Chlapovi je jedno, jestli spolu budeme spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 12:31
chlap

Ahoj chci se zeptat… kdyz mi chlap rekl ze mu jedno jestli spolu budem spat nebo ne jaky na to mate nazor??? me to prijde trochu divny od nej,,…diky moc vsem nevim co si o tom myslet… :think: :nevim: :( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 24.10.18 12:33

Tak zaleží jakej chlap..manžel, přítel, kolega, nahodna znamost?

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 24.10.18 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat… kdyz mi chlap rekl ze mu jedno jestli spolu budem spat nebo ne jaky na to mate nazor??? me to prijde trochu divny od nej,,…diky moc vsem nevim co si o tom myslet… :think: :nevim: :( :,(

Tak o sex mu nejde. Záleží, kdo to je. Třeba kdyby učitel, je to OK ;)

Iveta Kotlárová
Stálice 97 příspěvků 24.10.18 12:39
@Russet píše:
Tak o sex mu nejde. Záleží, kdo to je. Třeba kdyby učitel, je to OK ;)

8o hhaa jakej ucitel? nechaapu? :think:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5379 příspěvků 24.10.18 12:42

Trochu to rozveď, jakej chlap, v jakým kontextu, jaký máte vztah?

Markéta80
Hvězda diskuse 39976 příspěvků 24.10.18 12:45

těžko se reaguje když nenapíšeš nic dalšího ;)

Iveta Kotlárová
Stálice 97 příspěvků 24.10.18 12:48

@Kriss Tina vztah mame normální miluju ho i on me ;) prave nasebe nemame moc casu tim myslym sex…mame miminko a sestilety dite takze asi chapes jsem vecne unavena a pritel taky porad v praci az do vecera :? :? 8o …jen mi neslo do hlavy proc mi rekl ze muje jedno jestli spolu spime prece kazdej chlap chce sex.Vite jak to myslym diky a omlouvam se za psani psala jsem 1 rukou na druhy mam miminko :think: :* :* :zed:

Iveta Kotlárová
Stálice 97 příspěvků 24.10.18 12:49
@Iveta Kotlárová píše:
@Kriss Tina vztah mame normální miluju ho i on me ;) prave nasebe nemame moc casu tim myslym sex…mame miminko a sestilety dite takze asi chapes jsem vecne unavena a pritel taky porad v praci az do vecera :? :? 8o …jen mi neslo do hlavy proc mi rekl ze muje jedno jestli spolu spime prece kazdej chlap chce sex.Vite jak to myslym diky a omlouvam se za psani psala jsem 1 rukou na druhy mam miminko :think: :* :* :zed:

Iveta Kotlárová
Stálice 97 příspěvků 24.10.18 12:50

@Oplatečka je to muj pritel zijeme spolu :srdce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5379 příspěvků 24.10.18 13:00

@Iveta Kotlárová a nemysli to třeba dočasně? Ono mít 2 malé děti se projeví na sexuálním životě, máte mnohem víc práce, jste unavenejsi, na sex už síly moc nezbývá :think:

Iveta Kotlárová
Stálice 97 příspěvků 24.10.18 13:06

@Kriss Tina hm docasne ?Ja uz cekam takovou dobu a nic a navic ma i problem ze je hned …a nakonec z toho nic nikdy neni docela me to je lito no :? :pocitac:

zrnko
Kecalka 418 příspěvků 24.10.18 13:13

Mohla bych napsat, ze mu to je jedno, ptz to ma jinde… Ale K cemu? Abys ho zacala podezirat a vztah sel do kytek?
Rekla bych, ze dneska je jeden z duvodu rozchodu hlodajici cervik z diskuznich for :)
Rekni mu, ze ho chces, ze te vzrusuje a trapi te, ze vas intimni zivot neni stejny jako driv. Domnenky (navic ruzne „potvrzene“ z diskuzi) muzou byt zabijakem.
Jinak se chova stejne? Delate si treba masaze nebo tak neco? Zmenilo se neco? Komunikujete?

axelina
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 13:17

@Iveta Kotlárová každej chlap sex nechce..už to dávno neplatí :-) znám minimálně 2 co o sex nestojí . Sestry bývalý manžel a jeden muj dobrý kamarád…oba hodne pracují , pak se chtej venovat detem, pak koníčkům…a na sex už nemají energii anebo si to udelaji u PC a to jim staci

Iveta Kotlárová
Stálice 97 příspěvků 24.10.18 13:33

@zrnko jj diky doufam ze to jinnde nemel :D 8o :?

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 24.10.18 14:49
@Iveta Kotlárová píše:
@Kriss Tina vztah mame normální miluju ho i on me ;) prave nasebe nemame moc casu tim myslym sex…mame miminko a sestilety dite takze asi chapes jsem vecne unavena a pritel taky porad v praci az do vecera :? :? 8o …jen mi neslo do hlavy proc mi rekl ze muje jedno jestli spolu spime prece kazdej chlap chce sex.Vite jak to myslym diky a omlouvam se za psani psala jsem 1 rukou na druhy mam miminko :think: :* :* :zed:

já to chápu tak, že muž jen říká, že stávající absence sexu mu nevadí (i když třeba ano), a to proto že nechce vypadat, jako loudil, který na vás tlačí, když evidentně máte teď jiné starosti. a vy to zase moc řešíte: „všichni chlapi chtějí sex, takže ten můj je divnej“ to je přece nesmysl. jsou právě i muži, co sex nechtějí. a je to zcela normální.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >