Chci už být matkou, ale přítel ne

Anonymní
8.12.19 20:37

Chci byt uz matkou ale..

Ahoj holky, mám takový dotaz. Jsem s přítelem už sedm let. Je me 22 a jemu 24. Máme dům, každý svoje auto, dobrou práci. Něco našetřené ALE.. Už na mě jdou ty mateřské pudy a touha po miminku. Nemůžu to ovládnout. Moje 4 kamarádky jsou buď těhotné nebo dítě mají a i když jim to moc přeju tak jim tak hrozně závidím a bolí me u srdíčka, že já miminko nemám.
Kámen úrazu je to, že přítel na miminko ještě připraven “prý” není a necítí se na to. A mám počkat až jemu “bude” 25 pak se začne o dítěti přemýšlet. Jako je pravda, že máme ještě čas na děťátko, že by stačilo až za dva roky, ale přijde mi to od něj sobecké. On se rozhodl a bla bla.. ale ja z toho jsem úplně v depresi a někdy brečím tajně ve sprše když mi na fb nebo ing skáčou těhotný holky. Prosím poraďte. Máte nekdo stejné stavy? Že máte pocit, že vy snad nikdy miminko v břísku mít nebudete? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20172
8.12.19 20:40

Proč máš to „prý“ v uvozovkách?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 20:40

Mela jsem stejne stavy. Tlacila jsem na pritele a pak manzela, nakonec jsme se tedy shodli, ze ano. A ted je moje manzlestvi kvuli detem v totalni krizi. Takze rada:nic ti neutece. Uzivej si svobodu a volnost a blbnuti a kdykoliv cokoliv, venuj se priteli a nespechej. Uplne te chapu. Ale kdybych mohla vratit cas, dam si jeste par let. Sobe a hlavne jemu…

Prosim anonym. Je to citlive.

• Citovat
  • Nahlásit
25711
8.12.19 20:45

A mě zase přijde sobecké, že ty chceš teď hned jen že kamarádky a instagram :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
8.12.19 20:49

To je těžký no, ale pokud není připravený, mohlo by se stát, že to nezvládne a nechá tě samotnou s miminem. Máš spoustu času, ještě bych počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9105
8.12.19 20:49

Já chci peníze, já chci ženicha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5789
8.12.19 20:52

Co blbnes, jste mladý na děti je čas, chlapi dozrávají později a ve 24letech se opravdu málokdo chce stát otcem.. Moje dcera a její přítel jsou ve stejném věku a dítě je pro ně momentálně něco jako scifi, dcera na VŠ a oba mají zatím úplně jiné priority, stejně jako většina jejich kamarádů a kamaradek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
8.12.19 20:55

@pikola zvlastni vid, zenska si ted hned neco umane a chlap co se nepodridi je sobec..

@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový dotaz. Jsem s přítelem už sedm let. Je me 22 a jemu 24. Máme dům, každý svoje auto, dobrou práci. Něco našetřené ALE.. Už na mě jdou ty mateřské pudy a touha po miminku. Nemůžu to ovládnout. Moje 4 kamarádky jsou buď těhotné nebo dítě mají a i když jim to moc přeju tak jim tak hrozně závidím a bolí me u srdíčka, že já miminko nemám.
Kámen úrazu je to, že přítel na miminko ještě připraven “prý” není a necítí se na to. A mám počkat až jemu “bude” 25 pak se začne o dítěti přemýšlet. Jako je pravda, že máme ještě čas na děťátko, že by stačilo až za dva roky, ale přijde mi to od něj sobecké. On se rozhodl a bla bla.. ale ja z toho jsem úplně v depresi a někdy brečím tajně ve sprše když mi na fb nebo ing skáčou těhotný holky. Prosím poraďte. Máte nekdo stejné stavy? Že máte pocit, že vy snad nikdy miminko v břísku mít nebudete? ;)

Vzdyt 25 mu bude za chvili tak co se hroutis :hug: to muzete v klidu probrat, neblbni, na co hned plac… uzivej Vanoce a nekaz vam to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
8.12.19 21:00

Ja to mela presne jako ty, ta touha uz byla velika, ale me bylo 32 a tak jsme logicky vydedukovali, ze uz je teda cas :lol: byt mi 22 a vedet, co nastane, nikam nespecham. Ale to se musi zazit, to ti tu muze kazda napsat 10× a ta touha bude porad stejna… Takze neni jina rada, nez se domluvit s pritelem. Rekni mu na rovinu, jak se citis, ze uz na nic jinyho nedokazes myslet a at ti da treba konkretni datum treba 1.9.2020, kdy tomu nechate volny prubeh. At mas konkretni bod :lol: me by to ohromne pomohlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
8.12.19 21:06

Tomu moc nevěř, že hned jak oslaví tvůj přítel 25 tak se vrhne na dělání mimča :roll: naopak spíš si řekne, že do třicítky času dost. Buď tedy budeš muset zahnat mateřské pudy nějakou větší činností, koníčky, cestování apod. nebo si holt najít staršího chlapa, co už ty pudy má jako ty 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10127
8.12.19 21:19

Já měla mateřský pudy ve stejném věku, brečela jsme nad každým miminkem, které jsme viděla. Asi za rok to přešlo a vrátilo se kolem třicítky. Mezitím jsem stihla cestovat, užít si a dneska mám dvě malinké děti. Nespěchej a jak už psaly holky výš. Od tebe je nátlak na něj úplně stejné sobectví, jako jeho striktní ne. Dítě je věc, na které se oba musí shodnout, ne že je jeden dotlačen. Taky by to nemuselo dobře dopadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
8.12.19 21:21

Je upřímný, necítí se na to a zatím o tom nechce ani moc přemýšlet nebo se o tom bavit, což na jednu stranu chápu. Jde o to, že ty zase chceš, chceš moc, je z tebe chtinda a tak se o tom moc bavit nechce i když to zřejmě někde v budoucnosti vidí. Kdyby se o tom s tebou začal bavit, začala bys šílet z mimiska, počítat plodný dny, dělat ovulační testy apod apod. Tohle žádný chlap nechce, chce tomu dát volný průběh, aby to přišlo přirozeně. Tak se uklidni. Času máte dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1912
8.12.19 21:24

Když vidím, co to všechno obnáší, tak jsem ráda, že jsem měla první dítě ve 32, mám teď dvě malé děti 16 měsíců a 4,5 měsíce a cítím se jak ve vězení, díky bohu, že jsem si stihla před tím něco užít, aspoň mám na co vzpomínat :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29266
8.12.19 21:27
@Anonymní píše:
Kámen úrazu je to, že přítel na miminko ještě připraven “prý” není a necítí se na to. A mám počkat až jemu “bude” 25 pak se začne o dítěti přemýšlet. Jako je pravda, že máme ještě čas na děťátko, že by stačilo až za dva roky, ale přijde mi to od něj sobecké. On se rozhodl a bla bla.. ale ja z toho jsem úplně v depresi a někdy brečím tajně ve sprše když mi na fb nebo ing skáčou těhotný holky. Prosím poraďte. Máte nekdo stejné stavy? Že máte pocit, že vy snad nikdy miminko v břísku mít nebudete? ;)

Dokud koukáš po kamarádkách, že ony mají „bonbonek“ a ty bys chtěla taky, chlap se na něj necítí, tak radši „omylem“ nebo „přes prášky“ netěhotni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
8.12.19 21:29

Dítě je velký závazek, pokud se na to partner opravdu ještě necítí tak bych na něj netlacila. Kdyz by ti bylo o 10 let víc, tak to už by bylo jiný. Je jasný, že když jste spolu 7 let, tak to chce zase dal posunout vztah. Svatbu třeba neplanujete? Zamestnala bys hlavu na pár měsíců něčím jiným a pak by už třeba chtěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat