Stále láska k ex?

7
19.12.19 22:31

Stále láska k ex?

Dobrý večer, nevím zda to sem úplně patří, ale už bych to někomu chtěla říct a zeptat se na názor :think:
Je mi 18 let a od svých 14 let jsem byla s přítelem o pět let starším. Tenhle srpen jsem se s ním rozešla, jelikož se mi tolik nevěnoval, často pil a hulil a mně to vadilo. Neudělal pro mě žádné překvapení, nestaral se o nic doma (bydleli jsme spolu) atd… ale jinak jsme si velmi rozuměli.
Zanedlouho jsem se začala více bavit s kamarádem, kterého jsem znala asi půl roku. Po vztahu jsem byla smutná a s ním mi bylo dobře, jezdili jsme furt někam a já na bývalého tolik nemyslela. Ten se se mnou nebavil a nemohl překousnout to, že jsem se s ním rozešla. Vztah jsem nechtěla, jenže s tím kamarádem mi bylo opravdu fajn a on se o mě nechtěl dělit, tak jsme spolu na konci listopadu začali chodit. Vše je super - dělá pro mě první poslední, rozumíme si, sex ani nemluvím :lol:, prostě tak jak to má být. Dříve jsem nezažila, aby mi kluk, kterému jsem řekla, že mám ve škole hlad přivezl hned oběd, nebo mě z ničeho nic vyzvedl, udělal překvapení nebo taak… I když se mi celou tu dobu stýská po bývalým.
Jenomže poslední dobou (asi měsíc) si s bývalým píšu, nejdříve občas a teď denně. Párkrát jsme se viděli, ale k ničemu nedošlo, jen je mi sním dobře. Furt mi říká a píše, že je beze mě v háji, že mě potřebuje zpět, jak si vše uvědomil a tak, jak vše bude jiné, že se budu mít jako princezna… Byli jsme spolu včera na koncertě (jelikož naše oblíbená kapela měla 25 let výročí a měli jsme rok koupené lístky). Nic jsme spolu neměli, jen jsme si moc rozuměli jako dříve a při naší oblíbené písničce mě chytil, tak jako dříve a mně se strašně stýská. Když jsme se při loučení objali, tak jsem měla strašný problém ho pustit. Od té doby mi píše, že mi nový vztah přeje, ale že jsem vždy byla jeho a tak to má být, že jsme si byli souzený. Taky si myslím, že ano, jenže já jsem teď šťastná (i když i nešťastná když se mi stýská). Nevím co mám, dělat, vrátit se nedokážu, nevím proč ale ne, ale zapomenout taky ne :( :( :(
Děkuji těm, kteří to dočetli… Poraďte mi prosím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LiveDream
19.12.19 22:39

Tyto pocity se dějí snad vždy, když je to nějakou dobu, co s bývalým nejsi. Počkej, co teprv bude, když budeš mít slabší chvilku a pohádáte se s přítelem, to člověk chce hned zpátky toho bývalého. Ale už si až tolik nevzpomene na to, jak nás ten dotyčný trápil a kolik toho bylo špatně. Kdybys měla ještě dalšího, tak budeš vzpomínat na ty předchozí a každý umí dělat něco tak, jako ten druhý ne… mě je 25, mám naprosto úžasného manžela a stejně si ve slabých chvilkách vždy vzpomenu na to, jaké by to bylo s bývalým, co jsme spolu byli od 14ti 5let, co jsme spolu dělali a co s manželem neděláme, přemýšlím, jaké by to vše bylo, kdybych se tenkrát rozhodla jinak…ale to je normální a má to tak téměř každý, co jsem měla možnost slyšet…

• Citovat
  • Nahlásit
7
19.12.19 22:46

@LuciMik94
A myslíte, že je správné zůstat a nevrátit se? Všichnií říkají, že není dobré se vracet, když to nevyšlo, tak to asi vyjít nemá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
295
19.12.19 22:46

Doporucuji nestykat se s byvalym. Zadna setkani, telefonaty, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
19.12.19 23:34

Nemáš to vyřešené, současného taháš za nos, nedělej to, buď ho nech jít anebo skonči jakýkoliv styk s ex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
19.12.19 23:40

Chudák utěšovatel :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
leisa
20.12.19 00:25

Máš teď doma ideál a táhne tě to k ex, který umí jen slibovat, blbnout ti hlavu a psychicky vydírat?
S kým si umíš představit rodinu, kdo pro tebe a vaše společné dítě bude jednou skutečnou oporou? Hulič, ochlasta a na vše doma sama, nebo chlap, který ti opravdu se vším pomáhá a můžeš se na něj spolehnout?
Holka, chemie je svinstvo. K ex tě táhne zvyk a jeho nářky. Zablokuj si ho, nepouštěj již do svého života. Měl svou šanci, propásl jí, jeho boj. Ty jdi svou cestou dál a rozhodně se už neotáčej. Jinak tvrdě narazíš.

• Citovat
  • Nahlásit
4238
20.12.19 01:32

Myslím si že se lidi nemění. Časem se zapomene na to špatne ale po čase by to bylo špatně jako dřív. Snažil by se jen chvilku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7523
20.12.19 06:02

@Peky1234 jelikoz ex nikoho nema a rad by zasunul, tak vam bude mazat vsechen med sveta kolem huby a vite co? Po par mesicich by to bylo uplne stejny jako predtim! Dobre si vzpomente vzdycky na ty duvody, proc jste se s nim rozesla a utnete kontakt. Jen zlomite sedce nynejsimu priteli a po par mesicich budete brecet a tlouct se do hlavy jaka jste byla krava, ze jste na ty jeho sliby naletela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
20.12.19 06:35

Nech byvaleho plavat a bez dal, nevracej se k nemu, nenech se uchlacholit, dopadne to jak uz tu zminilo nekolik lidi vyse, par mesicu bude sekat dobrotu a pak to spadne do stejnych kolejich, lide se opravdu nemeni, jen se prizpusobi. A ty si uvedomis jaka jsi byla husa, ze sis nechala tak skvelyho chlapa, ktery by pro tebe snesl modry z nebe utect. Chudak tvuj nynejsi pritel uz tak mu nejsi uprimna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
20.12.19 07:56

Také mám slabší chvilky… vždycky mi pomůže vzpomenout si, co mi ten člověk udělal, umocňuje se to i tím, že jde o první lásku, kdy člověk zažívá všechno defakto poprvé.
Popis tvého stávajícího partnera zní nádherně, víš, co by za to některé ženské daly? :) Pokud váš vztah nechceš narušit, měla by si s ex přerušit veškerý kontakt, jinam svému partnerovi nebudeš moci nabídnout to, co on chce očividně nabídnout tobě. A vzpomeň si, jak bylo tobě, když ti ex ublížil (to teď děláš ty :jazyk: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
20.12.19 14:37

Přítel o tom, že se s bývalým stýkám samozřejmě ví. Taky ví, že k němu stále něco cítím a prý mě chápe. Znají se a nynější přítel byl také důvod našeho rozchodu s ex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat