Chlorella v těhotenství, může se?

saminomimino
22.1.12 21:02

Chlorella v těhotenství,může se??

Maminky těhulky,může se prosím tato řasa v těhu??psala jsem na stránky kde ji nabízejí lékaři a ten mi ji nedoporučil že výrobce nemá potřebné testy pro těhotné a tak neví jeslti neškodí,ale našla jsem ji tu právě jako pomocníka v těhu s oslabenou imunutou,moc to potřebuji a nějaké chemie jíst nebudu.Moc díky za radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20554
22.1.12 21:47

Já jsem brala Chlorellu a zelený ječmen když jsem byla těhotná s dvojčaty - měla jsem málo železa. Po tabletách mi bylo blivno. Žádný následky to nemělo. myslím, že je lepší přírodní věc, než chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
22.1.12 21:48

Ahoj, co vím tak se chlorella v těhotenství může, ale možná záleží od jakého ji máš výrobce… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
saminomimino
23.1.12 08:21
peggy.sl píše:
Já jsem brala Chlorellu a zelený ječmen když jsem byla těhotná s dvojčaty - měla jsem málo železa. Po tabletách mi bylo blivno. Žádný následky to nemělo. myslím, že je lepší přírodní věc, než chemie.

moc díky a můžu se zeptat co přesně to bylo,značku nebo název moc díky :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
20554
23.1.12 18:00
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
26.4.12 11:17

Chlorellu i zelený ječmen beru už tři roky. Můj tchán to hodně propaguje a v podstatě od něj vím, že v těhotenství ani při kojení to absolutně ničemu nevadí,naopak!!! Takže to beru pořád (js teď 31.tt) Pokud berete, berte dál. Pokud ne, tak si nejsem jistá, jestli je těhotenství vhodná doba s tím začít. Myslím, že spíš ne, nebo jen v mini dávkách. Pokud chcete, můžu vám to zjistit :) Každopádně jedna moje zkušenost: loni na jaře js na základě chlorelly a ječmene držela detoxikační kůru (spočívalo v jezení zdravého jídla a extrémně zvýšené dávky chlorelly a ječmene). U mně se detoxikace projevila tím, že jsem najednou měla plno jebáků!!!! Takže škodliviny šly ven :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
5.6.12 08:44

Nevíte někdo, jak se může projevit nadbytek vitamínů v těhotenství, jestli to má nějaký negativní dopad na vývoj plodu? Já teda neberu žádné vitamíny ani listovku, beru už dlouhodobě chlorellu, která by měla obsahovat všechno.Jedla jsem před těhotenstvím i teď v těhotenství doporučenou denní dávku, ale nejsem si jistá, jestli je včechno ok :think: jestli nemám třeba těch vitamínů moc, když je to takový zázrak, aby to neublížilo :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
5.6.12 11:09

Ahoj, já si myslím, že doporučenná denní dávka platí i v těhotenství, aspoň jsem neslyšela, že by se to mělo nějak upravovat :) Pro jistotu se možná zeptej ještě toho, kdo Ti ji prodává, oni by na to měli mít i různé školení, tak by měli vědět :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
5.6.12 19:51

Já jí koupila přes internet, nemám jí od Green Ways, ale budu teda dodržovat tu denní dávku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
7.6.12 10:54

Z toho, co vím:
u chlorelly jakoby neexistuje DDD :)
Spíš jde o to, co kdo snese… když s tím uživatel začíná, měl by jíst třeba 10tablet ráno,10 večer… aby si tělo zvyklo, aby ho to neucpalo (samozřejmě hodně pít). Pokud ale tělo nějakou dobu se tímto „živí“, tak v těhu ta dávka může být vysoká, jako před početím… maximálně lehce zvýšit (tělo je už vlastně navyklé), jen prostě hodně! pít, aby nás to neucpalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
7.6.12 17:06

20 tablet denně, jo?
na té mojí chlorelle je napsáno DDD 10-15 tablet denně (já jím tak 12) a že by se neměla překračovat DDD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
7.6.12 20:41

Mně bylo doporučeno postupně najet na 3× denně 10 tablet :) Neliší se jednotlivé značky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
8.6.12 17:49
@Karko píše:
20 tablet denně, jo?
na té mojí chlorelle je napsáno DDD 10-15 tablet denně (já jím tak 12) a že by se neměla překračovat DDD

Já jedla 10 tablet 3×denne… a ted mnohem vic, muj tchan s tchyni urite sni aspon 50 denne… napr. kdyz jsem si delala detox.kuru s chlorellou, tam myslim bylo tech 50ks denne… a v knizkach a clancich,co jsem kdy cetla, nebylo nikde psano, ze nesmim vice… tam je proste dulezite u toho hodne pit! a tchan je distributor a jezdi na ruzna skoleni, takze to mam vsechno od nej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
8.6.12 20:22

@paskuda no já nevím, informace se hodně liší. Na nějakých stránkách o chlorelle jsem zas četla, že tělo nedokáže zpracovat najednou víc jak 5 tablet.Takže by se měla denní dávka rozložit do menších dávek po celý den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
9.6.12 15:57
@Karko píše:
@paskuda no já nevím, informace se hodně liší. Na nějakých stránkách o chlorelle jsem zas četla, že tělo nedokáže zpracovat najednou víc jak 5 tablet.Takže by se měla denní dávka rozložit do menších dávek po celý den

Nebudu se s nikym prit :) Co jsem i slysela prednasky,tak no problem naraz 10 tablet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat