Dárek pro milence k Vánocům

Anonymní
21.12.19 18:07

Darek pro milence k vanocum

Dobry podvecer devcata. Potrebuji poradit. Dostala jsem necekane od milence darek k vanocum. Byl pomerne drahy a nejake drobnosti detem. Hodne me to prekvapilo a ja jsem pro nej nic nemela. Bylo mi trapne. Co by jste poradili? Neco neutralniho. Moc dekuju :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
21.12.19 18:11

To jakoze nechavas milence aby daval darek tvym detem? A tezko ti tu poradime, ty ho znas nejlepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4110
21.12.19 18:11

Nechtěla bych svým dětem dávat dárky od milence. Co na to manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
21.12.19 18:13

Třeba nějaký krásný pero od Parkera, pokud má rád víno, tak třeba LigneW vývrtku… Je toho tooolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10826
21.12.19 18:14

Upřímně se přiznám, že mít můj manžel milenku a ještě od milenky vozit dárky mým dětem a já to zjistit, tak jak jsem proti násilí, tak mu za tohle natáhnu. To už je tak za hranou, že víc za hranou to snad ani být nemůže. Jsi fakt hnusná, to už je vrchol všeho. A ty řešíš, čím obdarovat milence. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 18:14

Deti to budou mit pod stromek, tudiz budou od jeziska…jsme oba nezadani a manzele(ky)zadny ;)

• Citovat
  • Nahlásit
10826
21.12.19 18:15
@Anonymní píše:
Deti to budou mit pod stromek, tudiz budou od jeziska…jsme oba nezadani a manzele(ky)zadny ;)

tak proč mu říkáš milenec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668

Pozitivní těhotensky test. To ho zaručeně dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Mozna jsem to spatne definovala, je to kamarad s vyhodami

• Citovat
  • Nahlásit
9642

No jo, my ho ale neznáme, tak to se pak radí těžko :nevim: Tak mu kup třeba lahev nějakého kvalitího alkoholu, doutníky, nebo co já vím. Taky mě docela zarazilo, že kupue dárky dětem. Je to tedy milenec na tajnačku, nebo prostě má s někým vztah, jsi sama s dětmi a takhle tomu říkáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4110
21.12.19 18:16
@karkarka píše:
Pozitivní těhotensky test. To ho zaručeně dostane.
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 18:17

Zname se dlouho, ale tento,,vztah" netrva dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
9642

@Šáruší Proč hned tak drsně? Vždytˇona je svobodná a on taky, jen to blbě napsala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27997
@Anonymní píše:
Deti to budou mit pod stromek, tudiz budou od jeziska…jsme oba nezadani a manzele(ky)zadny ;)

Jestli je bez manželky, tak bych koupila třeba stříbrný nebo ocelový nebo kožený náramek, to by mu mohlo udělat radost…

A k tomu pytel dobrých oříšků, jestli si to tedy svými sexuálními výkony zaslouží… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10826
21.12.19 18:19
@arinecka píše:
@Šáruší Proč hned tak drsně? Vždytˇona je svobodná a on taky, jen to blbě napsala :mrgreen:

no to jsem nevěděla, se mi zatmělo při té představě, napíše milenec, takže mě fat nenapadlo, že jsou oba nezadaní. Když ještě napsala, že to bylo nečekaně. To u nezadaných lidí spolu tak nějak chodících není neobvyklé, že před Vánoci si dají dárek, aby to bylo nečekané. Nečekané je to u někoho natajňáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama