Děti v péči otce.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 00:28
Děti v péči otce.

Mám muže, kterého si nesmírně vážím. Je to chytrý, hodný a fajn chlap. Máme spolu dvě malé děti 2,5 a 5 let. On je miluje, oni milují jeho. Vždy mi s nimi pomáhal a zapojoval se do péče. Je to úžasný táta, lepšího mít nemohly. On také tvrdí, že jsem skvělá máma a lepší mít nemohly. Děti asi trochu více táhnou ke mně. Hlavně starší.
Problém je v tom, že jsme se s mužem odcizili. Nepřitahuje mě a mám ho jen jako nejlepšího kamaráda. Myslela jsem si, že když kromě sexu ostatní funguje, nebude to problém, ale už to na mě hodně padá. Mám chuť stále brečet. Nejsem šťastná. Přemýšlela jsem nad možnosmi a pokud na to koukám zcela nezaujatě, aby to bylo nejlepší pro děti, vychází mi z toho, že by zůstaly u táty. Čekalo by je nejméně změn. Neměnily by bydlišťě, školku, kamarády, kroužky (na které bych neměla peníze ani čas je tam vozit) a spoustu dalšího. Muž pracuje na zkrácený úvazek a má flexibilní pracovní dobu. Může pracovat když jsou ve školce a pak se jim plně věnovat. Já pracuji dvanáctky, nemohla bych je tedy vozit ze školky na kroužky, být s nimi každé odpoledne a večer… Je toho hodně, proč být u něho. Ale miluji je, neumím si představit, že s nimi nebudu jako doteď. Ale žít ve vztahu, kde nemiluji, je také těžké. Asi mám i nějaké chmury, ale napadlo mě, že kdybych tu nebyla, možná by bylo všem nejlíp… :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 15.01.18 00:41

Než uděláš takto závažné rozhodnutí zkus si nejdříve o tom s někým promluvit. S psychologem nebo nějakým terapeutem. Spíš se mi zdá, že na tebe padl stereotyp, ponorka…

Janli
Kelišová 5019 příspěvků 15.01.18 00:44

Pořád něco očekáváme. Náš největší životní omyl je ten, že ve vztahu to pořád bude jiskřit, že se nikdy nic nezmění, že láska je věčná. A pokud se naše očekávání nesplní, jsme zklamané a frustruje nás jinak spokojený vztah. A pro tu iluzi našeho očekávání jsme ochotné udělat čtyři lidi nešťastné, sebrat nic netušícím dětem spokojenou rodinu. To fakt myslíš vážně? Za čím myslíš, že se chceš hnát? Za dalším vztahem, který skončí stejně jako tenhle? Začni pracovat sama na sobě a na vašem vztahu, ne na tom, jak udělat děti nešťastné. To pro ně bude super vklad do života, když je máma pro nic za nic opustí. Mám pro tebe jen tenhle vzkaz - :poblion:, promiň

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 15.01.18 00:53
@Janli píše:
Pořád něco očekáváme. Náš největší životní omyl je ten, že ve vztahu to pořád bude jiskřit, že se nikdy nic nezmění, že láska je věčná. A pokud se naše očekávání nesplní, jsme zklamané a frustruje nás jinak spokojený vztah. A pro tu iluzi našeho očekávání jsme ochotné udělat čtyři lidi nešťastné, sebrat nic netušícím dětem spokojenou rodinu. To fakt myslíš vážně? Za čím myslíš, že se chceš hnát? Za dalším vztahem, který skončí stejně jako tenhle? Začni pracovat sama na sobě a na vašem vztahu, ne na tom, jak udělat děti nešťastné. To pro ně bude super vklad do života, když je máma pro nic za nic opustí. Mám pro tebe jen tenhle vzkaz - :poblion:, promiň

No, ja souhlasim :?

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 15.01.18 01:07

@Janli
Tos napsala opravdu perfektně. Nemuzu nic jineho, nez rict, ze by si zakladatelka tvuj prispevek mela vzit poradne k srdci. Ona stavi sve stesti nad stesti vlastnich deti a hodila by vse rada na partnera. Existuji zvlastni zenske :roll:

malytlustyhroch
Kecalka 433 příspěvků 15.01.18 01:27
@Anonymní píše:
Mám muže, kterého si nesmírně vážím. Je to chytrý, hodný a fajn chlap. Máme spolu dvě malé děti 2,5 a 5 let. On je miluje, oni milují jeho. Vždy mi s nimi pomáhal a zapojoval se do péče. Je to úžasný táta, lepšího mít nemohly. On také tvrdí, že jsem skvělá máma a lepší mít nemohly. Děti asi trochu více táhnou ke mně. Hlavně starší.
Problém je v tom, že jsme se s mužem odcizili. Nepřitahuje mě a mám ho jen jako nejlepšího kamaráda. Myslela jsem si, že když kromě sexu ostatní funguje, nebude to problém, ale už to na mě hodně padá. Mám chuť stále brečet. Nejsem šťastná. Přemýšlela jsem nad možnosmi a pokud na to koukám zcela nezaujatě, aby to bylo nejlepší pro děti, vychází mi z toho, že by zůstaly u táty. Čekalo by je nejméně změn. Neměnily by bydlišťě, školku, kamarády, kroužky (na které bych neměla peníze ani čas je tam vozit) a spoustu dalšího. Muž pracuje na zkrácený úvazek a má flexibilní pracovní dobu. Může pracovat když jsou ve školce a pak se jim plně věnovat. Já pracuji dvanáctky, nemohla bych je tedy vozit ze školky na kroužky, být s nimi každé odpoledne a večer… Je toho hodně, proč být u něho. Ale miluji je, neumím si představit, že s nimi nebudu jako doteď. Ale žít ve vztahu, kde nemiluji, je také těžké. Asi mám i nějaké chmury, ale napadlo mě, že kdybych tu nebyla, možná by bylo všem nejlíp… :,(

Zkus např. linku důvěry, nebo psychologickou poradnu (dobra on-line je např. u FSS MUNI), vypovidej se z toho, prober to s někým. Ale pozor na e-mimino v jednu ráno, to jsou tu samý drsný typy, i když to asi myslej dobře. Držím palce ať je Ti brzy líp :hug:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 15.01.18 01:34

@malytlustyhroch
Nemyslim ze drsny. Jen premyslime i nad tema detma. Ono ma vsechno 2 stranky.

Venetia
Vesmírná mluvilka 33940 příspěvků 15.01.18 02:25
@Janli píše:
Pořád něco očekáváme. Náš největší životní omyl je ten, že ve vztahu to pořád bude jiskřit, že se nikdy nic nezmění, že láska je věčná. A pokud se naše očekávání nesplní, jsme zklamané a frustruje nás jinak spokojený vztah. A pro tu iluzi našeho očekávání jsme ochotné udělat čtyři lidi nešťastné, sebrat nic netušícím dětem spokojenou rodinu. To fakt myslíš vážně? Za čím myslíš, že se chceš hnát? Za dalším vztahem, který skončí stejně jako tenhle? Začni pracovat sama na sobě a na vašem vztahu, ne na tom, jak udělat děti nešťastné. To pro ně bude super vklad do života, když je máma pro nic za nic opustí. Mám pro tebe jen tenhle vzkaz - :poblion:, promiň

takze ma byt smutna, bez zivota, bez nalady…ale hlavne, ze zustane?
nekdy nevim, jestli jste zeny nebo robotky

Janli
Kelišová 5019 příspěvků 15.01.18 02:46

@Venetia ne, má svoje problémy řešit. Ona nemá problém s partnerem. Ona má problém sama ze sebou a ten nevyřeší útěkem, protože si ho ponese pořád s sebou. Navíc k tomu potrestá svoje děti, které za nic nemůžou. Právě, že nejsem robot a dovedu si představit, co to s těmi mrňousky udělá, když jim milovaná maminka vezme roha. Zakladatelka má evidentně deprese a ty se dají léčit, jenže člověk musí chtít. Před sebou samým ještě nikdo neutekl.

Venetia
Vesmírná mluvilka 33940 příspěvků 15.01.18 02:52
@Janli píše:
@Venetia ne, má svoje problémy řešit. Ona nemá problém s partnerem. Ona má problém sama ze sebou a ten nevyřeší útěkem, protože si ho ponese pořád s sebou. Navíc k tomu potrestá svoje děti, které za nic nemůžou. Právě, že nejsem robot a dovedu si představit, co to s těmi mrňousky udělá, když jim milovaná maminka vezme roha. Zakladatelka má evidentně deprese a ty se dají léčit, jenže člověk musí chtít. Před sebou samým ještě nikdo neutekl.

tim chces rict, ze muzes byt stastna kdykoliv a kdekoliv, ze to je neco co si naridis bez ohledu na situaci?

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 02:53
@Janli píše:

Presne. Jeste dodam, ze matka se neda nahradit, takze sis to vymyslela naramne. Bud jsi troll, nebo jsi na drogach. Protoze tenhle radoby rozumny vyplod snad nemuze byt od zeny-matky.

Venetia
Vesmírná mluvilka 33940 příspěvků 15.01.18 02:55
@Myssicka píše:
Presne. Jeste dodam, ze matka se neda nahradit, takze sis to vymyslela naramne. Bud jsi troll, nebo jsi na drogach. Protoze tenhle radoby rozumny vyplod snad nemuze byt od zeny-matky.

ona nic nepise o tom, ze by mela byt nahrazena, jen, ze otec ma lepsi podminky, tak by bylo pro deti lepsi zustat s nim doma.

Malike
Extra třída :D 11612 příspěvků 15.01.18 04:11

Opustíš děti abys cítila motýlky v břiše na pár let? Hm..borec

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 15.01.18 04:20
@berďana píše:
@Janli
Tos napsala opravdu perfektně. Nemuzu nic jineho, nez rict, ze by si zakladatelka tvuj prispevek mela vzit poradne k srdci. Ona stavi sve stesti nad stesti vlastnich deti a hodila by vse rada na partnera. Existuji zvlastni zenske :roll:

Partnera naopak chválí jak může. Nikde nevidím, že by na něj házela vinu.

leisa
Kecalka 275 příspěvků 15.01.18 04:22

Pokud ti není líto, že opustíš svoje vlastní děti, které jsou ještě malé, když jsou ve školce, pak si ty kufry už radši sbal, protože děti takovouhle „mámu“ opravdu nepotřebují.
Kvůli pár chvilkám, které stejně brzy vyšumí a nastoupí zase „jen“ to kamarádství..
Nemám víc slov, jen chudáci děti :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama