Rozchod kvůli dítěti

Anonymní
4.2.20 12:50

Rozchod kvůli diteti

Dobrý den prosím o radu. Přítel se chce rozejít na základě vsugerovane věci do hlavy. Tvrdí i přes to že mě zná, že budu chtít dítě a on už ne.deti má velké. Nikdy jsem děti nechtěla a nechci. Odpoutaval se odeme citove a prý se zamiloval do jiné na základě toho. Chování a postoj ke mě je, ale stále stejný. Cítím že mu nejsem jedno. Děkuji za radu. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23632
4.2.20 12:51

Má jinou, s tebou být nechce tak co řešíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2154
4.2.20 12:52

Nevěřila bych mu, že příčinou je dítě. Prostě se zakoukal jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 12:53

Řeším to že sní, ale není. Bydlí stále semnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 12:56

@AjaF jiný problém jsme spolu nikdy neměli, žádné hádky vážné ani do posledního dne kdy mi to řekl. Normálne jsme a fungujeme pořád stejně

• Nahlásit
  • Citovat
4.2.20 12:57
@Lusinka8 píše: Řeším to že sní, ale není. Bydlí stále semnou

asi otázka času, kdy se odstěhuje. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 12:58

@Mentalist to sice tvrdí, ale nechce jít za ní. Řekl mi že třeba ještě pak přijde s prosikem. Říká se že člověk si to uvědomí až když o to přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
10179
4.2.20 12:59
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím o radu. Přítel se chce rozejít na základě vsugerovane věci do hlavy. Tvrdí i přes to že mě zná, že budu chtít dítě a on už ne.deti má velké. Nikdy jsem děti nechtěla a nechci. Odpoutaval se odeme citove a prý se zamiloval do jiné na základě toho. Chování a postoj ke mě je, ale stále stejný. Cítím že mu nejsem jedno. Děkuji za radu. :,(

Tak se odmiloval a zamiloval jinde. Je to slaboch, kdyz hleda vymluvy.
Pobrec si a zij dal. Bez slabocha je zivot lehci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 13:01

@cecetka děkuji. Nevím jestli nezabojovat. Ty roky fungování mi nějak nedají spát.

• Nahlásit
  • Citovat
4.2.20 13:02
@Anonymní píše:
@Mentalist to sice tvrdí, ale nechce jít za ní. Řekl mi že třeba ještě pak přijde s prosikem. Říká se že člověk si to uvědomí až když o to přijde.

Holka, kdyz s nekym chces byt, tak s nim ses. Je proste, ale je to tak. Tohle je takova milosrdna lez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 13:02

Hele možná ti jen předkládá zástupnej důvod, aby umazal vinu, možná ti jen nechce na plnou pusu říct, že se zakoukal jinde,…
Každopádně, pokud má jinou, tak co chceš řešit? Čekat, jestli se nevrátí, až se nový kůže nabaží? Neblázni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
4.2.20 13:03
@pikola píše:
Má jinou, s tebou být nechce tak co řešíš :nevim:

asi tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 13:04
@Anonymní píše:
.. a nebo ti to řekl, aby si u Tebe nechal otevřená zadní vrátka v případě, že mu nový vztah nevyjde. :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23632
4.2.20 13:07
@Anonymní píše:

Asi ho ona nechce hned nastěhovat k sobě a jinam nemá kam jít :nevim: tak je s tebou a na rovinu ti řekl že už s tebou být nechce. Spíte spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
4.2.20 13:08

Chlap je dávno jinde. Čili řeš odstěhování se, nebo jeho stěhování od tebe pryč. To je celé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama