Přítel mi dal dárek, který je mimo můj vkus

Anonymní
20.12.19 11:16

Přítel mi dal dárek, který......

Mě absolutně nepotěšil. Mimo můj vkus. :,(

Ach jo… Připadám si nevděčně, ale já kupuju dárky s rozmýšlení a tak, aby ho potěšily. A on mi koupil kabelku. Sice koženou, ale prostě úplně mimo můj vkus, zimní čepici a dráhy pití…

No, a ještě se slovy: asi se ti líbit nebude

No, co si mám o tom myslet? Poděkovala jsem, snažila se tvářit normálně se slovy, ale jo dobrý,. Ale přitom mě to přitom vůbec neřeší a nic neříká…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7569
20.12.19 11:18

Máte si říct co chcete, když víte, že neumí vybírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
20.12.19 11:22

A je ti 16, ze ses spatna z toho zes dostala darek co se ti nelibi? tak si priste rekni co chces… takovych darku co nepotesi jeste v zivote bude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24102
20.12.19 11:23

Tak jako neznám moc chlapů, který by dokázali koupit ženský kabelku přesně podle jejího vkusu. Zkus se s ním příště domluvit, že mu ukážeš, co by se ti líbilo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12919
20.12.19 11:24

Tak mu priste rekni, at obleceni a doplnky nekupuje. Zene se trefit do vkusu je tezke. Ja neumim vybrat kabelku ani vlastni sestre a to se milujeme, zname se do detailu. Vzdy si rikam “ z tohodle spadne na zadek” a ona uz se smeje, ze to je zas uplne mimo :lol: Resim to poukazkami no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4077
20.12.19 11:27

To by si manzel netroufl vybrat ani vuni ani kabelku. Na oboji mu posilam odkazy a je rad ze ma vyreseno.
Dala by se to treba vymenit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4617
20.12.19 11:30
@Ijen píše:
To by si manzel netroufl vybrat ani vuni ani kabelku. Na oboji mu posilam odkazy a je rad ze ma vyreseno.
Dala by se to treba vymenit?

Přesně, parfém napíši značky třeba výběr z dvou, kabelku ani omylem..já se ptám všech co by si přáli, více věcí a z toho vyberu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
20.12.19 11:32

Tady bude spíše problém v komunikaci… :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12919
20.12.19 11:35

@Ijen tak parfemy umi muj muz skvele! Ale uz jsem dozrala do jedne konkretni a jinou uz nechci. Tak je taky vyreseno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.19 11:37

Hoď fotku kabelky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20514
20.12.19 11:45
@Mar__tanka1983 píše:
Tak jako neznám moc chlapů, který by dokázali koupit ženský kabelku přesně podle jejího vkusu. Zkus se s ním příště domluvit, že mu ukážeš, co by se ti líbilo ;)

mě kabelky kupuje manžel, přesně ví co chci, hlavně velkou a černou :mrgreen:, ale zakladatelku chápu jednou jsem dostala od rodiny kabelku malou no nemohli pochopit proč jí nenosím, nějak nechápali že musím nosit spoustu věcí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15468
20.12.19 11:47

To je problém. Taky kupuji ženě kabelky. Kupuji prostě takové, co by se mi k ní líbily. A že se netrefím do vkusu je asi možné, ale však ona si zvykne. Přinejhorším ji nebude nosit. Kupuju i oblečení a parfémy, prostě takové co se MI líbí a co MI voní. Hlavně se moc nepřetvařuj a dej mu najevo, že takhle už příště ne a že si chceš radši kabelku vyzkoušet a vybrat sama. Pokud mu ji byť neupřímně pochválíš, tak se může stát, že si bude myslet jak zná tvůj vkus a situace se bude příští rok opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
20.12.19 11:51

Hele, to má přesně můj otec - naprosto neumí vybírat dárky, ani kytky (fakt - lepší nic než ty jeho dary, navíc klidně je i schopen dát 2× po sobě to samé). Takže to řešíme poukázkami, či „odkupem dárků“ (tj. já si vyberu - jo, kupuju na Vánoce dárky i sobě, a mám z nich fakt radost :lol: - a pak přenechám k darování). S manželem to řešíme podobně, na tajňačku jen pár drobností (a něco drahých kovů :mrgreen:, ale bižu taky potěší) - zbytek dárků je prostě tak nějak společných, jakoby pro blaho a radost domácnosti, vybrané dle preferencí nás obou. Takže příště se nějak domluvte, když máte jiný vkus/zájmy.

Co dostal od tebe on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18339
20.12.19 11:52

Přehánís :kytka: víš ono se lépe vymyslí originál dárek někomu, kdo má zájmy, záliby. Třeba tě přítel vidí jen jako parádnici, co si dá ráda do nosu na večírku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17784
20.12.19 12:02

Nemuzes ji vymenit???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu