Partner a pohlaví miminka

Anonymní
7.12.19 23:45

Partner a pohlaví miminka

Hezký den, ženy nedá mi to a musím se s Vámi podělit o to, co mě včera velmi šokovalo a strašlivě zamrzelo. S přítelem jsme spolu 5 let a nyní jsme se začali snažit o miminko, zatím jsem neotěhotněla. On včera přišel ve veselé náladě domů z hospody (chodí max. jednou do měsíce s kamarády) a konsternoval mě tím, když prohlásil, že doufá, že to bude holčička, že žádnýho “chcance” nechce. 8o Byla a jsem z toho úplně hotová. Kdybych si mohla vybrat, také bych si přála holku, ale jinak je mi to úplně jedno, hlavně ať je miminko jednou zdravé a jak k tomu přijde, když o něm takhle mluví. :,( Pak se to snažil zahrát do autu, že to tak nemyslel a že kluk by mu také nevadil. Je mu 33 let.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1997
7.12.19 23:49

Můj muž na to, že budeme mít holku prohlásil cosi o „krivochcalce“ a nadšeným tónem to teda nebylo. Asi bych to nebrala nějak vážně…někteří chlapi jsou v tomhle divní :nevim:
Mmch. Teď je rád, že ji má :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 23:56

O pohlaví dítěte rozhoduje stejně on, tak mu to řekni ať se snaží, že je to jeho „prace“, jinak mému muži je 33 a když jsme čekali první bylo mu úplně jedno co to bude, hlavně že to bude zdravé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
7.12.19 23:56

Řeč se mluví a voda teče. Obzvlášť když se přijde z hospody. Neřeš takové prkotiny, naopak buď ráda, že nepřipouští jedinou variantu mít syna, takových je i dneska dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11922
8.12.19 00:06

Ty si bereš k srdci řeči navátýho chlapa? Probůh proč? Copak jsi nikdy neposlouchala chlapy v hodspodě? Keců mají jako opice ch. caní, chytrý jsou jak rádio Jerevan a tomu tvýmu holt jen nedošlo, že už je doma. Zapomeň na to a řeš podstatnější věci. Třeba vliv prdění žížal na globální oteplování ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4479
8.12.19 00:37
@Anonymní píše:
On včera přišel ve veselé náladě domů z hospody (chodí max. jednou do měsíce s kamarády) a konsternoval mě tím, když prohlásil, že doufá, že to bude holčička, že žádnýho “chcance” nechce.

Spíš Ti trochu neurvale chtěl udělat radost, jelikož ženské si většinou přejí spíše holčičky, tak se Ti snažil říct, že by mu holčička vůbec nevadila nebo do něj v hospodě hustili nějaké povídačky, že skuteční chlapi mají syna, tak natruc řekl, že chce holku. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2165
8.12.19 01:43

Neres opily blby reci. Bude rad za cokoliv. My ted doufali v holku a kdyz jsem mu poslala fotku pindiku, volal jak je stastnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
8.12.19 02:13
@Janli píše:
Ty si bereš k srdci řeči navátýho chlapa? Tomu tvýmu holt jen nedošlo, že už je doma.

Výstižně řečeno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
8.12.19 03:14

Tohle je úplná blbost. :mrgreen: můj bývalý prohlasil, že deti chce, ale vzhledem k tomu, že nemá rád mimina, si bude našeho budoucího dítěte všímat až tak od svou let. Rekl to uplne steizlivy a ne jednou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
8.12.19 03:32

@AlenaSu Něco obdobného řekl i můj chlap a můžu ti říct, že když se nám dítě narodilo, byl ze syna hotový hned od začátku, je z něj úplně na měko a pomalu nedá kočár z ruky :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
8.12.19 06:58

Můj měl podobný řeči, že radši holku a blabla.. Poprvé mu vyšla, když jsem čekala další dítko, zas básnil o holčičce a co by dělal s klukem, dyt je divný se mazlit nebo pusinkovat s klukem, je to přece chlap :lol: ha, podruhé máme kluka a kdybys to viděla.. Mazlí se s ním kdykoli může, dokonce spí s náma v posteli, pusinkuje ho jak prastenej a může se z něj pos.at víc jak z holky, protože je to prostě JEHO KLUK! :lol:

Kecy v kleci, přejdi to :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
8.12.19 06:59

@Marlovee tady u toho jsem si byla víc jak 100% jistá, že by to tak opravdu bylo… byl to d**il.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 08:17

@AlenaSu @Marlovee
Jojo, jednu dobu to vypadalo, ze u nás asi dojde na adopci. Tak se mě snazil utesit, že je to super, že aspoň můžeme přeskočit fázi řvoucí brambory a mít to dítě až když je zajímavý… A jak je teď z obou poprdenej (druhej má 6 dnů, takže opravdu řvoucí brambůrka :mrgreen:)

Zakladatelka, prostě blbá hláška, navíc od napiteho, neřeš to. Bude rád. Manželovi to u prvního bylo jedno, já chtěla spíš kluka (máme), u druhého (třetí už nechce) jsme oba chtěli holku a máme druhyho kluka… To byl sice zklamanej, ale srovnal se rychle…

Chlapi Maj holt občas blbý kecy… Mě teď zase říká, že je malej škaredej a přitom je to taaaak kraaaasny miminko :mrgreen: Přezdívá mu Pikard, protože prý vypadá jako Patrick Stewart ve Star Trek :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
8.12.19 08:21

Chlapi toho napovidaji, kdyz prijdou z hospody. To musis poustet jednim uchem dovnitr a druhym zase ven :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 17:01

Vubec si to tak neber. My jsme s partnerem spolu 8 let a kdykoliv prisla rec na to, az jednou bude „ten spravnej cas mit dite“, vzdycky basnil o holcicce, ze by kluka nechtel. Ted mame doma trimesicniho kloucka a je z nej od zacatku uplne poprdenej a naprosto ho zboznuje. Takze ono to nebude tak horky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama