Chci ho pouze do postele

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
4026
6.3.20 12:03

@splendis hele, jestli chlap za něco stojí, tak se sbalit nenechá. Osobně by mě ani nehlo jako manželku běhat za milenkou manžela, to jest pod mou úroveň. Je fakt, že i v opačném případě, být milenkou ženatého a přijít za mnou jeho manželka, tak se v žádném případě nepoto, ale pošlu ji, ať si to vyřídí s manželem a mě laskavě neobtěžuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
6.3.20 12:10
@Xxlady píše:
Na ženaté muže se nesahá, kupte si vibrátor.. :cert:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
6.3.20 12:13

Souhlasím na ženaté muže se nesahá…
Je to pěkně hnusne jen o tom uvažovat…počkejte aby se vám to jednoho dne nevrátila.
Byt manželkou toho chlapa, tak vám vyskrabu oči :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
6.3.20 17:44
@Anonymní píše:
Zdravím, měla bych dotaz. Jsem nezadaná a strašně mě přitahuje do postele jeden ženatý muž :zed: je to můj kolega, ale vůbec nevím jak mu mám dát najevo že ho chci do postele. :cert: můžete mi prosím poradit??? Kritiku atd si můžete odpustit… :mavam:

A zase jedna co jí pálí na ženatého :poblion: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
6.3.20 18:13

Tak mu to rekni pozvy ho na kafe na film atd. Ve vhodne prilezitosti mu rekni ze te pritahuje typuji ze pusu mu vtom momentu asi dokazes dat a pak uz je ruka v rukave. To jeslti ma manzelku nebo ne je az druhorade… Tobe de o sex a pokdu ma deti a manzelku tak v cechach na 80% ho mít nebude coz je slusna sance toto místo vyplnit. Budes stasna ty a i on. jemu proste pak narovinu ríci ze to je sex a tak to zustane a on na 100% bude jen kejvat hlavou.

pokud te tu nekdo odsuzuje bude pravdepodobne ta manzelka co bude vtech 80% zen :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
6.3.20 18:19
@Amelie30 píše:
@splendis hele, jestli chlap za něco stojí, tak se sbalit nenechá.Osobně by mě ani nehlo jako manželku běhat za milenkou manžela, to jest pod mou úroveň. Je fakt, že i v opačném případě, být milenkou ženatého a přijít za mnou jeho manželka, tak se v žádném případě nepoto, ale pošlu ji, ať si to vyřídí s manželem a mě laskavě neobtěžuje.

95% chlapu podlehne mlade krásné 20cítce s dlouhýma nohama pevnýma prsama krásným bříškém a hlavou plnem sexu. Nepodlehnou ti co jsou ve stadiu velkého zamilovaní ale to je jen chvilku ve vztahu. Oosbne bych rekla ze ti co mají deti ve veku 5 10 a více podlehnou vzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
6.3.20 19:31
@Andrewww píše:
95% chlapu podlehne mlade krásné 20cítce s dlouhýma nohama pevnýma prsama krásným bříškém a hlavou plnem sexu. Nepodlehnou ti co jsou ve stadiu velkého zamilovaní ale to je jen chvilku ve vztahu. Oosbne bych rekla ze ti co mají deti ve veku 5 10 a více podlehnou vzdy.

No jo, souhlas. Ono těch chlapů, co za něco stojí, moc není :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26570
6.3.20 19:59
@Andrewww píše:
95% chlapu podlehne mlade krásné 20cítce s dlouhýma nohama pevnýma prsama krásným bříškém a hlavou plnem sexu. Nepodlehnou ti co jsou ve stadiu velkého zamilovaní ale to je jen chvilku ve vztahu. Oosbne bych rekla ze ti co mají deti ve veku 5 10 a více podlehnou vzdy.

Tak nějak to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
6.3.20 23:49
@Paolo629 píše:
Souhlas. Plus můj otec říkal co je v domě není pro mě. Mezi vámi pak může vzniknout dost negativní vztah. Teď tě přitahuje a pak ho můžeš nenávidět.

Jo, přesně. Taky bych si s kolegou nic nezačala, jeden z vás v tom může vidět něco víc, taky můžeš otěhotnět. To pak bude v práci ta pravá atmosféra 😀 😀 😀.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72086
6.3.20 23:56
@MyDestinka píše:
Kritiku si odpustim. Tak jen doufám, že jedna jednou roztahne nohy před tvým muzem :*

Když on nebude chtít, bude ji to houby platné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72086
6.3.20 23:57
@Amelie30 píše:
@splendis hele, jestli chlap za něco stojí, tak se sbalit nenechá. Osobně by mě ani nehlo jako manželku běhat za milenkou manžela, to jest pod mou úroveň. Je fakt, že i v opačném případě, být milenkou ženatého a přijít za mnou jeho manželka, tak se v žádném případě nepoto, ale pošlu ji, ať si to vyřídí s manželem a mě laskavě neobtěžuje.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mývalova žena
6.3.20 23:59

:lol: tyhle věci se nediskutujou, tyhle věci se delaj a v zájmu všech se vůbec nerozmazávají…A pokud se na to musíš ptát, jak sbalit chlapa na sex, jelikoz to smrdí trapasem a průšvihem už od začátku, ještě k tomu v práci :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
18303
7.3.20 05:11
@Amelie30 píše:
No jo, souhlas. Ono těch chlapů, co za něco stojí, moc není :lol:
:mrgreen: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18303
7.3.20 05:14
@Andrewww píše:
Řekla bych, že 90% chlapů je věrných jen proto, že o ně nikdo nestojí :mrgreen:
Jinak souhlas.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
7.3.20 08:51
@Sonarka píše: Řekla bych, že 90% chlapů je věrných jen proto, že o ně nikdo nestojí :mrgreen:
Jinak souhlas.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: souhlas
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat