Chlapi lvi - jací jsou? Máte je doma?

Anonymní
20.12.19 17:19

Chlapi Lvi - jací jsou? Máte je doma?

Ahoj holky, jednoduchá otázka…zkusenosti, prosím..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3468
20.12.19 17:35

Myslim, že znamení ovlivňuje úplně nejméně, ze všech vlivu, když se osobnost člověka vyvíjí.

Ale ten můj je úžasnej :srdce: trpělivý, hodný, obětavý, pro rodinu udělá první poslední a chrání si ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1836
20.12.19 17:39

Manžel lev. Klidný, až někdy moc. Milujici, pro rodinu udela všechno. Pracujici, aktivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
20.12.19 17:46

Záleží i na měsíčním znamení, ascendentu, co se týče vztahů tak v jakém znamení byla venuše… Sluneční znamení je to nejmíň, proto se v něm lidé často nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
20.12.19 17:56

Je pro rodinu, chrani nas. Obcas se rad dojde pobavit, ale zase se rad vrati domu. U meho plati, ze ma rad luxus. Je podnikavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 18:07

Mám Doma taky lvicka. A je skvělý, potřebuje svoje zázemí, které si chrání a hycka a rozmazluje. Je štědrý i k okolí. Umí to s ženami. Potřebuje chválit, tezce nese kritiku od svého nejbližšího okolí, zvlášť neoprávněnou. Já jsem stir.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
20.12.19 18:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jednoduchá otázka…zkusenosti, prosím..

tomu jako vazne veris?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1296
20.12.19 18:13

Manžel je lev, je hrozně obětavý, za rodinu by dýchal.
Rád se chodí bavit, jak někdo už zmiňoval tak má rád luxus a z těch horších věcí nemá rád kritiku, i když je opodstatněná, přijde si potom jako když selhává, a taky má někdy namyšlené řečičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
21.12.19 11:00

No nevim ja mela lva a byl to des rodina ho vubec nezajimala spis zensky a chlast ale mam brachu lva a to je neco jinyho takze spis nez na znameni zalezi na charakteru cloveka :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
21.12.19 19:35

Otec i manžel jsou oba znamení lva a každý je úplně jiný. Tak si myslím, že ti tady ty odpovědi budou k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat