Proč chlapi lžou?

Anonymní
21.12.19 08:21

Proč chlapi lžou?

Holky, já se zase jednou rozběsnila… :cert: Svému muži dovolím diskotéky, pivo s kamarády ani nežárlím na kamarádky, na bývalé holky, ale musím vědět, kam jde a s kým, opravdu nedělám, že bych řekla „s tím tam nepůjdeš, s tím tam půjdeš, tam nepůjdeš tam jo“, ale jde mi o tu otevřenost já mu také vše říkám.
A teď ta hlavní otázka, jaký má potom důvod ke lhaní? Nebo prostě k neříkání celé pravdy? Třeba povídal jsem s kamarádem, ale už neřekne, že byli pařit na diskotéce/baru ani když se snažím to téma rozvíjet, tak to z něj nevypadne a v tu chvíli se opravdu naštvu a udělám scénu, kdyby mi to řekl kdykoli před tím nebo alespoň během rozhovoru „Tak jak ses měl, co jsi dělal?“…
Pak mě napadne, že k neříkání celé pravdy má mnohem závažnější důvod než to, že bych vyletěla, protože byl jen na diskotéce, protože kdyby byl jen na diskotéce a řekl mi to předem nebo i potom tak ví, že nevylítnu. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2587
21.12.19 08:31
@Anonymní píše:
Holky, já se zase jednou rozběsnila… :cert: Svému muži dovolím diskotéky, pivo s kamarády ani nežárlím na kamarádky, na bývalé holky, ale musím vědět, kam jde a s kým, opravdu nedělám, že bych řekla „s tím tam nepůjdeš, s tím tam půjdeš, tam nepůjdeš tam jo“, ale jde mi o tu otevřenost já mu také vše říkám.
A teď ta hlavní otázka, jaký má potom důvod ke lhaní? Nebo prostě k neříkání celé pravdy? Třeba povídal jsem s kamarádem, ale už neřekne, že byli pařit na diskotéce/baru ani když se snažím to téma rozvíjet, tak to z něj nevypadne a v tu chvíli se opravdu naštvu a udělám scénu, kdyby mi to řekl kdykoli před tím nebo alespoň během rozhovoru „Tak jak ses měl, co jsi dělal?“…
Pak mě napadne, že k neříkání celé pravdy má mnohem závažnější důvod než to, že bych vyletěla, protože byl jen na diskotéce, protože kdyby byl jen na diskotéce a řekl mi to předem nebo i potom tak ví, že nevylítnu. :zed:

Nemáš mu co dovolovat, není tvoje dítě. Jestli má potřebu chodit po diskotékách s kamarády, tak pro něj manželství je předčasné, protože je ještě nevyzrálý a nedospělý. Kdyby chtěl pokecat s kamarády, tak půjdou někam, kde se uslyší a ne na diskotéku, kde neslyší nic a co tam asi tak dělá? Co myslíš? Důvod ke lhaní je ten, že chce mít klid. A neříkat předem je lepší, protože bys měla řeči před tím i potom. Takhle je máš jen potom. Ty jsi předpokládám s dětmi doma, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
21.12.19 08:32

A je nutné se ho ptát? Když víš jaký je a jen tě to rozčílí. Pokud mu důvěřuješ, neptala bych se třeba by se rozpovídal sám. Můj manžel tedy tohle nedělá, takže pokud by mlžil byl by to signál, že to nebyla jen párty s kamarády. To ale musíš vědět ty jaký je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1981
21.12.19 08:33

Protože jsou to srabi a nedomysli :mrgreen: neresi to, zijou přítomnosti a ne tím co bude až to praskne a pod. Mám podobného muže doma už 10 let. Taky zamlčuje nebo neřekne vse :roll: naštěstí se jedna o prkotiny, ne tak často, ale taky mě to stve. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6802
21.12.19 08:34

Já nevím, můj muž chodí akorát na firemní akce a jelikož děláme spolu, tak jsem tam s ním. Ale bývalý mi taky nikdy neříkal, kolik barů prošel a kde všude byl. Často si to ani nepamatoval. A hlavně, jestli chceš fakt vědět takhle všechno do podrobna, jak reaguješ, když třeba fakt jeden bar zapomene a tobě zrovna někdo řekne, že ho tam viděl. Jestli máš okamžitě podezření, měla bys něco dělat se svým sebevědomím a nebo tím, co tě nutí ho podezírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 08:34

Ty jo. Můj muž se taky věnuje svému konicku, ale aby mi lítal po diskotékách a po hospodách… To bych ho hnala teda :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6802
21.12.19 08:36

A jinak ještě dodám, když ty se jdeš někam bavit, tak máte naplánovaný večer přesně na hodiny? Taky jsme si kolikrát s holkama vyšly na vínko a nakonec skončily na diskotéce neplánovaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2957
21.12.19 08:43

Ja taky nerikam manzelovi vsechno, kazdy ma sva tajemstvi a nemusi to byt nutne hned milenka nebo gamblerstvi, ale jen drobnosti. A chtit po manzelovi aby mi dopredu rekl kam pujde s kolegy nebo kamarady…to je sci-fi, on sam to nevi, nikdy nic neplanuje. Rozhodne z nej nepacim kde vsude byl a co kdo delal.

