Chlap chce snížit alimenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zofkaklofka
Nováček 1 příspěvek 18.01.18 12:40
Chlap chce snížit alimenty.

Dobrý den, mám problém. S bývalým partnerem vycházím ale dala jsem žádost na soud o úpravu styku s dcerou aby to bylo pravidelne. Vánoce, prázdniny atd. Když čas nebude mít no tak si ji nevezme no. Ale on to chce řešit přes sociální pracovnici a ja to chci mít přes soud takže jsem odmítla schůzi. Řekl že chce snížit alimenty na papíře má zřejmě minimum ale vím že vydělává dost jde udat třeba i firmu jako by vydělává míň. Ale pak dělá na černo jako by.

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10752 příspěvků 18.01.18 12:52

Vždy se to řeší přes sociální pracovnici, je to vlastně opatrovník nezaopatřeného dí­těte

Černá vdova
Echt Kelišová 8023 příspěvků 18.01.18 20:08

@zofkaklofka Proč jsi odmítla schůzku na sociálce? Zbytečně si to komplikuješ a děláš si zle na sociálce. Normálně se omluv a domluv jinou schůzku. Aspoň budeš znát i názor sociálky. Pak stejně proběhne soud. Dohoda uzavřená na sociálce není právně vymahatelná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama