Chci miminko. On se vymlouvá.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 12:24
Chci miminko. On se vymlouvá.

Dámy, omlouvám se za anonym.
V rodinné anamnéze máme časté potraty, sestra po prvním dítěti neplodná, já třicítku na krku. S chlapem jsme spolu přes rok. Strašně chci miminko ale on říká, že na to není finanční situace. Ale to nebude nikdy. Předpokládám, že víc jak polovina z vás neměla peněz na rozhazování. On podniká a já pracuji jako zdravotní sestra. Z obou stran od rodičů máme velkou podporu.
Co byste mi doporučily?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Kaileee
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 27.01.19 12:26

tak oba vyděláváte, tak v čem je problém po finanční stránce? Nějaké dluhy nebo co?
Ale rok je krátká doba celkem :)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 27.01.19 12:29

Co znamená podpora rodičů, finanční pomoc?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 27.01.19 12:32

No jste spolu pomerne kratce a uprimne my jsme na tom byli finance tak,ze jsme meli oba hodne nasetreno,takze chapu partnerovu starost o finance,ono preci jen dite neco stoji,Tobe se snizi prijem :nevim: a s tou rodinnou anamnezou to nemusi byt tak horke,babicka taky nescetnekrat potratila,mamka chtela ctyri deti a me je ze ctyr tehotenstvi,ani jeden potrat,no a ja byla tehotna zatim jednou a od zacatku vse bez komplikaci :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 12:38

To víš, že to není o financich jen. My žili v podnájmu, měli kulovy, ale miminko jsem chtěli oba. Manžel byl pár let po škole, teprve se vypracovával v práci za pár supu a já měla práci za pár korun taky. Podpora od rodičů žádná,úspory 0.
Po 20letech 3 děti, vlastní dům, 2 auta a celkem pohoda. Samozřejme spousta práce, nebylo vše vždy jednoduché, ale musí chtít oba. Promluv si s ním a vysvětli mu svoje důvody, pokud tě má rád a myslí to s tebou vážně, měl by se vyjádřit. Držím palce :kytka:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 27.01.19 12:45

Kkdyby dite chtel, najde si poradnou praci a nebude se vymlouvat na prachy… pritel uz po pul roce, co jsme byli spolu zmenil praci, protoze jsme si rekli, ze kdyz nam to bude klapat, chceme dite… v tomhle veku je fine si rict veci narovinu

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 27.01.19 12:50

Když nechce, tak nechce.. Co s tím jako chceš dělat? :nevim:

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 27.01.19 12:50

Taky jsme neměli na rozhazování, ale dítě jsme chtěli oba. A to považuji za důležité.

lilithlilith
Kecalka 367 příspěvků 27.01.19 12:50

Dítě a svatbu má chtít chlap. Pokud si něco z toho vyškemrá či vynutí ona, je to špatně. Takhle jednoduché to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 12:53

On podniká a docela si slušně rozjíždí klientelu.
Rodiče mi slíbili podporu, kdyby byl problém.
Peníze máme, neříkám že ne. Ale on říká, že prostě to chce peněz víc a že je mladej. Je mu 35. To je absurdní..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 12:55

Nechci rodit v pětatřiceti, jak si to představuje.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17701 příspěvků 13 inzerátů 27.01.19 12:55

Za mě se tedy znáte dost krátce na to, aby jste si upletli závazek v podobě dítěte. Ale je fakt, že věk už na to máš záhodný. Co svatba?
Otázkou taky je, co znamená přesně, že na to není finanční situace. Žijete v nájmu, který s rodičákem neutáhnete, jedete od výplaty k výplatě, nemáte ani minimální rezervu v podobě několika desítek tisíc, nebo prostě jen nemáte dům za 5 mega, 2 auta a statisícové částky na účtě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 12:57
@lilithlilith píše:
Dítě a svatbu má chtít chlap. Pokud si něco z toho vyškemrá či vynutí ona, je to špatně. Takhle jednoduché to je.

Kdybych se tímhle měla řídit, tak se můžeme rozejít. Jenže další vztah, než se rozjede, tak to mi bude opravdu přes třicet.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 27.01.19 12:58
@Anonymní píše:
Peníze máme, neříkám že ne. Ale on říká, že prostě to chce peněz víc a že je mladej. Je mu 35. To je absurdní..

Tak s nekym takovym,jako je Tvuj pritel,bych ja dite tedy nechtela :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17701 příspěvků 13 inzerátů 27.01.19 12:58
@Anonymní píše:

Mu řekni, že za pět let bude starej fotr. On je rozdíl běhat s dítětem po hřišti ve 35 a po čtyřicítce. Nehledě na to, že taky můžete běhet po reprodukčních centrech, že. On Ti nikdo neřekne, jestli ve 35 otěhotníš na první dobrou, nebo ne.
Pokud není v práci od nevidim do nevidim, tak mu snad nic nebrání mít rodinu a zároveň pokračovat ve výnosném podnikání. ten, kdo bude finančně a kariérně bit jsi ty.

Příspěvek upraven 27.01.19 v 12:59

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >