Chce bydlet v tomhle bytě

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katyna12
Nováček 6 příspěvků 02.09.19 09:51
Chce bydlet v tomhle

Ahoj, chci jen objektivní názor, přítel teď přišel s tím, že našel super byt za super cenu. Dovoluji si sem dát pár fotografií. Oba 25, pracujeme. Prý by to bylo přechodně, než něco našetříme na domek. Ale na mě je to moc. Je to 1plus 1. Hlavní místnost je OK, prosluněná, ale zbytek…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 28320 příspěvků 02.09.19 09:56

Ježiš, co to jsou zas za provokativní témata. Vždyť to už tu bylo :mrgreen: bydlet se v tom dá ve smyslu že máš střechu nad hlavou a nezmrzneš tam. Já bych nebydlela ani na přechodnou dobu pokud by to nebylo nezbytně nutné, nějak nevidím důvod když vím, že máme tunu lepších možností. Na druhou stranu jsou lidi kterým by to stačilo/vyhovovalo. Pokud tobě to nevyhovuje, tak otevři pusu a řekni mu to. Pokud jste pár, tak snad se dokážete domluvit na tom co si představujete za bydlení.

V čem bydlíte teď? Člověk většinou vybírá takový typ bydlení, na který je zvyklý, tzn. on teď bydlí v něčem takovém? Tudíž to pro tebe není až taková novinka? A v čem bydlíš ty? Tak ať se nastěhuje k tobě a máš to…

prekvapenana2
Kecalka 319 příspěvků 02.09.19 09:57

A co je na tom špatného? Je to čistý, chcete tam být dočasně… za mě naprosto v pohodě… nebo najdi něco jineho, luxusně vybaveného ale tam asi i ta cena bude pak jinde a moc neusetrite. :nevim:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 02.09.19 09:59
@katyna12 píše:
Ahoj, chci jen objektivní názor, přítel teď přišel s tím, že našel super byt za super cenu. Dovoluji si sem dát pár fotografií. Oba 25, pracujeme. Prý by to bylo přechodně, než něco našetříme na domek. Ale na mě je to moc. Je to 1plus 1. Hlavní místnost je OK, prosluněná, ale zbytek…

No a co jako, ze tam neni super linka, tak ses mela narodit jako dedicka imperia Prada a mohla sis koupit zamek v Provence nebo vilu na Orechovce..sama nedas nic a prskas..

Martha03
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 02.09.19 10:00

Jako dočasné je to ok.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2403 příspěvků 02.09.19 10:01

Nevim jak bydlis/bydlite ted, ale v tomhle bych nedala ani hodinu.

Jak bydlite ted?

lucenka
Hvězda diskuse 37645 příspěvků 02.09.19 10:03

Co je na tom špatného? :nevim: Jako dočasné bydlení mi to přijde naprsoto v pohodě, než našetříte na něco lepšího. Je naprosto běžný začínat v něčem, co má k dokonalosti daleko a postupem času si člověk našetří na lepší vybavení, novou nemovitost,… Nemůžeš mít všechno hned ;)

Nimie
Nadpozemská drbna 28320 příspěvků 02.09.19 10:03
@lilith1 píše:
No a co jako, ze tam neni super linka, tak ses mela narodit jako dedicka imperia Prada a mohla sis koupit zamek v Provence nebo vilu na Orechovce..sama nedas nic a prskas..

Ale houbajs dědička impéria, zrovna v Praze je cenově téměř jedno jestli ty byty vypadají takhle nebo jsou mírně modernější, tím spíš u malých bytů. Spíš mám pocit, že v daném případě je to trol :mrgreen:

stín katedrál
Kecalka 371 příspěvků 02.09.19 10:04

Až na tu lampičku dobré. Co by sis představovala, byt na Vinohradech za 12 mil.? :mrgreen:

ivašot.
Echt Kelišová 8639 příspěvků 02.09.19 10:04

My třeba bydlíme v zánovním domě 250m2, zahrada, bazén, dvě garáže… Ale nikdy bych si nedovolila tvrdit, že v něčem jako je v úvodním příspěvku se nedá bydlet…Takže ano, umím si to na přechodnou dobu představit.

Příspěvek upraven 02.09.19 v 10:07

ivašot.
Echt Kelišová 8639 příspěvků 02.09.19 10:06
@lucenka píše:
Co je na tom špatného? :nevim: Jako dočasné bydlení mi to přijde naprsoto v pohodě, než našetříte na něco lepšího. Je naprosto běžný začínat v něčem, co má k dokonalosti daleko a postupem času si člověk našetří na lepší vybavení, novou nemovitost,… Nemůžeš mít všechno hned ;)

navíc i v dočasném bytě se toho dá za pár korun plno vylepšit…

Zusanka
Stálice 51 příspěvků 02.09.19 10:06

Mně to přijde v pohodě. :nevim:

debra.morgan
Echt Kelišová 9985 příspěvků 02.09.19 10:08

Už zase? ta fotka kuchyně už tu min. ve 2 diskusích byla :roll: :roll: jsou tu vesměs pořád stejné uživatelky, odpovědi se ti v řádu týdnů fakt nezmění.

malákráličice
Závislačka 2928 příspěvků 02.09.19 10:09

@katyna12 Nedavalas sem ty fotky uz nekolikrat?

Uživatel je onlinea12
Hvězda diskuse 38407 příspěvků 02.09.19 10:09
@stín katedrál píše:
Až na tu lampičku dobré. Co by sis představovala, byt na Vinohradech za 12 mil.? :mrgreen:
:lol: :mrgreen:
To by si asi musela najít přítele s bohatyma rodicema :P :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama