Chci dítě, přítel nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eleonora93
Kecalka 128 příspěvků 06.11.14 09:09
Chci dítě, přítel nechce

AHoj holky, snažím se o miminko po zamlklém těhotenství. Nejhorší na tom je že můj přítel tak nějak chce/nechce. Já ale nebudu mít klid dokud zas nebudu mít //. Máte někdo podobnou zkušenost že se snažíte a chlap z toho má spíš strach? :nevim:

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20224 příspěvků 06.11.14 09:14

Tak treba se boji aby to zase neskoncilo spatne :nevim:

klmartina
Stálice 91 příspěvků 06.11.14 09:24

Ahoj at chces nebo ne je to napor na psychiku i pro chlapa. Nevim jak dlouhou jste si dali pauzu mezi tou udalosti a zase snazenim ale dej mu cas a netlac na nej potrebuje si to srovnat v hlave :-) i pro nej to byla ztrata stejne jako pro tebe. Ma strach urcite i o tebe. V klidu si sednete a proberte to jeste jednou a zajimej se o jeho nazor jak by to chtel on :-) dite neni jenom tvoje zalezitost ale obou :-) :-) to nemyslim zle :-) urcite spolu na neco prijdete hlavne v klidu a nelet do toho pohlave a bude vsechno ok :-)

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 06.11.14 09:25

Asi bych do toho nešla pokud chce/nechce
Za mě by muset chtit
Jinak možná má obavy
Musím říct že já po zt jsem z // 4,5mesice po takovou radost neměla spíš obavy a přítel taky.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25414 příspěvků 06.11.14 09:27

Souhlas s @klmartina nech tomu čas…já to slovo „snažení“ tak nemám ráda…to je jak na povel :roll:…prostě se nechraňte a užívejte si života :kytka:

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 06.11.14 09:28

Promluv si s ním o tom. My jsme se tehdy shodli na tom, že se začneme snažit hned, jak to půjde. Strach jsme přitom měli oba a velký. Samozřejmě pro klid doma je lepší, když se domluvíte tak, aby byli oba spokojení.

Eleonora93
Kecalka 128 příspěvků 06.11.14 09:39

Od toho co se to stalo uplynuly ca 4 měsíce. Ještě když jsem ležela v nemocnici před zákrokem tak jsem se domlouvali že hned jak to půjde tak si uděláme další, to bylo jediný co mě drželo nad vodou. No a když jsem pak přišla domů s tím že mi dr. řekla že už můžeme, tak úplně otočil, že by třeba tak rok počkal… :nevim: Já vím že je nejlepší netlačit na pilu a nechat tomu volnej průběh.. jenže to se lehko řekne

siamka7
Extra třída :D 10951 příspěvků 06.11.14 10:12

@Eleonora93 kolik ti je roků?

klmartina
Stálice 91 příspěvků 06.11.14 10:44

@Eleonora93 problem je v tom ze je neco jineho co si mysli doktorka a taky neco jineho co si mysli tvoje telo. Jde o to ze kdyz na to budete spechat vetsinou se to nepovede a nemusi to dlouho jit. Pred zakrokem je vzdycky vsechno jinak nez po nem. Snazite si dodat odvahu a utesit se ze priste to vyjde a podobne. Po zakroku je to spis takove vystrizliveni a vetsine lidi to zacne srotovat v hlave a uz maji jiny pohled na vec. Partner ti prece nerekl striktne ne jen ze by pockal a pravdepodobne to tak citi ze by to bylo lepsi :-) tak se dohodnete ze uz si nebudes brat prasky a ze t nechate na prirode at si sama rozhodne kdy to bude a kdy ne :-) to je fer ne? Podle toho co tu pises o partnerovi mam pocit ze on se boji dalsi zklamani to je potreba mu vyvratit :-) hlavne vsechno v klidu stejne nic neuspechate a prece se nechcete hadat protoze to nejde a podobne:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >