Chce dítě ve 40 letech

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:44
Chce dítě ve 40

Zdravím, mám takový problém se svojí partnerku. Mně je 45, jí 40 a začala básnit o miminku. Já mám dvě děti z předchozího vztahu a to mi už vážně stačí. Ani na to nemám věk. Bohužel ona nikdy žádné neměla a teď mě s tím takhle prudí. Mám toho vážně dost. Bojím se, že ji brzo pošlu… Pokud toužila po dítěti, tak si ho mohla už udělat dávno. Jsem doufal, že nebudu muset řešit tyhle starosti v mém věku. Tak prosím o radu jak jí to mám nějak šetrně rozmluvit. Nevím kam se jinám obrátit. Už takhle mám dost jiných starostí a teď do toho ještě tohle. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 53139 příspěvků 29.05.19 18:46

A vy jste si otázku ohledně dětí nevyjasnili předem?

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 29.05.19 18:48

Tak jako měla by si uvědomit, že už je na dítě dost stará :nevim: já bych teda nechtěla mít tak starou maminku… to to nevěděla dřív?

cecetka
Echt Kelišová 8465 příspěvků 29.05.19 18:48

Zadne setrne, zadne obklikou. Proste klidnym hlasem rekni, ze uz dalsi deti nechces, ze uz jste na to „stari“. Osobne te chapu.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 29.05.19 18:48

Manzelovi bylo 47,kdyz jsem porodila nase prvni spolecne dite, manzelovo treti.. je pravda, ze ja jsem tedy o dost mladsi, nez Tvoje partnerka.. ale pokud deti nema, tak bylo vice mene jasne, ze to driv nebo pozdeji prijde a bude ho chtit :nevim: my jsme si s manzelem jasne rekli, ze proste minimalne jedno spolecne mit budeme, ptze ja nechtela zustat bezdetna..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:55

Nějak jsem předpokládal, že v našem věku už otázku dítěte nemusíme nijak řešit přece. Tak jsem se o to ani nezajímal a spíš jsem doufal, že si budem užívat…

Elessa
Kecalka 227 příspěvků 29.05.19 18:58
@Anonymní píše:
Zdravím, mám takový problém se svojí partnerku. Mně je 45, jí 40 a začala básnit o miminku. Já mám dvě děti z předchozího vztahu a to mi už vážně stačí. Ani na to nemám věk. Bohužel ona nikdy žádné neměla a teď mě s tím takhle prudí. Mám toho vážně dost. Bojím se, že ji brzo pošlu… Pokud toužila po dítěti, tak si ho mohla už udělat dávno. Jsem doufal, že nebudu muset řešit tyhle starosti v mém věku. Tak prosím o radu jak jí to mám nějak šetrně rozmluvit. Nevím kam se jinám obrátit. Už takhle mám dost jiných starostí a teď do toho ještě tohle. :zed:

Ve vasem veku bych cekala, ze si tema dite vyjasnite na zacatku vztahu. Nestalo se, tak vam nezbyde nic jineho, nez to partnerce rict primo - nechci dalsi deti, nepripoustim diskuzi.

SlečnaDahlia
Závislačka 2650 příspěvků 29.05.19 18:59
@Anonymní píše:
Nějak jsem předpokládal, že v našem věku už otázku dítěte nemusíme nijak řešit přece. Tak jsem se o to ani nezajímal a spíš jsem doufal, že si budem užívat…

Nemá vlastní děti a je ve věku, který je stále produktivní a stále je mít přirozeně může. Vážně tě nenapadlo předpokládat, že by je chtěla?

truelly
Závislačka 3269 příspěvků 29.05.19 18:59

Jak dlouho jste spolu?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9427 příspěvků 29.05.19 19:00

Chapu te, promluv si s ni naprimo, zadne naznaky, zadne sliby, zadne mozna, proste nechces. tečka.

Elessa
Kecalka 227 příspěvků 29.05.19 19:00
@Anonymní píše:

Pro vas je to samozrejme, ale pro bezdetnou zenu, ktere je 40, coz je rekneme hranicni vek pro to mit miminko, to samozrejme neni. :?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 29.05.19 19:03

Pohledej na internetu věci ohledně prvního těhotenství ve 40 letech. Myslím, že argumentů proč ne, najdeš víc než dost, pak to s ní prober, jestli tohle vážně chce.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9482 příspěvků 29.05.19 19:04
@Anonymní píše:

Nemas predpokladat, mas se zeptat a pak to proste vedet. V tomhle veku by me ani tak neudivilo dite, spis ten nedostatek rozumu.

pikola
Generální žvanilka 21384 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 19:05

No já bych řekla, že pro ni je to teď nebo nikdy. Jak dlouho se znáte?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 19:06
@SlečnaDahlia píše:
Nemá vlastní děti a je ve věku, který je stále produktivní a stále je mít přirozeně může. Vážně tě nenapadlo předpokládat, že by je chtěla?

Když je neměla doteď, tak mě nenapadlo, že jí to najednou napadne v tomhle věku. Vždyť to je blbost. Já už na tohle nemám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama