:18

@MartinaIrena Ahoj, kdybys chtěla zkusit samolepky, doporučuji Happy Label :palec:

Michalka80
Kelišová 5103 příspěvků 09.09.18 18:21
@vjerunqa píše:
@MartinaIrena Ahoj, kdybys chtěla zkusit samolepky, doporučuji Happy Label :palec:

To jsou prosim te nejake specialni samolepky na textil??? Taky s tim bojuju, vse podepisovat :roll:

Russet
Extra třída :D 10405 příspěvků 09.09.18 18:27
@vjerunqa píše:
@MartinaIrena Ahoj, kdybys chtěla zkusit samolepky, doporučuji Happy Label :palec:

Máme. Ale ještě jsem neprala. Fakt drží?!

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 09.09.18 18:28

@Michalka80 Ano, a právě nejen na textil, ale snad na všechno :) Je mnoho variant, vybereš si motiv, barvu, doplníš text. A pak už jen polepíš vše potřebné.

Qwentin
Hvězda diskuse 35351 příspěvků 09.09.18 18:29

Permanent marker, mají ho ve všech papírnictvích, je nevypratelný.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 09.09.18 18:30

@zrcadlo @Alyss1 @vjerunqa :palec:
Holky dik, vyzkousim to vsechno a dam vedet, co na to rika nase pracka a susicka

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 09.09.18 18:31

@Qwentin prave, ze neni. Me se opere po druhem az tretim prani

Qwentin
Hvězda diskuse 35351 příspěvků 09.09.18 18:33

@MartinaIrena Tak já si nemohu stěžovat, drží už dva roky při častém praní. Ještě jsou dobré fixy na textil.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9970 příspěvků 09.09.18 18:36

@Qwentin :mrgreen:

malytlustyhroch
Kecalka 460 příspěvků 09.09.18 18:42

Pro zoufale, kterym se vypere nebo potem vybeli uplne vsechno, zbyva vysivka.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama