Chce testy DNA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
labilniveverka
Kecalka 146 příspěvků 23.08.12 13:40
Chce testy DNA

Dobrý den. Předem bych chtěla poprosit, aby jste mě neodsoudily :). Je mi čerstvých 20let a brzo budu matkou. Otěhotněla jsem v Prosinci ale přišla jsem na to až na konci Dubna.Byla jsem hodně nemocná, selhala mi ledvina, brala jsem spoustu antibiotik, chodila jsem na CTčka, Rentgeny, rozbory krve…nikdy by mě nenapadlo, že by na to nikdo nepřišel. Testy jsem si dělala dva - s měsíčním odstupem a oba byly negativní, to, že jsem zvracela jsem přikládala tomu množství léků - prostě nepřišlo mi to divné a po těhu. testech jsem neměla další podezření, jenže najednou se mi v podbřišku objevila hrčka a doktor mi oznámil tu " radostnou " novinu a už bylo na vše pozdě. :nevim: Problémem je, že nevím kdo je otec- měla jsem v Prosinci dva sexuální partnery hned po sobě (ne zaráz). Podle PM to vychází na konec měsíce což by odpovídalo i mému tušení - ovšem není to 100procentní, teď už mi ani přibližné datum nikdo neřekne :nevim: Takže ani od jednoho „domněného“ tatínka nedostávám ani korunu, z práce mě kvůli tomu vyhodily ještě ve zkušební lhůtě a opravdu mám velké fin. potíže a proto si nebudu moci dovolit ani DNA testy :,( .Chci se zeptat zda má tady někdo podobný problém a jak se to řeší s papírama apod. já už si opravdu nevím rady. Děkuju předem všem moc za pomoc.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 23.08.12 13:43

No a kdo tedy chce testy DNA? nebo je ten nadpis blbě napsaný? kdo chce testy musí je zaplatit.. tedy podle mě :?:

labilniveverka
Kecalka 146 příspěvků 23.08.12 13:46

Takže, když podám žalobu o otcovství budu to platit já? :nevim:

Terezka 06
Kecalka 152 příspěvků 23.08.12 13:55
@labilniveverka píše:
Takže, když podám žalobu o otcovství budu to platit já? :nevim:

Přesně to nevím, ale řekla bych že ne. Testy DNA platí ten, kdo je chce, takže když ty podáš žalobu na toho jednoho tatínka, tak jestli on bude chtít testy otcoství, že je on otcem, bude si je platit bych řekla…

Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 23.08.12 13:55

@labilniveverka myslím že ano ale určitě to nevím.. :think:

Banny
Závislačka 3396 příspěvků 23.08.12 13:57

Ty potřebuješ zjistit, kdo je otcem, aby ti platil? Tak testy asi musíš zaplatit ty :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.12 14:00

Ty jo…a nemáš třeba trochu strach co všechny ty léky a rentgeny udělali s tvým miminkem? vyprdla bych se na testy DNA a spíše bych si nechala udělat všechny možné dostupné testy na to, zda vůbec bude dítě zdravé, po tom všem cos do sebe ládovala za léky.

labilniveverka
Kecalka 146 příspěvků 23.08.12 14:16
Anonymní

Samozřejmě že mám strach ale podle testů je v pořádku, doktor neříkal nic, že by měl být nějaký problém takže :nevim:

labilniveverka
Kecalka 146 příspěvků 23.08.12 14:17

Ženy děkuju za rady :) :*

kotyk
Echt Kelišová 7974 příspěvků 23.08.12 14:19

Náklady na testy nese „prohrávající strana“. Takže pokud se trefíš do správného otce, soud nařídí testy a označený otec bude skutečně otec, bude hradit náklady on.

labilniveverka
Kecalka 146 příspěvků 23.08.12 14:23
KOTYK

:think: tak to nezbývá než se modlit

lasička1
Echt Kelišová 8267 příspěvků 23.08.12 14:28

A jak se k tomu staví nastavající tatínci? Oni chtějí uznat otcovství? nebo se oba vykrucují?

labilniveverka
Kecalka 146 příspěvků 23.08.12 14:36
lasička1

Samosebou se vykrucují, tatínek č. 1 mě poslal do × a nadal mi do špin a tatínek č.2 je teď pracovně v bělorusku a bez testů mi nic nepodepíše

lasička1
Echt Kelišová 8267 příspěvků 23.08.12 14:55

Tak nezbývá nic jiného, než počkat, až se miminko narodí a požádat si o testy otcovství-které si budeš muset bohužel zaplatit.Ty jsi ta, která testy potřebuje. A nyní ti nikdo peníze před porodem nedá. Ani sociálka, protože nemáš uvedeného otce-a ten se musí podílet na nákladech první.

labilniveverka
Kecalka 146 příspěvků 23.08.12 15:01
lasička1

Já doufám, že aspoň porodné a Rodičovský přízpěvěk dostanu jinak už fakt nevím co bych dělala ale nevím jak to je, když není udaný otec :-/ jestli mám nárok nebo ne a jestli uvést, že je otec neznámí dokud nebudu mít udělané testy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama