Pálí ho dobré bydlo?

Anonymní
5.3.20 22:17

"pálí dobré bydlo"

Tady je všeobecně známo že je třeba chlapa( pokud nějak lajdá- milenka, hospoda…) ochudit o full servis, přestat dělat mamahotel. Asi ve smyslu že si uvědomí co má…
Ale mě spíš napadá.. a co když to odepření těchto jistot ho úplně postrčí ze dveří???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2449
5.3.20 22:20

Pak takový chlap stojí za vyližprdel a měl by být z těch dveří vyhozen, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
5.3.20 22:22

U nás není full servis standartem, musí taky přiložit ruku k dílu.
Z vlastní zkušenosti nevěra vztah pohřbila. Co se týče kamarádů a hospody jsme mluvili, probrali a domluvili se aby měl čas jak na mě, tak na kamarády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
5.3.20 22:22

…takpak je asi jasny že s Tebou byl jen kvuli „full servisu“… poučení do přístě…normalni chlap se o sebe umi postarat sam…stejne jako normalni žena to zvladne…a vše krasne co pro sebe dva lidi delaji by nemela byt samozřejmost ale spíše dobrá vule a proste z lasky…určitě ne povinnost…a druhy by to ani jako neměl očekávat---

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 22:24

@Lexter v ideálním případě ano. Snažím se teď si to rovnat v hlavě. Máme malé děti a mě už nebaví dělat služku na „dobu určitou“

• Nahlásit
  • Citovat
457
5.3.20 22:24

Tak to se podle mě může stát samozřejmě taky - teď jde jen o to, zda žena chlapa za takových podmínek chce, zda stojí o to být s ním tak moc, že jí je jedno, že má milenku apod., no a potom dál fungovat jako vzorná manželka no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 22:25

Ano, ta možnost je.
My třeba měli s exmanželem krizi. Řekli jsme si nějaký věci, co komu nevyhovuje atd. On místo toho, aby doma zabral a ukázal, jaký je super chlap, začal jezdit víkend co víkend pryč, už doma vůbec nepomáhal, nestaral se o rodinu atd. Asi natruc, abych si jako uvědomila.
No, uvědomila jsem si, že ho k životu vlastně nepotřebuju.
Takže já osobně bych s tímhle byla opatrná…

• Nahlásit
  • Citovat
2449
5.3.20 22:26
@Anonymní píše:
@Lexter v ideálním případě ano. Snažím se teď si to rovnat v hlavě. Máme malé děti a mě už nebaví dělat služku na „dobu určitou“

Chápu, to může být trochu obtížná situace. I správnej chlap sem tam ujede, zažere se mu stereotyp do kůže a začne si hledat radovánky. V ideálním případě stačí rozmluva. Pokud ne tak je takový jouda fakt na vyhazov. Chlast? Milenky? Bych ho hnal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 22:26

@MichaelaHw nevěra ani hospoda se nekoná, byl to příklad. Mě ale momentálně nemiluje, děti ho serou, chce odjet do zahraničí( bez nás) a u toho kouká na youtube na mladý pipiny…

• Nahlásit
  • Citovat
2449
5.3.20 22:28
@Anonymní píše:
@MichaelaHw nevěra ani hospoda se nekoná, byl to příklad. Mě ale momentálně nemiluje, děti ho serou, chce odjet do zahraničí( bez nás) a u toho kouká na youtube na mladý pipiny…

A hovořila si s ním o tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 22:30

Byla jsem u psychologa kvůli úzkostem a když jsem mu to vysypala tak mi řekl že to vypadá že je schizoid..

• Nahlásit
  • Citovat
2449
5.3.20 22:32
@Anonymní píše:
Byla jsem u psychologa kvůli úzkostem a když jsem mu to vysypala tak mi řekl že to vypadá že je schizoid..

Psycholog s doktorátem z diagnostiky na dálku. Co je to za pičuse? Jako vždy, to nejtěžší je to první co musíš udělat. Otevřít si pusu na toho svého drahouška a promluvit si o tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 22:33

@Lexter nesčetněkrát, ale bez úspěchu. Vůbec neodpovídá na co se ho ptám. Má svůj svět, svou hudbu ostatní nasrat.
Jsme spolu 12 let. Tohle je obrat za poslední půlrok

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.3.20 22:35

@Lexter no, je to uznávaná kapacita, žádná rychlokvaška..

• Nahlásit
  • Citovat
26652
5.3.20 22:36

Nedokážu posoudit, sama bych potřebovala full servis, natož abych ho poskytovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama