Reklama

Chlupaté ruce ve 13 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex230
Nováček 6 příspěvků 26.04.18 15:05
Chlupaté ruce 13 let

Ahoj maminky mam 13 let dceru a porad si stezuje ze ma hodne chlupaté ruce(coz ma a fakt hodne) decka se ji smejou a ona s tim chce neco delat ale holit je nechce ze ji potom porostou jeste vic chce neco aby ji uz zustaly navzdy oholene… Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 26.04.18 15:09

Tak pak jedine IPL ale nevim jestli to udelaji takhle malemu diteti, nebo si ten strojek koupit a zbavit se chloupku doma.Ja ho mam a je tam napsane ze se nesmi pouzivat v tehotenstvi, o detech nevim jestli je tam neco napsano.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 26.04.18 15:11

Rozhodně neholit, nedepilovat. Upřímně bych se to snažila dceři vymluvit, ale pokud je to pro ni opravdu tak důležité, tak jedině IPL, počítat s tím, že to bude na víc sezení.
Pokud má tmavé chloupky, tak IPL půjde lépe. Každopádně počítat s tím, že během toho procesu, než se toho z větší části zbaví, tak to může vypadat ještě hůř. Další věc je, že se to za pár let musí opakovat.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 26.04.18 15:15

Ja bych je oholila, sama si je holim uz leta a nic nehoustne. Prejedu pri sprchovani ziletkou a je to.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 348 příspěvků 26.04.18 15:17

Taky bych doporučila ipl, pokuď by nezabralo holení žiletkou.

Hejdička
Stálice 85 příspěvků 26.04.18 15:18

Holení žiletkou je zlo to bych radši doporučila depilaci nějakou

dickys
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 26.04.18 15:20

Já jsem taky v pubertě měla mindraky z chlupatych rukou a doteď lituju, že jsem si je nezačala holit dřív. Holim normálně žiletkou tak 2× do týdne jako nohy a v pohodě. Ještě bych zvážila koupit IPL epilator a kombinovat to s tou žiletkou, protože samo o sobě se tím chloupků úplně nezbaví a ještě by byla jak „vypelichana“, ale chloupky tím proridnou a nebude se muset holit tak často. Jinak IPL v salonu nedoporucuju, byla jsem na tom kdysi sice teda na podpazi, nechala jsem tam peněz jak slupek a po čase chloupky stejně zase začaly růst úplně stejně.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9583 příspěvků 26.04.18 15:27

Strhla bych to cukrovou pastou. Jestli ji to vadí, tak to určitě řešte.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 15:27

Já si ruce depiluji, nerostou mi víc a ani to zas tak neboli, je to rychlovka. Chapu ji chudinku, taky jsem z toho byla nestastna.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 15:30

Myslela jsem, že epiluji - strojkem s korinky ;-)

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 26.04.18 15:36

Taky mam od mala hodne chlupate ruce, tmave chloupky. Kamarad si ze me vzdycky delal srandu, ze jsem jak opice. Vadilo mi to, pak jeden byvaly prisel s tim, ze to zkusime temi voskovymi paskami. Fungovalo to, pi case mi nasi koupili epilator. Pouzivala jsem ho jak na nihy, tak na ruce. Zpocatku bolest, ale clovek si na to brzy zvykne a uz to neboli. Nerostou tak rychle. Jenze me nebavilo to postupne dorustani, tak jen depiluji strojkem tak 1× za mesic, dva. Dost proridly a jsou svetlejsi, takze mi to uz tak nevadi :).

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 26.04.18 15:43

@MadGirlNancy nejsou casem tvrdé jak vousy? Nebo černé?

Adina_13
Stálice 84 příspěvků 26.04.18 15:44

Já si je tedy právě cca od 13 let holím, teď je mi 30 a rostou pořád stejně. S tím holením to je silně zažitá fáma, vlasový váček má každý daný, ten se holením nemění tzn. chloupek netmavne ani netvrdne, je to geneticky dané. Chloupky na rukou rostou hodně pomalu, vždy to přejedu cca jednou za 14 dní, ani nepíchají jak jsou jemné. Ale cukrová pasta je určitě dobré řešení, mě obecně vadí chlupaté ruce na ženách, když pak třeba mají šaty a do toho ty ruce 8o

Limi123
Závislačka 3017 příspěvků 26.04.18 16:16

Sestre rodice holili chloupky od 3 nebo 4 let, mela je az 10 cm dlouhe (takove zacuchane chmyri tehdy a deti se ji smaly), holi si je dodnes a nic ji nezhoustlo.

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2268 příspěvků 26.04.18 16:19

Ony nezhoustnou holením, jen to strniště je debilní, škrábe a jak to neroste znovu od začátku, jsou ty chlupy tlustší (protože jsou uříznuté, nemají špičku). To bych to radši trhala voskem/epilátorem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama