Chci dát dítě k adopci nenarozené

Anonymní
14.9.21 17:50

Chci dát dítě k adopci nenarozené

Ahoj, nedávno jsem zjistila že jsem ve 4 měsíci těhotenství. Miminko s přítelem nechceme a jsme na 100% rozhodnutý věřím že nějaké rodině to pomůže.

Chtěla bych se zeptat jak to funguje s adopci a je tu nějaká žena která si tím prosla?

Děkuji
A prosím komentáře ať si ho nechám a nebo že jsme si nedávali pozor brala jsem prášky a i přesto se to stalo a menstruaci jsem měla taky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21985
14.9.21 17:55

Dítě není chleba, takže bych zasla na OSPOD svůj záměr jim sdělila :nevim: po porodu by šlo za par týdnu do adopce. Určitě bych nehledala rodiče na emiminu apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 17:57

Nikdo tady nehledá rodiče.

• Citovat
  • Nahlásit
129
14.9.21 18:06

Na ospodu se tě budou snažit přemluvit, aby sis je nechala budou řešit proč, probírat tvoji životní situaci, nabízet dávky abyste to finančně zvládli atd. teda pokud budou svoji práci dělat tak jak mají. Babybox je anonymní a tomuto se vyhneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21334
14.9.21 18:08

Domluvit se s porodnicí na tom že dítě rovnou předáš pryč popřípadě existují i utajené porody ale tam jsou nějaké podmínky nevím nepamatuju si

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 18:13

To je tragédie, jsme přemnožený jako svině a ještě další dítě. Zkuste si promyslet, zda-li se o něj už nezvládnete postarat. Pomohli by třeba prarodiče? Budete možná jednou litovat… Ale času na rozmyšlenou máte dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
14.9.21 18:14

Zajdi na ospod a popros je o asistenci s přímou adopcí. Dítě půjde ihned do rodiny, obejdou se pěstouni a zároveň bude rodina prověřená. Postav se k tomu čelem a zodpovědně, žádná partyzánština typu babybox nebo nechat dítě v porodnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22458
14.9.21 18:15
@Anonymní píše:
To je tragédie, jsme přemnožený jako svině a ještě další dítě. Zkuste si promyslet, zda-li se o něj už nezvládnete postarat. Pomohli by třeba prarodiče? Budete možná jednou litovat… Ale času na rozmyšlenou máte dost…

No, třeba nesmyslný anonymy se nám tu množí jak švábi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21334
14.9.21 18:16
@Janli píše:
Zajdi na ospod a popros je o asistenci s přímou adopcí. Dítě půjde ihned do rodiny, obejdou se pěstouni a zároveň bude rodina prověřená. Postav se k tomu čelem a zodpovědně, žádná partyzánština typu babybox nebo nechat dítě v porodnici…

tak dítě jde legálně nechat v porodnici to není partyzánština ani žádný risk, dítě si přebere nová rodina za asistence ospodu myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5993
14.9.21 18:16
@Anonymní píše:
To je tragédie, jsme přemnožený jako svině a ještě další dítě. Zkuste si promyslet, zda-li se o něj už nezvládnete postarat. Pomohli by třeba prarodiče? Budete možná jednou litovat… Ale času na rozmyšlenou máte dost…

Proč anonym? Se stydiš za svůj hloupý nápad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 18:22
@Anonymní píše:
Absolutně
@Anonymní píše:

Kdyby se to zjistilo dříve samozřejmě jdu na potrat. Myslím že každý má nějaké priority pro někoho to jsou děti a jiný něco vybudovat. Litovat nebudu jsem pevně rozhodnuta a děti opravdu nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
6568
14.9.21 18:35

V porodnici jde porodit s tím, že dítě nechceš a vzdáváš se ho. Obrať se na Ospod, měli by ti tam poradit. Občas přijdou odběry od těchto dětí, identifikace tam u nás je Nejmenovaný/á Nejmenovaný/á.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33786
14.9.21 18:47
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsem zjistila že jsem ve 4 měsíci těhotenství. Miminko s přítelem nechceme a jsme na 100% rozhodnutý věřím že nějaké rodině to pomůže.

Chtěla bych se zeptat jak to funguje s adopci a je tu nějaká žena která si tím prosla?

Děkuji
A prosím komentáře ať si ho nechám a nebo že jsme si nedávali pozor brala jsem prášky a i přesto se to stalo a menstruaci jsem měla taky.

Obligátní selhání antikoncepce.To tady každá druhá. Možná stačilo jen přečíst příbalový leták. Utíkání před odpovědností, hlavně že budete mít s přítelem klídek. Celý život na to dítě budeš myslet. Zvaž to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3662
14.9.21 18:50
@Burj Chalifa píše:
Utíkání před odpovědností, hlavně že budete mít s přítelem klídek.

Zdá se mi, že to řeší zodpovědně.
Rozhodně vzhledem ke zdejšímu průměru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
14.9.21 18:55

Zajímavé jaký je u nás standart většiny - raději jít na potrat nebo žít s dítětem v bídě a Bůh ví čem, než dítě donosit a dát k přímé adopci rodičům, kteří jsou na něj připravení. Tohle myšlení by se u nás mohlo změnit, třeba by pak nebylo tolik nešťastných dětí, kteří mají rodiče, které je ani nechtějí.
Zakladatelka se dle mě rozhodla rozumně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat