Chat s jiným

Anonymní
21.12.19 18:47

Chat s jiným

Zdravím,
nedávno se mi stala taková věc. Zničehonic si mě z práce přidal na FB jeden týpek, kterého jsem jen potkávala a nikdy si ho nevšimla, nepracujeme spolu. Začal mi psát, že se mu líbím dlouho, že si mě všiml a že jestli nebudeme kámoši a nenapíšeme někdy. Během toho začal, že nikoho nemá a chybí mu pohlazení a tak a že jestli nedáme přes chat něco žhavějšího z témat. Říkám mu, že mám přítele, vztah v pořádku, ale on stále se na to ptá, jinak je v pohodě. On je rozvedený, má dvě malé dcery a já už 5 a půl roku vztah na dálku.
Chci se zeptat holky…je to chatování nevěra nebo byste radši udělaly krok zpět. Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1276
21.12.19 18:50

Nejprve si bude chtít psát, pak se bude chtít sejít na kafe, pak dotirat o sex..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
21.12.19 18:51

Pokud ty zhavejsi temata rozjedes, tak to urcita forma nevery je.BTW,kdyby toto delal tvuj pritel, poplacala by jsi ho po raminku, ze je to ok? Asi ne vid? Pak je jedno, jak to nazves, ale jestli delas neco, co by tobe samotne u partnera vadilo.Jen me prekvapuje, ze k takovemu prozreni potrebujes internernetovou diskusi a ne selsky rozum.

Příspěvek upraven 21.12.19 v 18:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4894
21.12.19 18:51

A tady chcete poradit, jak být svéprávná a umět borce poslat do řitě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
21.12.19 18:54

@Cenarius souhlasim
Nebo rozjed žhavý chat a potom, až ho potkáš v práci, to bude teprve to pravé ořechové…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5494
21.12.19 18:58

Hm, tak typek umi zatlacit na pilu a neboji se toho. Prej neco zhavejsiho, copak chtel at mu ukazes pres kamerku frndu? :D Asi duvod proc je ted rozvedenej.

A ty premyslis, ze bys do toho sla? Jestli se musis ptat, tak jsi urcite na dobre ceste ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10945
21.12.19 19:07

Kdyby jsi zjistila, že si takhle vypisuje tvůj přítel s jinou nažhavenou, co po něm jede, vadilo by ti to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
21.12.19 19:27

Odolej tomu chtíči nebo myslíš, že si tvůj partner zaslouží aby si mu toto dělala? :think: Stálo by ti za to zničit vztah kvůli rozvedenýmu sukničkáři? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9674
21.12.19 19:32

Jak by si tě mohl přidat? Poslal ti žádost a ty jsi jí přijala? Koleduješ si o problémy, to ti je snad jasný. Ten si s tebou nebude chtít psát o počasí. Pošli ho do háje a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23808
21.12.19 19:40

Už se těším, až tu někdo založí diskuzi „pozval mě na kafe. Holky, co mám dělat???“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 20:38

Proč si s ním vůbec píšeš? :roll: takových zoufalců je plný net. :nevim: Nebo s ním chceš něco mít? :think: Já mít vztah, tak za prvé žádost cizího kluka nepřijmu a když už bych takovou blbost udělala, napsat mi jen něco málo z toho, co napsal tobě, hned ho zase rychle odstraním z přátel a dál ho neřešila. Tobě by nevadilo, kdyby si tvůj přítel psal s kolegyní, která by mu tohle psala? Za mě je to flirtování, když si s ním píšeš, brala bych to tak, že máš o něj zájem (proč jinak někomu takovému vůbec odepisovat, když kdybys byla s přítelem šťastná?) a tedy bych to brala jako nevěru.

• Citovat
  • Nahlásit
5867
22.12.19 08:38

Jak si tě přidal? Ty schváliš do přátel každého, kdo si řekne? :D
chudák holka :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5494
22.12.19 10:59
@Kfětoslava píše:
Jak si tě přidal? Ty schváliš do přátel každého, kdo si řekne? :D
chudák holka :?

Kdo je chudak, zakladatelka? ;) To teda jo, je 5 let v nefungujicim vztahu, zepta se jestli to ma zkusit s nadrzenym kolegou a tady dostane ceres jak svin :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5867
22.12.19 11:36
@Chytrak píše:
Kdo je chudak, zakladatelka? ;) To teda jo, je 5 let v nefungujicim vztahu, zepta se jestli to ma zkusit s nadrzenym kolegou a tady dostane ceres jak svin :)

Já řeším, že neznám ten pocit, kdy si musím přidat do přátel každého, kdo si řekne. To by taky mohla dát každému, kdo si řekne :). Jinak proč pěstovat nefunkční vztah, ať se rozejde a směle do toho, i když pán z Fcb není můj šálek čaje a myslím, že mu nejde o vztah jako spíše hloupě kecat, za pár dnů se možná zakladatelka dočká fotky penisu jako PF 2020

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
22.12.19 16:27

Jestliže jsi zadaná a píše ti někdo s tím, že by chtěl víc, tak jo, v tom případě to osobně beru jako nevěru. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama