Krize ve vztahu, co dál

Anonymní
20.12.19 14:35

Krize ve vztahu co dál

Dá se obnovit vztah kde neni už vzájemná přitažlivost intimita a sex?? Jsme spolu 5 let ale poslední 2 roky jsme spíš jako spolubydlící co se doma potkávají.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3781
20.12.19 14:37
@Anonymní píše:
Dá se obnovit vztah kde neni už vzájemná přitažlivost intimita a sex?? Jsme spolu 5 let ale poslední 2 roky jsme spíš jako spolubydlící co se doma potkávají.

Proc to chces obnovovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
20.12.19 14:45

Upřímně - ne, takový vztah se už obnovit nedá. Pokud nemáte závazky - děti - tak bude lepší se rozejít. Nebo vy chcete takový vztah obnovit? Stále k partnerovi něco cítíte a chcete to zachránit? Tak si s ním sedněte a promluvte si, jak to vidí on. Já si takovým vztahem taky prošla, 6let z toho poslední 2 roky byl sex asi 4×, oba jsme to ukončili v dobrém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 14:48

@Komsomol nevím prijde mi škoda zahodit 5 let společného žití ale poslední dobou chceme každý něco jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
3724
20.12.19 14:58

Lze vše, za předpokladu, že to v tom páru chtějí oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
20.12.19 15:01
@Anonymní píše:
@Komsomol nevím prijde mi škoda zahodit 5 let společného žití ale poslední dobou chceme každý něco jiného.

Tak si o tom poklaboste a uvidis co z toho vzejde. Samo se nic nestane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7638
20.12.19 15:09
@Komsomol píše:
Tak si o tom poklaboste a uvidis co z toho vzejde. Samo se nic nestane

Není pravda. My emimiňácí dáme hlavy a srdce dohromady, pošleme spoustu pozitivní energie a všechno bude zalité sluncem a bude i mimísek!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
20.12.19 15:13
@Cenarius píše:
Není pravda. My emimiňácí dáme hlavy a srdce dohromady, pošleme spoustu pozitivní energie a všechno bude zalité sluncem a bude i mimísek!

A pak budou i alicky! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2990
20.12.19 15:18

Nejde, buď máš na něco, někoho chuť a ta chuť Ti vydrží…nebo nemáš chuť, ale přemůžeš se, ale k čemu je to dobrý, to nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
20.12.19 16:11
@Kralikcek píše:
Nejde, buď máš na něco, někoho chuť a ta chuť Ti vydrží…nebo nemáš chuť, ale přemůžeš se, ale k čemu je to dobrý, to nevím :think:

Já souhlasím. Podle mě jak partner jednou přestane přitahovat, pokud nemluvíme o krátkodobém problému třeba kvůli stresu, tak už to prostě nejde. Pokud spolu dva roky nespite… tak se podle mě můžete maximálně tak přemoct. Ale hrozí, že jeden z vás jednou náhodou potká někoho, kde jiskra přeskočí.

• Citovat
  • Nahlásit
2990
20.12.19 16:17
@Lalelale píše:
Já souhlasím. Podle mě jak partner jednou přestane přitahovat, pokud nemluvíme o krátkodobém problému třeba kvůli stresu, tak už to prostě nejde. Pokud spolu dva roky nespite… tak se podle mě můžete maximálně tak přemoct. Ale hrozí, že jeden z vás jednou náhodou potká někoho, kde jiskra přeskočí.

co jiskra, hlavně ta chuť…
bez chuti to jde taky, ale je to stejný, jako jíst něco, co Tě už nebaví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 18:54

Sexuálně mě už vůbec nepritahuje máme i odděleně ložnice. Celkově si nemáme už moc co říct ale furt přemýšlím zda to zachránit nebo ne. Nevím asi na mě padá že další rok končí a říkám si jestli ten nový nezacit jinak

• Citovat
  • Nahlásit
2990
20.12.19 19:06
@Anonymní píše:
Sexuálně mě už vůbec nepritahuje máme i odděleně ložnice. Celkově si nemáme už moc co říct ale furt přemýšlím zda to zachránit nebo ne. Nevím asi na mě padá že další rok končí a říkám si jestli ten nový nezacit jinak

A jsi stara? Deti uz mas z predesleho vztahu? Nebo proc tak zijes? Prvni vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.19 20:05

@Kralikcek je mě 28 jemu 35. Z předešlého vztahu mám syna. Právě první vztah byl ošklivý přítel byl zlý a alkoholik. Proto jsem byla tady za toho ráda. Ze začátku se hodně snažil pak jsme se nastehovali a šlo to do háje.

• Citovat
  • Nahlásit
19557
20.12.19 20:10
@Anonymní píše:
Sexuálně mě už vůbec nepritahuje máme i odděleně ložnice. Celkově si nemáme už moc co říct ale furt přemýšlím zda to zachránit nebo ne. Nevím asi na mě padá že další rok končí a říkám si jestli ten nový nezacit jinak

Jestli nemate deti, jdete od sebe, vzhuru novym dobrodruzstvim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat