Rozešel se kvůli vám?

Anonymní
20.12.19 17:21

Rozešel se kvůli vám?

Ahoj, asi potřebuji trochu naděje. Chtěla bych slyšet příběhy, kdy se stalo, že jste narazili na zadaného a on si nakonec vybral vás. Kvůli čemu myslíte, že to bylo? Jak dlouho trvalo, než se odhodlal? Tlačili jste trochu na pilu nebo tomu nechali volný průběh? Odsuzující komentáře si prosím nechte, ano, není to ideální, to je mi jasné… A sama sem si prošla nevěrou z druhé strany, vím, jaké to je.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

390
20.12.19 17:25

:potlesk: :potlesk: zufalka, fakt… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 17:26

Ne, neopustil kvůli mě dlouholetou přítelkyni, i když se mi vyznal a byl u mě pečený vařený. Naštěstí mi brzy došlo, ze mám nějakou úctu a i když s opravdu bolavym srdcem jsem ho opustila. S paní je doteď a je to 6 let. Už tenkrát mi řekl, ze ji nikdy neopustí kvůli dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
20.12.19 17:27

De facto ne, tohle se v mém okolí stalo, jen když někoho odkopla manželka. Takže těžko může být řeč o upřednostnění milenky. Ale jako stát se může ledacos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
20.12.19 17:30

Když víš jaké to je z té druhé strany, počkej až se s tou první rozejde a až pak si s ním začni. Počkej dle potřeby. Na pilu netlač. Jinak by to nebylo z lásky. A kecy o tom, jak si s tou první nerozumí a je s ní jen kvůli dítěti, hypotéce, že je nemocná, budou Vánoce… To nebudeš muset poslouchat. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 17:33

Ano, odešel. Byli jsme spolu 4 měsíce(znali jsme se už dva roky předtím), jednoho dne jí vše řekl, sebral se a odešel. Dneska jsme manželé a máme dvě děti. Na pilu jsem netlačila a popravdě, ani nevěřila tomu, že to udělá. Pyšná na to nejsem, na druhou stranu, neodtáhla jsem tátu od dětí. A lidé se prostě rozcházejí. Stejně tak vím, že se to může stát i mně.

• Nahlásit
  • Citovat
991
20.12.19 17:35

Kvuli me se rozvedl. Nemeli deti. Jsme spolu uz 10 let. Po 3/4 roce se musel rozhodnout a vybral si me.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 17:36

Ano, mě se to stalo. doma jim to dlouhodobě neklapalo, za mnou chodil asi dva měsíce. jsme dva roky manželé a teď čekáme miminko. už bych to ale nikdy víc nechtěla zažít, je to boj ze všech stran. netlačila jsem na něj, ale dala mu lhůtu, že ať se rozhodne a nebo že to necháme jít. rozhodl se pro mě a už je to pět let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.19 17:37

Ano, odesel z nekolikaleteho vztahu, bezdetneho. Netlacila sem na pilu, ani neverila, zs to udělá. Ale neco nas k sobe stale tahlo. Ted jsme manzele, mame 2 deti. Anonym, soukromi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.19 17:39

Kdyz jsme se seznamili, byl jeste zadany, ale do dvou mesicu se s pritelkyni rozeseli. Nemyslim si, ze by to bylo prvoplanove kvuli mne. Deti nemeli.
My jsme spolu uz par let, mame spolu syna a opravdu nemam vycitky. Lidi se holt rozchazeji…

• Nahlásit
  • Citovat
823
20.12.19 17:40

On mě uhnal, já o něj zas tak moc nestála. Věděla jsem, že má partnerku, ale bylo mi to jedno. Byli spolu asi 8 let a jejich vztah se zasekl na nějakém divném bodě, takže ona se vrátila do svého rodného města a byli od sebe několik set km a takto spolu „žili“ asi 3 roky 8o. Samozřejmě to dopadlo tak, že jsem se postupem času zamilovala a doufala, že ji opustí, a samozřejmě jsem byla totálně vypatlaná, jako všechny ženský v takový situaci :lol:. Došlo to do fáze, že ji (nejspíš po mém nátlaku) oznámil, že to s ní chce ukončit, tři měsíce byli od sebe a on se mnou. Pak mi jednou řekl, že jede s orchestrem na zájezd a já se dozvěděla, že jel za ní. Tak se k sobě vrátili a já to skončila. Nakonec to mezi nimi stejně krachlo… Skončit to s ním bylo nejlepší, co jsem mohla udělat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
20.12.19 17:41

Teď mě napadá, že manžel vlastně, když mě potkal, tak byl zadaný (běžný studentský vztah, nic extra vážného). Pořád mě někam zval - ale tak spíš kamarádsky, pokecat (do muzea a tak, žádná romantika) - tak jsem ze srandy říkala, že se zadanýma to je ztráta času, no a pak se asi za měsíc rozešel (myslím, že tam těch důvodů bylo víc, a rozhodně si nemyslím, že to bylo hlavně kvůli mě - dost možná sám dostal kopačky :mrgreen: ) a pak jsme teda šli na první ofiko rande… Ale to je teda asi jiná situace. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.12.19 17:59

Já opustila kluka, se kterým jsem byla 6 let, protože jsem se zamilovala do jiného. S tím dnes máme dítě. Zpětně jsem se dozvěděla, že mě ex chtěl požádat o ruku. Je mi líto, že jsem mu ublížila, ale jsem moc ráda, že k požádání o ruku nedošlo. Musela bych ho odmítnout, já už neviděla budoucnost a proto asi bylo tak snadné odejít kvůli jinému.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.19 18:14

Opustil přítelkyni s dítětem kvůli mě, jsme už manželé a čekáme druhé dítě. Nejsem na to pyšná, ale stalo se. Já někdy v noci přemýšlím nad tím, že mě to může potkat taky, takže i když ho miluju, jsou tam ty pochyby. Ale to mi došlo až po pěti letech společného žití a pár nevěrách.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.12.19 18:15

Rozvedl se kvůli mě a já kvůli němu. Netlacila jsem ho k tomu vůbec, naopak jsem pořád chtěla, ať zůstane se ženou. Děti neměli, já ano. Odešel od ní pár týdnů po tom, co jsme začali mít vztah spolu. Už je to pár let, teď už máme společné dítě.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama