Chce mě zpátky?

Anonymní
24.3.21 23:42

Chce mě zpátky?

Ahoj, ráda bych slyšela vaše názory na situaci, ve které jsem se nyní ocitla. :D

Před měsícem se se mnou přítel rozešel, protože neměl moc času (odjížděl pryč a s tím přicházely i nové povinnosti atd.). Ale nedávno mi napsal. Na otázku, jak se má odpověděl, že se má dobře, ale beze smyslu. Nijak to dál rozvádět nechtěl…vedli jsme tedy dál normální konverzaci. Zajímalo ho, co teď dělám apod. Normálně jsme se bavili, bylo to fajn.

Jak byste si vyložili, že se má beze smyslu? Myslíte si, že mě chce zpátky? Srdce mi říká, že bych s ním být chtěla, ale mozek je proti. Myslím, že by to dopadla stejně jako předtím.
Předem děkuji za odpovědi :wink: ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
24.3.21 23:58

Spíš se nudí a neví, co má dělat. Buď sebevědomá a neplaz se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7745
25.3.21 00:00

A on je teda nekde daleko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 00:27

@JancaS84 Ano, odjel pracovně do zahraničí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 00:38
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych slyšela vaše názory na situaci, ve které jsem se nyní ocitla. :D

Před měsícem se se mnou přítel rozešel, protože neměl moc času (odjížděl pryč a s tím přicházely i nové povinnosti atd.). Ale nedávno mi napsal. Na otázku, jak se má odpověděl, že se má dobře, ale beze smyslu. Nijak to dál rozvádět nechtěl…vedli jsme tedy dál normální konverzaci. Zajímalo ho, co teď dělám apod. Normálně jsme se bavili, bylo to fajn.

Jak byste si vyložili, že se má beze smyslu? Myslíte si, že mě chce zpátky? Srdce mi říká, že bych s ním být chtěla, ale mozek je proti. Myslím, že by to dopadla stejně jako předtím.

Pokud na tebe neměl čas a rozešel se on s tebou, tak už bych do toho nešla. Věř mi, že kdyby se to opakovalo, tak by to byla akorát další rána na víc a ještě víc by ti to ublížilo. Navíc je to měsíc a je samozřejmé, že city asi ještě úplně nevyprchaly a třeba se mu stýská a má starost, což je normální. Promiň že píšu tak ostro a narovinu, ale zažila jsem trochu něco podobného, a nedopadlo to dobře :( ale je to na tobě, samozřejmě vás neznám.

• Citovat
  • Nahlásit
137
25.3.21 03:24

Poslechla bych mozek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
25.3.21 06:25

Udělej to tak, jak to cítíš. Nebudu ti tu psát, ať to hned zahodis, když to na poprvé nevyšlo, protože tohle jsem zažila jak s partnerovi strany tak z mé na začátku vztahu a jsme spolu už necelých 10 let a klape nám to až nad míru :oops: Chybama se člověk učí a jsem toho názoru, že šanci má každý a nemá se hned zatracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
25.3.21 07:20
@Saris12 píše:
Udělej to tak, jak to cítíš. Nebudu ti tu psát, ať to hned zahodis, když to na poprvé nevyšlo, protože tohle jsem zažila jak s partnerovi strany tak z mé na začátku vztahu a jsme spolu už necelých 10 let a klape nám to až nad míru :oops: Chybama se člověk učí a jsem toho názoru, že šanci má každý a nemá se hned zatracovat.

Nevidím v jejím textu, že by o nějakou šanci stal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
25.3.21 07:43
@Anonymní píše:

Promiň, ale já jsem z tvého textu nikde nevyčetla, že by tě chtěl zpátky. To, že ti někdo řekne, že se má beze smyslu, neznamená, že tě chce, ale že se třeba nudí?
Já bych si to vyložila tak, že se nudí. Ne, nemyslím si, že tě chce zpátky.
On se s tebou rozešel, protože na tebe neměl čas. A kdyby tě chtěl, co si myslíš, že bude, pokud se s ním dáš znovu dohromady? Skončí to stejně. Akorát by ses zase trápila, že se rozcházíte. :( Takže by jsi měla poslechnout raději mozek. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
25.3.21 08:02

Bych nad tim moc nespekulovala, taky si myslim, ze se nudi. Je v cizine, takze novy pristredi, asi tam nikoho moc nezna, navic covid…takze proste vypisuje po starych znamych…pokud ses z rozchodu zranena, tak bych si s nim ani nijak nevypisovala, nedelala bych mu kratochvili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5446
25.3.21 08:27
@Anonymní píše:

Jak se objeví nějaka zábava, přestane vypisovat. Nudí se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
25.3.21 08:37

Někdy mě udivuje, jak my ženy si každou větu dokážeme vyložit po svém a vidíme tam i to, co tam ani vzdáleně není. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
25.3.21 08:55
@Maria37 píše:
Jak se objeví nějaka zábava, přestane vypisovat. Nudí se.

Mně z toho vyšlo, že ona mu začala psát jako první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
25.3.21 09:08

@someargue Myslela jsem to tak, že u kdyby stal, tak ať to hned nezahodi. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5446
25.3.21 11:35
@Rosebery píše:
Mně z toho vyšlo, že ona mu začala psát jako první.

Teď to čtu znovu, zakladatelko, tak tohle je úplně marné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat