Chce se mnou být?

4.2.20 14:49

.

Příspěvek upraven 04.02.20 v 18:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

385
4.2.20 15:09

Nevidím nic jednoduššího, než se ho narovinu zeptat. Čekat, až si vzpomene, je zbytečné :D nebo se dál můžeš užírat a doufat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 15:13

Milé Brávíčko…
prosím tě dojdi s ním na kafe a uvidíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 15:20
@Adelka908 píše:
Ahoj. V pátek jsem byla u kamaráda na takové menší sešlosti, trošku popít a popovídat si. Bohužel tam byl i kluk, se kterým jsem něco měla a byla do něj dlouho zamilovaná. Říkejme mu třeba Honza. Honza a jeden další kamarád už chtěli jet a ptali se mě, jestli nechci jít s nimi, že zajdeme na pivo a zahrát kulečník. Tak jsme tedy šli, velmi jsme si to užili a určitě mezi námi proběhla nějaká jiskra. Všechno bylo super, dokud se Honza neopil. Ještě předtím jsme se dohodli, že se vyspím u něho na gauči, protože jsem byla od domova asi 40 km. Každopádně byly už asi 3 hodiny ráno a Honza si stále kupoval panáky, dokonce mi dal i své klíče a řekl ať jdu domů spát. Nevěděla jsem kde přesně bydlí, a tak jsem na něho čekala. Z ničeho nic začal být hodně smutný, mluvil o jeho bývalce, se kterou už od léta není. Když jsme konečně dorazil k němu domů, rozbrečel se mi tam a byl opravdu smutný. Po nějaké chvíli se dal dokupy a hodně jsme si povídali. Nakonec z něho vyšlo, že se mnou není protože byl můj první a on si kdysi řekl, že už nechce žádnou zaučovat. Poté řekl že to byla blbost a že by to semnou zkusil znovu. Už jsme se domluvili nad tím, že to tedy zkusíme a chtěl se semnou vyspat a já řekla že ne, protože je opilý. Chápal to a řekl, že mi chce opravdu dokázat že to semnou myslí vážně, tak jsme si povídali tak dlouho dokud jsme neusnuli.
Ale ráno vyskytl problém, vůbec nic si z toho nepamatoval. Ani jsem mu neřekla, že jsme se o nás bavili..
Co myslíte vy? Nějaké rady? Myslíte že má o mě zájem? Říká se, že opilí lidé jsou upřímní, tak já nevím. Myslela jsem si že už mě přešel, ale očividně jsem do něho stále zamilovaná.

Tak Jenda se zlije jak muzik, zacne mu hucet v klade, tak ti nabulikuje, ze to s tebou mysli vazne a pak si to rano ani nepamatuje? Miluje te, je to jasne. :srdce:
Hele vazne, pokud mas jakekoliv pochybnosti, zajdi s nim na kafe, ale nic bych si od toho neslibovala. Chlap, ktery ma zajem, nedava sve vyvolene klice s tim, at ona jde spat, ze bude pokracovat v panacich. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 15:44

@Adelka908 Ahoj, no chápu, že ti to muselo zamotat hlavu, ale podle mě se prostě otázky lásky, peněz a zdraví nemají řešit, pokud člověk není při smyslech…
Takže pokud si nic nepamatuje, tak bych to považoval z opilecké kecy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama