Chce mě podvádět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danca321
Nováček 4 příspěvky 23.12.17 16:16
Chce mě podvádět

Ahoj :)
Rozhodla jsem se přijít pro radu za vámi. Dosud jsem sledovala a přispívala do diskuzí na vinted, jenže tam je plno nepříjemných hus, které mi dokázaly akorát zkazit náladu, a věřím že tady jsou ženy vyspělejší :D
Jde o to, že nevěřím svému příteli a nevím co s tím. Před pár měsíci jsem viděla jednu holku od něj z práce, zdravila ho. Zaujala mě, protože byla opravdu hezká (hubená, drobná, dlouhé vlasy, hezká tvář..) Říkal mi že je to cizinka, že česky neumí nic kromě pozdravu - prý je sice hezká ale blbá. Když jsme ji později viděli znovu, sám od sebe mě upozornil že ji vidí a zase mi začal vyprávět jaká je. To jsem nějak nebrala v potaz, proč by mi to mělo vadit. Vím že se nemá lézt nikomu na FB, ale nedalo mi to. Všimla jsem si že jí píše, snažil se ji zvát někam (kafe, kino) a ona ho vždy jednoslovně odmítala, nechtěla se s ním bavit. Vmetla jsem mu to (a nejen tohle) a od té doby si dával pozor na odhlašování z FB. Byla jsem v klidu, věděla jsem že na něj ta slečna kašle. Teď, asi o 5 měsíců později jsem za ním stála u PC a vidím, že jí v tom seznamu kontaktů na facebooku má mezi těma nejčastějšíma, což bylo divný když předtím nekomunikovali. Při první možný příležitosti jsem se na konverzaci koukla (ano, nemá se to) a nestačila se divit. Rozklepala jsem se jak ratlík(zkusila jsem odhadnout heslo a byla jsem úspěšná :cert: ). Ten chat s ní ztlumil, aby mu nechodilo upozornění když mu píše a já si toho tak nevšimla. To že neumí česky byla lež jako věž. Ptal se jí jestli jí chybí když není v práci, jestli ho obejme, chtěl po ní nahé fotky, zapíral mě (!! :( ) když mu psala že má přece holku, řekl že má jí :( samozřejmě jí zase někam zval a posílal pusinky. Oslovení „lásko“ mě už dorovnalo úplně. Jsem si téměř jistá, že kdyby ona měla zájem tak on s ní bude mít cokoliv bez problému, aniž by myslel na to že má doma milující holku. Nechápala jsem proč se s ním najednou baví, a pak jsem na to přišla - rozešla se se svým klukem… Po několikadenních hádkách jsem mu dala ještě jednu šanci, s tím, že jakmile se to bude opakovat končíme definitivně. Tvrdil mi, jak udělal chybu ale vykašlal se na to protože si uvědomil co pro něj znamenám a podobný kecy. Jenže…včera jsem zahlédla jedním okem přes rameno že si s ní zase píše, když jsem byla naštvaná - všiml si toho, konverzaci smazal a řekl mi ať se jdu klidně kouknout že si s nikým nepíše. Trochu ubohé. Navíc bůhví co dělají v práci… nevím co teď dělat, bydlíme v pronajatém bytě a měla jsem v plánu v lednu jít do vlastního. Špatné je že jinak si ve všem rozumíme, jsme stejní blázni, skoro se nehádáme… přes tohle se snad nikdy nepřenesu :( Omlouvám se za délku textu, potřebovala jsem se vypsat :srdce:
Edit: nic spolu nejspíše neměli

Příspěvek upraven 23.12.17 v 16:53

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Klopotkova
Echt Kelišová 8312 příspěvků 23.12.17 16:22

Já bych s ním nebyla, má to hle někdo zapotřebí? :nevim: Nemá…

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 23.12.17 16:24

Je to blb, nebyla bych s ním, proč se chceš ponižovat a dávat mu další a další šance? Ty mu evidentně za to nestojíš, aby ti byl věrný a ještě ti lže. Zase na druhou stranu fakt nechápu tu módu lézt někomu do soukromí, pomohlo ti to? Jsi šťastnější, když víš pravdu?

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 23.12.17 16:27

Tady prostor pro reseni nevidim. Mas na lepsiho, nekaz si s nim Vanoce a posli ho nekam :kytka:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 23.12.17 16:27

Dala jsi šanci klukovi, co říká jiné holce „lásko“? Každý svého neštěstí strůjcem… :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 23.12.17 16:29

Zakládat to 2× si nemusela. Ale když už si mu lezla do korespondence, což se mi ekluje, zjistila si co si chtěla, tak nechapu proc mu chceš dát další šanci?

Danca321
Nováček 4 příspěvky 23.12.17 16:30

Omlouvam se ale nevyznam se tady v tom, nejde to smazat. Jasne ze jsem to nechtela zalozit dvakrat. :nevim:

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 23.12.17 16:33

A ještě nechápu název té diskuze „Chce mě podvádět?“ To fakt nevíš odpověď sama? 8o

Danca321
Nováček 4 příspěvky 23.12.17 16:36

Nazvat jsem to chtěla jinak, ale jak říkám jsem tu nová a zdálo se mi že mi to názvy zamítá (jsem asi blbá?) tak jsem zkoušela co se dalo, proto je to tady i vícekrát. :P

Lenka_Hal
Kelišová 5739 příspěvků 23.12.17 16:37

Tady ani nebudu resit, zda nekomu lezt ci nelezt do fcb, to je tak ocividne, jaky blb to je, ze mas me skoro porozumneni…ale co nechapu, ze potom co jsi tam nasla, jeste vubec resis, zda mu odpustit a verit. Proc si tak moc nevazis sama sebe, ze vubec premyslis nad tim, zda byt s clovekem, ktery ti nechce byt verny, lze ti, to nechapu. 8o

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 23.12.17 16:41

@Danca321 no on tě nechce podvádět…on regulérně loví jinou čili už tě podvádí a je zcela jedno jestli s ní spal…podvod = lež a on lže

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 23.12.17 16:44

To je takova klasika nekterych typku, urazet pred svoji holkou, jinou slecnu (je blba, tlusta nebo moc hubena, vuuuůbec se mi nelibi apod), aby si nahodou ta jeho nezacala myslet, ze se mu treba libi a hodne. Protoze se mu ta „blba a skareda“ se mu paradoxne libi prave az moc, nebo ho dotycna zrovna nechce. :mrgreen: A jinak, ne nechce te podvadet, on uz te totiz davno podvadi…

Klopotkova
Echt Kelišová 8312 příspěvků 23.12.17 16:47

Problém je v tom, že on je zamilovaný, tam nejde o žádný jen úlet. :?

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 23.12.17 17:19

@Danca321 promiň, podle toho co pises, uz pracuje na tom, aby byl s ni. Bejt tebou to ukončim dřív, než te rani ešte víc. Tím chováním mi přijde, ze si tě jen chce podržet, kdyby mu to nevyšlo s ní. Tak posílám hodně sil :kytka:

pufik20
Kecalka 344 příspěvků 23.12.17 17:34

Jsem stejného názoru jako ostatní. I kdyby přestal. Tak to časem zkusí na jinou. Já bych mu, už nemohla verit. I když odpustíš tak budeš pochybovat. Nestojí ti za to.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >