Chicco kočarek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  12.11.03 18:16
Chicco kočarek

Ahoj holky!Vím ,že tu diskuze ohledně kočarku už běží,ale mě zajímá konkrétně kočarekChicco,Tech 4 Air s nanožníkem jestli sním máte nějaké zkušenosti prosim mapište .Chtěla bych si ho na jaře koupit . Děkuju Jana

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 12.11.03 22:18
Chicco kočarek

Ahojky,

tento kočárek máme asi od února 2003. Jsem s ním velice spokojená. Je stabilní, prostorný a dobře se skládá. Výborně se s ním jezdí po nerovných cestách i polňačkách.

Ze začátku jsem si nemohla zvyknout na to jak se s ním jezdí, proti hlubokému je to rozdíl, ale teď na něj nedám dopustit.

Akorát je teda hodně těžký když ho složený nakládám do auta, ale i to jde zvládnout.

Kdyby ses chtěla ještě na něco zeptat tak napiš.

Ajka+Lenička 14,5 měs. ;-)

Anonymni  13.11.03 13:48
Chicco kočarek

Tento kočárek se mi taky moc líbí. Jde ho používat už od narození např. s přenosnou taškou, která posouží jako hluboká korba?? A máte někdo zkušenost právě se sportovním kočárkem, který se od narození použije s přenosnou taškou. Nechce se mi kupovat hlubový, protože se moc dlouho nevyužije. Díky za zkušenosti

Anonymni  23.01.04 12:33
Chicco kočarek

byla jsem se vcera na tento kocarek podivat. Take se mi libil, ale ouha. Poradne jsem si premerila, slozeny, neslozeny atd. a doma jsem zjistila, ze: 1.nevleze se nam do vytahu, 2. nevleze se nam ani do auta. takze doporucuji vzit v potaz i tyto moznosti, pokud je to i tvuj problem.

Klara :o

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 23.01.04 12:41
Chicco kočarek

Ahojky,

když jsme přijeli k rodičům do osmipatrového paneláku tak to vypadalo taky beznadějně. Nakonec když se madlo zvedlo do nejvyšší polohy a najelo zadníma kolama tak jsme se vlezli do výtahu dokonce i s maminkou.

Ajka+Lenička+Krtčát­ko ;-)

letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 23.01.04 12:43
Chicco kočarek

Ahoj Jani,

taky jsem uvažovala o koupi tohoto kočárku. Nakonec jsem ho nekoupila. Zdál se mi příliš neohrabaný. Koupila jsem podobný - Hoco Spacer a jsem s ním velmi spokojená. Je to zhruba ve stejné cenové relaci a je s nánožníkem.

Jana

Slunicek
Kecalka 317 příspěvků 23.01.04 13:20
Chicco kočarek

Ahoj, my mame tenhle kocarek, ale trikoleckovy a nemuzu si stezovat. Mame i sundavaci korbu (vanu) na nej, zda se mi dost velika, dite se do ni veslo do 6 mesicu, ted jsme ho prestaveli na sportak. V terenu jezdi perfektne, chodime s nim do lesa a jizda pres koreny mu nedela problemy, i po chodniku hezky „drzi stopu“. Navic se mi zda, ze je nizsi, myslim tim, ze ma niz teziste, tekze ani ten trikoleckovy nema tendenci se preklapet do stran. Jediny, co bych mu vytkla je hmotnost, ja ho sama neunesu (s korbou a ditetem), ale mame do baraku najezd a velky vytah a auto kombika, takze to mi az tak nevadi.

Slunicek
Kecalka 317 příspěvků 23.01.04 13:22
Chicco kočarek

Jsem se zapomnela podepsat - Slunicek + Kerstin 6,5 mesice

janice
Kecalka 458 příspěvků 23.01.04 18:24
Chicco kočarek

Ahojky,

nevím to určitě, ale mám pocit že tenhle kočárek nemá přehazovací rukojeť. To bylo jediné, co mně odradilo od jeho koupě. Mám Hoco big foot, sice byl o trochu dražší, je to taky sporťák s pevnou vložnou taškou pro mimčo a s nánožníkem.

Přeju šťastnou koupi a měj se pěkně.

Janice+Vilík(7 měsíců)

Anonymni  23.01.04 18:40
Chicco kočarek

Ahoj holky!Moc dík za vaše rady! já nevím při prvním kočárku jsem udělala hroznou blbost koupila jsem kočár v Polsku!!On se mi líbil podle barvy ,no viděli jste to někdy?!Tedˇnadávám co dávám malého do kočáru ,naštěstí rád spí venku ,ale nechce aby se s ním jezdilo.Tak nechci tu chybu opakovat ,na jaře kdy chci nový kočár kupovat bude malému 8 měsíců.Nevím jestli sportˇák nebo golfky,jaký je mezi nimi rozdíl?Budu se muset nakopnout a prolézt obchody a zjistit co a jak.Mějte se krásně! Jana

janice
Kecalka 458 příspěvků 26.01.04 11:02
Chicco kočarek

Ahoj,

golfky jsou určitě prima do města, jsou skvěle skladné, lehké a s korbičkou se dají použít od narození. Záleží ale na tom, kde bydlíš nebo kde buděš jezdit. Já jezdím často do lesů, po polních cestách a jinde v terénu, po chodníku minimálně, takže já mám kočár s velkými nafukovacími koly, viz. výše. o golfáčích na cestování po městě ale uvažuju.

měj se pěkně

janice

Zuzuka
Kecalka 167 příspěvků 26.01.04 23:42
Chicco kočarek

Ahoj Jani,

tento kočárek můžu vřele doporučit, koupila jsem ho bohužel až po špatné zkušenosti se čtyřkombinací, kterou si už v životě nekoupím. Má vzadu akorát širokorozchodná kolečka, se kterými je občas problém se někam dost, ale to právě přispívá ke stabilitě.

Měla jsem s ním jediný problém, a to, že mi vrže přední osa a já zaboha nemůžu najít prostředek, kterým bych to namazala a tím odstranila. Pokud by mi někdo poradil, byla bych moc ráda.

Měj se hezky a koupi zdar.

Zuzka

medvide
Stálice 51 příspěvků 27.01.04 14:38
Chicco kočarek

Ahoj holky,

po Ivance jsem kočárek prodala a tak teď sháním jiný. Měla jsem klasický hluboký (fungoval zároveň jako taška na dítě) a výměnou korby z něho byla sedačka. Toto řešení se mi před porodem jevilo jako optimální, ale na Ivančiných osmi měsících jsme byly hospitalizované (potom pravidelně každé 3-4 měsíce) a držet v jedné ruce plačící miminko a druhou se snažit složit hluboký kočár je téměř nemožné. Proto chci na druhé mimčo sporťák, který se dá opravdu rozkládat jednou rukou. Objevila jsem takový tady u nás v BabyTrendu v Opatovicích. Prý je to výrobek jejich partnerské firmy odněkud z Brna.

Určení: 0 - 3 roky. Samozřejmostí je přehazovací rukojeť, nafukovací kola, přenosná taška na dítě (zimní/letní - změna pomocí zipu, s odepinatalnou boudičkou), bouda s možností větrání, nástavec, kterým uděláte ze sporťáku hluboký kočár s korbou dlouhou 92 cm! ;-) . Záruka 2 roky, po celou dobu záruky zaručují opravu do 60 minut. Dokonce Vám vezmou kočárek přednostně do komise, máte-li zájem (I ten jejich po dvou-třech letech). Cena se mi zdá taky rozumná. (Přímo v BabyTrendu 6800,– Kč)

Nechtěla jsem nový kočárek, ale čím víc se rozhlížíme a sháníme, tím jsme si jistější, že to bude právě tenhle kočárek. Krásný den a zdravá miminka přeje Medvídě

Zajdulanek
Povídálka 47 příspěvků 28.01.04 08:51
Chicco kočarek

Ahoj Medvide,

prosim te a jak se ten zazracny vozejcek jmenuje?

diky Lenka

medvide
Stálice 51 příspěvků 30.01.04 10:47
Chicco kočarek

Ahoj Leni,

mají tam dva podobné typy kočárků, liší se hlavně v barevné škále a ten druhý má tašku na dítě podobnou fusaku (zase nemá odepinatelnou stříšku). Jak se jmenuje první, nevím (manžel si myslí, že Wanda, ale ručit za to nemůže). Ten druhý se jmenuje přímo BabyTrend. Jezdíme tam přibližně jednou za 2 - 3 týdny, tak se Ti podívám a poptám se i po kontaktech. Možná by bylo dobré vědět alespoň, ze kterého jsi kraje. Medvídě

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama