Chci ho pouze do postele

Anonymní
5.3.20 22:42

Chci ho pouze do postele

Zdravím, měla bych dotaz. Jsem nezadaná a strašně mě přitahuje do postele jeden ženatý muž :zed: je to můj kolega, ale vůbec nevím jak mu mám dát najevo že ho chci do postele. :cert: můžete mi prosím poradit??? Kritiku atd si můžete odpustit… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

129
5.3.20 22:43

Na ženaté muže se nesahá, kupte si vibrátor.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 22:47
@Anonymní píše:
Zdravím, měla bych dotaz. Jsem nezadaná a strašně mě přitahuje do postele jeden ženatý muž :zed: je to můj kolega, ale vůbec nevím jak mu mám dát najevo že ho chci do postele. :cert: můžete mi prosím poradit??? Kritiku atd si můžete odpustit… :mavam:

Vždyť Jo, řekni mu to na férovku. Buď hupnete do postele nebo budeš v práci hodně slavná a budeš mít z ostudy kabát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 22:47

Tak s nim prvoplanove flirtuj, no. Na jednoraz do postele se hodne chlapu nenecha dlouho premlouvat. Jen nechapu, jestli to mas opravdu tak strasne zapotřebí :think: rozmysli si, jak se budes citit, az on zapne poklopec, da ti pusu a rekne: tak se měj. Tim myslim, ze nevznikne vasnivy romanek, na ktery se pak vzpomina cely zivot, ale umatlane cosi, po cem si budes pripadat… no blbě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16824
5.3.20 22:49
@Anonymní píše:
Zdravím, měla bych dotaz. Jsem nezadaná a strašně mě přitahuje do postele jeden ženatý muž :zed: je to můj kolega, ale vůbec nevím jak mu mám dát najevo že ho chci do postele. :cert: můžete mi prosím poradit??? Kritiku atd si můžete odpustit… :mavam:

Usmívej se, trochu flirtuj, komunikuj, ale zase to moc nepřeháněj, uvidíš, jak bude reagovat, pokud se mu budeš líbit a nebude ze zásady věrný či čerstvě zamilovaný, tak se to nějak poddá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
5.3.20 22:52

Prostě ho popadni za napichovátko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
5.3.20 22:54

Kritiku si odpustim. Tak jen doufám, že jedna jednou roztahne nohy před tvým muzem :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 22:59

@MyDestinka
Souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
5.3.20 23:30

Prosím tě, raději nic nepodnikej. Když ani nevíš jak svést muže a musíš se o tom poradit na internetu :roll: tak se nepouštej do žádných velkých akcí :pankac: Špatně by to s tebou dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
6.3.20 01:15
@Anonymní píše:

Karma je zdarma :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10840
6.3.20 08:29

Když to neumíš, tak to nedělej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
6.3.20 10:29
@PaníKadrnožková píše:
Tak s nim prvoplanove flirtuj, no. Na jednoraz do postele se hodne chlapu nenecha dlouho premlouvat. Jen nechapu, jestli to mas opravdu tak strasne zapotřebí :think: rozmysli si, jak se budes citit, az on zapne poklopec, da ti pusu a rekne: tak se měj. Tim myslim, ze nevznikne vasnivy romanek, na ktery se pak vzpomina cely zivot, ale umatlane cosi, po cem si budes pripadat… no blbě :think:

Souhlas. Plus můj otec říkal co je v domě není pro mě. Mezi vámi pak může vzniknout dost negativní vztah. Teď tě přitahuje a pak ho můžeš nenávidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
6.3.20 10:51

Zkus se zeptat manželky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 10:54
@splendis píše:
Zkus se zeptat manželky
:lol: :lol: :lol: ta ví nejlíp jak na něj. Btw doufám, že až se jednou vdáš, najde se taky takováhle roznožka, co budd chtít tvýho manžela jen do postele :poblion:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
6.3.20 11:08
@Nové-Dandátko píše: :lol: :lol: :lol: ta ví nejlíp jak na něj. Btw doufám, že až se jednou vdáš, najde se taky takováhle roznožka, co budd chtít tvýho manžela jen do postele :poblion:

Přesně, nechápu takové bl.b.ky. Kdyby na ně vyběhla manželka tak se pose… ať si vyhoní frndu a neotravuje cizí a zadaný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama