Introvert dominantní v posteli?

12752
23.3.21 20:51

Introvert dominantní v posteli?

Máte zkušenost, že ve společnosti introvert, plachý, nepromluví ani nahlas, skoro neřekne ani celou větu, vždy v pozadí… je v posteli vůdčí typ? Řekne přesně co chce, rozkazem, dominantní. Výkonný a rozhodný s velkými zkušenostmi.
Může to být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
561
23.3.21 20:57

Myslím, že ano, pokud toho druhého velmi dobře zná, má k němu důvěru, je k němu otevřený a cítí se uvolněně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 20:57

Ano, můj manžel. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
12752
23.3.21 21:04

Hmm… to koukám :lol: Já myslela, že se to vylučuje.
A tolik zkušeností s introverty nemám, no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17073
23.3.21 21:12

A proč by nemohl?

Introverze je rys, který určuje z čeho člověk čerpá energii - jestli zevnitř, nebo zvenčí. Submise a dominance jsou rysy na tom zcela nezávislé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:20
@Taky jedna píše:
Máte zkušenost, že ve společnosti introvert, plachý, nepromluví ani nahlas, skoro neřekne ani celou větu, vždy v pozadí… je v posteli vůdčí typ? Řekne přesně co chce, rozkazem, dominantní. Výkonný a rozhodný s velkými zkušenostmi.
Může to být?

Zcela jistě. :mrgreen: A naopak velmi výrazná žena se může v ložnici změnit na povolnou a poslušnou sub. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:21
@Anonymní píše:
Ano, můj manžel. :mrgreen:

Můj taky. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nevěřila bych tomu, kdybych ho neměla doma. Klidný tichý rodinný typ, do hospody abych ho jednou za rok (před covidem) vyháněla. Nejsprostsi slovo, které řekne, když mu spadne kámen na nohu, je krupice. :lol:

Ale v posteli je to vyloženě dominantní typ.
M.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:21

Ne, mám zkušenost, že tyhle leklý ryby, jsou leklý i v posteli..

• Citovat
  • Nahlásit
213
23.3.21 21:28

Ano, ticha voda brehy mele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:39

Mám stejnou zkušenost. Manžel introvert v sexu dominantní. Ale nijak hrubý.

• Citovat
  • Nahlásit
952
23.3.21 21:42

Proč ne, přesně tohle jsem. :) Když máš k tomu druhému důvěru, tak se právě jako introvert daleko víc ptevřeš a odvážeš v soukromí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
23.3.21 21:43
@Ou píše:
A proč by nemohl?Introverze je rys, který určuje z čeho člověk čerpá energii - jestli zevnitř, nebo zvenčí. Submise a dominance jsou rysy na tom zcela nezávislé.

Tak tohle je přesné, díky. :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1658
23.3.21 21:53

Já si myslím, že sexualita s povahou nijak nesouvisí. Extroverze a introverze je pouze to, jestli tě společenský kontakt nabíjí nebo vybíjí. Stejně jako tě může i sex nabíjet energií nebo vyčerpat. Ale osobně mezi těmito věcmi nevidím žádné pojítko. Můžeš mít introvertní dominu a extrovertního subíka nebo libovolnou další kombinaci. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 22:14

Proč by to nemohlo být?
Jak už bylo řečeno, introvert/extrovert je zcela odlišný rys než dominantní/submisivní.
Můj partner je také introvert, v sexu velmi náruživý a s oblibou v tvrdších praktikách z jeho strany.

• Citovat
  • Nahlásit
880
23.3.21 22:39

Jak mám posoudit, že člověk je dominantní v posteli? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie