Šátek nebo vak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  26.10.03 12:56
Šátek nebo vak?

Ahoj holky!

Já i moje kamarádka bychom rády znaly vaše zkušenosti a váš názor ohledně nošení miminka - v šátku (např. Vatanai), nebo ve vaku?

Co myslíte, že je lepší nebo vhodnější, či pohodlnější-jak pro maminu, tak pro mimíska?

Díky za reakce!!! 8-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Jankap
Kelišová 5101 příspěvků 27.10.03 09:48
Šátek nebo vak?

Doporučuji naši diskusi na

http://www.rodina.cz/…se/prisp.asp?…

(indiánské babičky)

Zdraví

Janka P.

Anonymni  27.10.03 15:48
Šátek nebo vak?

Ahojky,

já používám baby-vak, mám tříměsíční miminko. Je to vážně skvělá věc, malá se tím uklidní a i pohyb v obchodech či úřadech je mnohem snažší než s kočárkem.

Uvažuji ale o zakoupení šátku, protože se na něm dá udělat daleko víc úvazů.

Ať se ale rozhodneš tak či tak, určitě to bude plus pro tebe i tvoje mimi.

Tajka

Gabi2
Stálice 80 příspěvků 30.10.03 09:11
Šátek nebo vak?

Doporučuji šátek VATANAI! :-D

Anonymni  30.10.03 23:21
Šátek nebo vak?

Nezapomeňte na tatínky! Neznám žádného, který by byl ochotný nosit dítě v šátku, připadají si prý směšně. Aspoň tak mi své pocity vysvětlil manžel. Zato ve vaku nosí syna rád. Stejný názor má kamarád i jeho dcera.

Anonymni  01.11.03 14:22
Šátek nebo vak?

Ahoj!

Já jsem o tom taky hodně přemýšlela, než se nám narodilo miminko, zda-li babyvak nebo šátek, nakonec jsem se rozhodla pro šátek. A pak jsem šla do jednoho dětského sekáče tady u nás a měli tam babyvak jen za 230,– tak jsem ho taky koupila a byla jsem ráda, šátek jsem pořídila jen za 550,– v brandýským mateř. centru, kde ho šijou, je to ale to samý jako originál vatanai. No a zezačátku jsme doma nosili naši holčičku jen v babyvaku (asi od 2 týdnů), taky to bylo pohodlné do auta, když jsem někam jela, tak jsem pak jenom rychle na:,–(ila vak a bylo to, ale pak už jsem se konečně odvážila uvázat i šátek a od té doby nosím snad jen v něm, to byly Verunce asi necelé 3 měsíce, bybyvak ještě občas na doma, ale ani to teď už ne, když je jí víc jak půl roku. Babyvak tedy doporučuju na úplné miminko - tak do 3 měsíců, rychleji se s ním manipuluje, ale třeba v létě v něm musí být vedro, kort ty letošní tropy, taky je to uvázený jenom na jedno rameno, což mi přijde jako tíha a to máme drobounkou lehkou holčičku, v létě měla asi 4 kila (3 - 4 měsíce), a když jsem jí nesla déle, tak jsem to teda cítila, to táta ji unesl v pohodě,ten v babyvaku nosil rád, zato v šátku se zdráhá, šátek mi zase přijde zdravější a teď na něj nedám dopustit, nosím čím dál více, skoro denně, a to jedině v úvazu kapsa, která mi přijde skvělá, jen chvilku trvá, než se uváže, a tak když jedu třeba autem, tak si to uvážu ještě doma a pak tam Verunku jenom přešoupnu, třeba teď jsem v práci na počítači a spokojeně mi chrní na břichu. Jo a taky babyvak si můžeš ze šátku uvázat - josu to ony kolíbky, takže kdybych si měla vybrat jenom jedno nosítko, tak bych doporučila šátek, už teď se těším, až budu naše druhé mimi (někdy) nosit v šátku odmalička - to už se snad nebudu bát ho do toho nasoukat, když mám praxi, a taky je šátek uvázaný na obě ramena, takže se ta zátěž rozloží a neí to skoro vůbec cítit, vydržím mít Verunku uvázanou třeba i 2 - 3 hodiny a v pohodě (je teda ale pravda, že má pořád docela málo v půl roce -6,30, tak uvidím, co budu říkat až bude mít o 2 kila víc, ale to už bude asi chodit, takže se to nějak udělá). No končím, už nějak plácám, takže nosit, nosit, nosit a ahoj

Eržika

alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 01.11.03 20:52
Šátek nebo vak?

Manžel nosí v šátku velice rád, když jdeme spolu, je to jeho vý:,–(a, kteru si nenechá vzít. Spíš se hádáme, kdo ponese…

Vůbec není pravda, že se chlapi zdráhají nosit v šátku, viděla jsem jich hned několik a vypadali velice hrdě… Zato v baby vaku jsem zatím neviděla žádného.

Alice

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

Reklama