Jinak chlapi obecne lzou kdyz chteji sex nebo mit klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14261
21.12.19 08:53

Ty ses tak hodná, že mu to dovolíš :lol: :lol: sice si myslíš, jak jsi tolerantní, ale ve skutečnosti jsi pěkná stíhačka. Takový výslech by na mě někdo zkusil jenom jednou, nejsem ničí harant, aby mi někdo něco dovoloval a pak jsem se musela zpovidat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
21.12.19 08:57

Nevím no, každý to má jinak. Můj zase když od nekud přijde tak je schopný mě vzbudit a říct mi vše od A DO z a ještě to semnou rozebírat:D je to chlap od chlapa. Naštěstí na diskotéky chodíme jen spolu a do hospody když jde tak už obvykle vím kam jde. Má jen 3 oblíbené hospody a do jiných nechodí :D. Nevím mě říká vše, sám řekl že jsme partneři a že nemá důvod mi něco tajit. Takže to dopadlo tak že jednou odešel ve 3 s klukama vrátil se v 10, a do 1 do rána mi povipravel vše. :D

Ale tak já to dělám taky. Když od nejdu přijdu tak mu povipravim vše od A do Z :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
21.12.19 08:59

Můj bývalý manžel, a to měl hodně přes 30 let, taky chodil s kamarádem pařit a já hloupá doma s dětmi… Až časem jsem se dozvěděla o jeho tazích nocí, ženách, střídání měst i diskoték. Měl svobodného kamaráda po rozchodu, který řádil jak utržený ze řetězu a který manžela hecoval, ať si užívá života a že jako tatík u rodiny skončil a podobné kecy. A ten můj chlap mu to samozřejmě věřil. No, když to shrnu: manželství, děti a pařby nejdou dohromady. Projevy zastydlé puberty a noční tahy jednoho z partnerů jsou podle mě neakceptovatelné. To není chování dospělého, odpovědného člověka a nedej bože rodiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3439
21.12.19 09:02

Je zajímavé, že ženy, co mají rády kontrolu a přehled, si často k sobě vyberou tyhle týpky rozlítané po diskotékách a barech. No, budete to mít spolu těžké :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21150
21.12.19 09:05
@Anonymní píše:
Pak mě napadne, že k neříkání celé pravdy má mnohem závažnější důvod než to, že bych vyletěla, protože byl jen na diskotéce, protože kdyby byl jen na diskotéce a řekl mi to předem nebo i potom tak ví, že nevylítnu. :zed:

Tak jestli vám je 16, tak bych chování obou pochopila. Jinak ty nedělej stíhačku a nenuť ho ti vyprávět od A do Z, co dělal. On pak nebude mít srabácký důvod lhát, abys ty neběsnila. Na diskotékách nevidím nic zázračného, radši by mohl dělat něco užitečného :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
21.12.19 09:05
@Veveří píše:
Můj bývalý manžel, a to měl hodně přes 30 let, taky chodil s kamarádem pařit a já hloupá doma s dětmi… Až časem jsem se dozvěděla o jeho tazích nocí, ženách, střídání měst i diskoték. Měl svobodného kamaráda po rozchodu, který řádil jak utržený ze řetězu a který manžela hecoval, ať si užívá života a že jako tatík u rodiny skončil a podobné kecy. A ten můj chlap mu to samozřejmě věřil. No, když to shrnu: manželství, děti a pařby nejdou dohromady. Projevy zastydlé puberty a noční tahy jednoho z partnerů jsou podle mě neakceptovatelné. To není chování dospělého, odpovědného člověka a nedej bože rodiče.

To máš pravdu, dohromady to nejde a ani to není jednání vys0eleho chlapa. Něco jiného je když by to šlo 1 za měsíc a jinak sem tam hospoda s kámošem. Ale diskotéky už jsou přes čaru.

Můj jde třeba 2× někdy jen 1 do měsíce do hospody a na diskotéku chodíme jen v létě jinak ne, ale to chodíme spolu.
No jinak má občas výlet s bráchou ale z 99 % jsme a vhodné na výlety spolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
21.12.19 09:06

@Michelle_M taky mi to přijde, že jsem pusou ženy co mají rádi kontrolu nad chlapem, ale přesně si vybraji ten opak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama