Chce být jen kamarádem?

Anonymní
24.3.21 06:47

Chce být jen kamarádem?

Ahoj, tři toky studuji a teď jsme se začali bavit hodně s jedním spolužákem. Máme společnou cestu domu a jedeme spolu busem. Už je to takhle měsíc a už i na mě tak “nevysloveně” vždy čeká. Už mě pak i doprovázel k domu a vždy ještě tak hodinu stojíme na ulici a povidame. Ráno chodí běhat, tak se zmínil, jestli taky nechci, tak chodíme. A stále kecame a povidame, jeden přes druhého a je to krásné. Mám i pocit (ale je to jen můj pocit, že) že je přede mnou nervózní. Jen nedokážu vůbec rict, jestli to mysli kamaradsky nebo i jako něco víc. Tím, že se vídáme, ale není to na pozváni jakoby na rande, netuším. Řeším to, protože se mi začíná moc líbit a nevím, jestli si mám stavět zeď, aby mě to pak nezranilo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
513
24.3.21 06:51

Vypadá to slibně, teď holt čekat, kdo se rozhoupe a udělá první krok k posunutí na další level… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
24.3.21 06:55

Mohl by mít o tebe zájem, akorát moc nechápu, proč už se teda po měsíci nevymáčkl. Zkus to ještě chvilku vydržet a moc si od toho neslibovat. Uvidíš, jestli se to za další měsíc někam posune.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24364
24.3.21 06:59

Tak až někdy budete stát před barákem, tak ho pozvi na kafe, ne? Né že by se to hned mělo přesunout do postele, ale tak nějaký posun to bude ;)
A třeba mu jen leze na mozek lockdown a je rád, že s někým pokecá, to bohužel teď ještě nezjistíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9075
24.3.21 07:00

Vy máte otevřenou školu? Ale řekla bych, že se mu líbíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
24.3.21 07:51

Tři roky na střední nebo vysoké? Pokud na střední, tak může být plachý a bojí se vyslovit, ale spíš se mu líbíš, jinak by na tebe nečekal.
Nicméně zajímalo by mě, do jaké školy chodíš, když jsou všechny od druhého stupně minimálně 3 měsíce zavřené :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 07:56

@Lil Kitkatt ZAKL. Lékařské obory mají výjimku, takže my cupitáme pěkně do školy :D

@Mar__tanka1983 Rada bych, aby takový větší krok šel od něj. Už jeden udělal, že mi jednou zavolal a hodku jsme povídali a pak se domlouvali na to běhání. :)

• Citovat
  • Nahlásit
1404
24.3.21 08:00
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt ZAKL. Lékařské obory mají výjimku, takže my cupitáme pěkně do školy :D@Mar__tanka1983 Rada bych, aby takový větší krok šel od něj. Už jeden udělal, že mi jednou zavolal a hodku jsme povídali a pak se domlouvali na to běhání. :)

Budoucí lékaři a neumíte se ani jeden vymáčknout? Tak až spolu zase poběžíte, tak se jo zeptej - Petře, jak my to vlastně spolu máme? Co jsme si?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
24.3.21 08:00

Kolik vam je? Pokud 17, tak je to uplne normalni a kamaradem fakt nechce zustat, jen nevi, co s tim. Pozvi ho dal nebo az se pujdete romanticky projit po okrese, tak ho chyt za ruku, ze je ti zima na packy ;)

Do jake skoly chodite?

• Citovat
  • Nahlásit
2216
24.3.21 08:15
@Magical-eyes píše:
Budoucí lékaři a neumíte se ani jeden vymáčknout? Tak až spolu zase poběžíte, tak se jo zeptej - Petře, jak my to vlastně spolu máme? Co jsme si?

To myslíš vazne? 8o Tím by se totálně ztrapnila, dyt spolu nemají nic :nevim: zatím 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
24.3.21 08:18
@Anonymní píše:
Ahoj, tři toky studuji a teď jsme se začali bavit hodně s jedním spolužákem. Máme společnou cestu domu a jedeme spolu busem. Už je to takhle měsíc a už i na mě tak “nevysloveně” vždy čeká. Už mě pak i doprovázel k domu a vždy ještě tak hodinu stojíme na ulici a povidame. Ráno chodí běhat, tak se zmínil, jestli taky nechci, tak chodíme. A stále kecame a povidame, jeden přes druhého a je to krásné. Mám i pocit (ale je to jen můj pocit, že) že je přede mnou nervózní. Jen nedokážu vůbec rict, jestli to mysli kamaradsky nebo i jako něco víc. Tím, že se vídáme, ale není to na pozváni jakoby na rande, netuším. Řeším to, protože se mi začíná moc líbit a nevím, jestli si mám stavět zeď, aby mě to pak nezranilo…

Tak měsíc ještě není tak dlouho, neboj, určitě se to nějak vyvine, nech tomu čas ;) ale chapu te, člověk nevi a trochu se boji… je to krásný :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
24.3.21 08:18
@Semtex píše:
To myslíš vazne? 8o Tím by se totálně ztrapnila, dyt spolu nemají nic :nevim: zatím 8)

Presne, hlavne nechapu, proc by budouci lekari meli mit nejakou automatickou schopnost rychleji navazovat vztahy :P jakoze umej lip anatomii, tak jim to pofrčí? :P

• Citovat
  • Nahlásit
2216
24.3.21 08:20

@PaníKadrnožková :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: asi tak :palec: a co teprv takovej automechanik… kdo maže, ten jede :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24364
24.3.21 08:26
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt ZAKL. Lékařské obory mají výjimku, takže my cupitáme pěkně do školy :D@Mar__tanka1983 Rada bych, aby takový větší krok šel od něj. Už jeden udělal, že mi jednou zavolal a hodku jsme povídali a pak se domlouvali na to běhání. :)

No ale on se ti asi k tobě sám nepozve :D A pokud často kecáte u tvýho domu, tak se to nabízí spíš…
Může bejt stydlivej, může čekat na tvůj popud, pak by se taky mohlo stát, že se oba učekáte k smrti. Já neříkám vrhnout se na něj jak zvíře :lol: :lol: ale tak nahodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
24.3.21 08:34

Nech to plynout, vsechno jde podle planu. Asi je nervozni, protoze se mu libis. Obcas je taky potreba naznacit, ze to chces posunout dal, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat