Chlap chce snížit alimenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zofkaklofka
Nováček 1 příspěvek 18.01.18 12:40
Chlap chce snížit alimenty.

Dobrý den, mám problém. S bývalým partnerem vycházím ale dala jsem žádost na soud o úpravu styku s dcerou aby to bylo pravidelne. Vánoce, prázdniny atd. Když čas nebude mít no tak si ji nevezme no. Ale on to chce řešit přes sociální pracovnici a ja to chci mít přes soud takže jsem odmítla schůzi. Řekl že chce snížit alimenty na papíře má zřejmě minimum ale vím že vydělává dost jde udat třeba i firmu jako by vydělává míň. Ale pak dělá na černo jako by.

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 18.01.18 12:52

Vždy se to řeší přes sociální pracovnici, je to vlastně opatrovník nezaopatřeného dí­těte

Černá vdova
Extra třída :D 10048 příspěvků 18.01.18 20:08

@zofkaklofka Proč jsi odmítla schůzku na sociálce? Zbytečně si to komplikuješ a děláš si zle na sociálce. Normálně se omluv a domluv jinou schůzku. Aspoň budeš znát i názor sociálky. Pak stejně proběhne soud. Dohoda uzavřená na sociálce není právně vymahatelná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >