Chlapi a (jejich) sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 22:18
Chlapi a (jejich) sex

Ahoj docela nás s kámoškou u vína asi naprosta myslenka hloupostí, ale…
Myslíte si, že muži od těch 25 a více berou ten sex opravdu jinak než my ženy nebo jsou to jen výmluvy s davem, aby se to prostě nějak zakecalo?
Tedy, když vše ve vztahu funguje a chlapa jiná ženská uhání nebo mu prostě jen nabídne, že fakt ten mužský přemýšlí spodkem a nechá se ukecat? Bez nějakých výčitek než k tomu dojde a bez rozmyslu?
Popravdě já si myslím, že je to blbost a že záleží na povaze jedince. Protože mě by se z toho stresu (mám manželku) asi ani nepostavil a zdrhla by jsem jí :D
Když to beru podle sebe, já by jsem se dole před cizím prostě neodhalila :think: hlavně by mi to nedovolili ani výčitky před aktem natož po :D
Mohl by se vyjádřit i nějaký mužský.
Nevěřím v nevěru více mužů, s někým prostě nevěrní být musí, že. A popravdě matek samoživitelek je také opravdu hodně.
Berte to tak nějak jako humorné téma. :D chlapi nás drbou taky pořád :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 44957 příspěvků 12.08.19 22:20
@Anonymní píše:
Myslíte si, že muži od těch 25 a více berou ten sex opravdu jinak než my ženy nebo jsou to jen výmluvy s davem, aby se to prostě nějak zakecalo?
Tedy, když vše ve vztahu funguje a chlapa jiná ženská uhání nebo mu prostě jen nabídne, že fakt ten mužský přemýšlí spodkem a nechá se ukecat? Bez nějakých výčitek než k tomu dojde a bez rozmyslu?
Popravdě já si myslím, že je to blbost a že záleží na povaze jedince. Protože mě by se z toho stresu (mám manželku) asi ani nepostavil a zdrhla by jsem jí :D
Když to beru podle sebe, já by jsem se dole před cizím prostě neodhalila :think: hlavně by mi to nedovolili ani výčitky před aktem natož po :D
Nevěřím v nevěru více mužů, s někým prostě nevěrní být musí, že. A popravdě matek samoživitelek je také opravdu hodně.
Berte to tak nějak jako humorné téma. :D chlapi nás drbou taky pořád :P

myslím, že většina se ukecat nechá

j.borufka
Echt Kelišová 7775 příspěvků 12.08.19 22:22

Ja bych tomu verila, oni si prosze potrebuji zasukat.Kdyz je doma manzelka otravena s dětma, sperma se dere na mozek :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Mart81
Kelišová 5813 příspěvků 12.08.19 22:29

Mužů je prý nevěrných víc než žen, ale je to podle statistik rozdíl asi jen 8%.

Je to individuální, podle povahy. Když se muž umí ovládat a nevěrný být nechce, tak nebude. Jsou i celoživotně věrní muži, něco pod 50%.

Pozice muže, po kterém nečekaně vyjede žena, může být horší v tom, že muž je obvykle v aktivní, dobyvatelské roli. Nemá tedy s přímým odmítáním sexuálně aktivních žen tolik zkušeností, může mít zábrany odmítnout tvrdě (je to přeci jen žena), případně se přímo fyzicky bránit a pak už je vzrušený… Přitom nástup vzrušení u muže je také rychlejší a přímější, méně závislý na okolnostech.

Zejména pokud je to muž zvyklý, že normálně se sexem ženy dělají drahoty, musí si sex „zasloužit“, tak když po něm přímo vyjede žena, která chce jen sex, je to jako narazit na boty, co jsou normálně za 3 000 Kč, se slevou 95%. I když jsou škaredé, nekupte to za tu cenu. :mrgreen:

To samozřejmě není omluva pro toho muže, ale rozdíl tam určitý je.

Příspěvek upraven 12.08.19 v 22:37

lilith1
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 12.08.19 22:33
@Anonymní píše:
Berte to tak nějak jako humorné téma. :D chlapi nás drbou taky pořád :P

Ano, da se ukecat, jestli je alespon trochu k svetu. Nabidce nezavazneho sexu s peknou kocenou neodola 99%

Uživatel je onlineB4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 12.08.19 22:44

Jsem muž a musím sám za sebe říct že tady hodně záleží na okolnostech a hlavně na situaci třeba někde na akci bych určitě nešel s nějakou ozralou hvězdou jen abych si užil a chlap který má rodinu by měl. Premyslet mozkem a nenechat se ukecat za žádnou cenu holky co pijete za víno:laughing: :laughing: :laughing:

Lilian1980
Povídálka 46 příspěvků 12.08.19 22:48

Já myslím, že tam jde hodně o takovou tu „neokoukanost“. Ať je ženská jakákoliv, důležitý je, že je neokoukaná. A přece jenom po x letech doma ten sex už nebude tak úžasný, jako na začátku. A tady se mu ten „začátek“ prostě nabízí. Myslím, že i ženské to mají podobně.

bigl
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 12.08.19 23:27

Je blbost tvrdit, že 99% neodolá. To je nesmysl. To nevím, co by ta ženská před tím chlapem musela dělat, aby ho takto dostala, pokud on na to není stavěný.
Jo, chlapi víc přemýšlí č.r.kem, to je jasné, ale určitě ne většina.
Myslím, že ti co nechtějí, se snaží většinou do takové situace ani nedostat - nezůstávat sám nikde s cizí ženskou, neflirtovat a nenahrávat na smeč, když ví, že ona po něm jede apod.
Ono většinou ani v životě to tak není, že by těch příležitostí byla taková spousta, pokud si to nechce rozdat někde na diskotéce nebo v baru na záchodě, popř. s kolegyní na firemním večírku.
Ani jedno z toho nemá úroveň.
Bavím se o normálních chlapech, co chtějí normální život s jednou partnerkou a jednou rodinou, ne o nadržených promiskuitních samečcích.

Heinich
Závislačka 3285 příspěvků 12.08.19 23:28

MUžská touha je neskutečně silná. Je to naprogramováno a pokud by nebyla, neměla by se většina z vás (žen) tak dobře. Je to daň, kterou za to platíte, že prostě ta touha je tak silně biologicky nastavena, že hrozí zneužití v případě „přímé“ nabídky od jiné.

M_Vladim
Echt Kelišová 9606 příspěvků 12.08.19 23:52

NJN. Geny, versus rozum. :pocitac:
Krvavá bitva, nakonec stejně počítáte ztráty, ať uděláte cokoliv. :?

Ijen
Ukecaná baba ;) 2083 příspěvků 13.08.19 03:15

To ze chlapi premysli spodkem je proste fakt. Kdyby tomu tak nebylo, nevlezli by kolikrat do vztahu ani do manzelstvi. Schopnost a ochota odolat a nevyuzit situace to uz je otazka povahy jednotlivce.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9940 příspěvků 13.08.19 03:36
@Mart81 píše:
Mužů je prý nevěrných víc než žen, ale je to podle statistik rozdíl asi jen 8%.

Je to individuální, podle povahy. Když se muž umí ovládat a nevěrný být nechce, tak nebude. Jsou i celoživotně věrní muži, něco pod 50%.

Pozice muže, po kterém nečekaně vyjede žena, může být horší v tom, že muž je obvykle v aktivní, dobyvatelské roli. Nemá tedy s přímým odmítáním sexuálně aktivních žen tolik zkušeností, může mít zábrany odmítnout tvrdě (je to přeci jen žena), případně se přímo fyzicky bránit a pak už je vzrušený… Přitom nástup vzrušení u muže je také rychlejší a přímější, méně závislý na okolnostech.

Zejména pokud je to muž zvyklý, že normálně se sexem ženy dělají drahoty, musí si sex „zasloužit“, tak když po něm přímo vyjede žena, která chce jen sex, je to jako narazit na boty, co jsou normálně za 3 000 Kč, se slevou 95%. I když jsou škaredé, nekupte to za tu cenu. :mrgreen:

To samozřejmě není omluva pro toho muže, ale rozdíl tam určitý je.

Příspěvek upraven 12.08.19 v 22:37

Super, ty (vetsinou) nezklames… :D
No nekup to :mrgreen:

Ijen
Ukecaná baba ;) 2083 příspěvků 13.08.19 03:54

@Lenka_Hal vidim ze mmt prispivaji jen jina casova pasma. Ja jsem -7 ty kolik? :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 06:11

No můj partner nikdy na sex moc nebyl. Jsem vlastně jeho první a on ani moc holky balit neumí, natož aby se nechal někým sbalit, to by nejspíš utekl. Když si vzpomenu na naše začátky, tak jeho způsob, jak mi vyjádřit city a pokusit se alespoň o nějaký fyzický kontakt byl takový legrační. Pak mi dal po měsíci pusu a byl z toho týden ve vývaru. Moc si nedovedu představit, že by ho nějaká sbalila, ale kdyby se tak stalo, asi se na něj ani nebudu zlobit, spíš budu ráda, že se někam v tomhle směru posunul. :))

Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 31362 příspěvků 13.08.19 06:29

Záleží na tom, jestli je sám, nebo není. Já, když jsem byl s manželkou, i když jsem teď s přítelkyní, bych se ukecat nedal. Ale na krásnou ženu se vždycky rád podívám. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama