chlamydie

1
7.12.04 11:06

chlamydie

Ahojte,
mate niekto skusenosti s chlamydiami a otehotnenim?
Evita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71
7.12.04 16:43

Čauko Evito,

přímo s clamydiemi a otěhotněním zkušenosti nemám, ale když otěhotníš, dělá se na clamydie test. V případě, že by jsi je měla, dostala bys vaginální čípky. Miminku by se nic přihodit nemělo, jelikož by ses léčila a děložní čípek je uzavřený, takže k malému nic nejde. :D Horší je, co projde žaludkem, to k miminku jde. :( Ale to jistě víš.
((Jinak v případě infekce musíš okamžitě k lékaři, jinak nastává riziko, že bez léčby ublížíš malému - ve 3 měsíci jsem nějakou měla, proto to píšu!))
Snad Ti má odpověď něco pomohla a pokud nebudeš chytřejší i zjiných odpovědí, zajdi raději k lékaři.
Hezký večer Ti přejí
Iva a Michael 28tt :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
9.12.04 17:12

Ahojky Evito,
myslim si,že chlamidie při početí miminku neublíží.Trpí jimi mnoho žen,takže nemocných mimísku by bylo asi moc.Ale je určitě duležité je léčit,jak mi řekl muj gynekolog,pro toho prcíčka je nejduležitější aby byla zdravá hlavně jeho maminka,pak bude zdravé i to malé.A podle toho také vždy jednal,jak byl nějaký problém,léčil mě.Nikdy mě nenechal trápit se.Neléčením se přece nemoc vždy jen zhorší ona se sama nevytratí. :roll:
S pozdravem Andynka 34tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.6.18 21:51

Ahoj holky nemáte někdo zkušenost, jsrm ve 21.tydnu těhotenství a v nemocnici zjistili že mimi má zvětšený žlučník tak teď se bojim jsk a co a jestli ho to třeba neboli :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama