Reklama

Školní výlet do Prahy - tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mall1976
Kecalka 346 příspěvků 26.04.18 13:31
školní výlet do Prahy - tipy

Jedu se synem (15 let - 9. třída) na školní výlet do Prahy. Jedeme na 3 dny a chybí nám program na úterní odpoledne a „večer“- cca od 17,00 hodin.
Chtěla jsem poprosit Pražačky o tipy, kam by se dalo jít s partou puberťáků a pokud možno, aby to moc nestálo. V ostatních dnech už máme Pražský hrad, katedrálu a Staré město- takovou tu klasiku, Tróju- ZOO, Národní divadlo - představení i exkurzi, projížďku na lodi po Vltavě..
Napadají mne nějaké výstavy nebo něco tak.. Jsme z druhého konce republiky, tak aby to bylo pro ně zajímavé. Jo, a jedeme v polovině června :)
 Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5416 příspěvků 26.04.18 13:39

@mall1976 My byli na neviditelné výstavě a super. A jiank bych pokoukla třeba nějaká venkovní hřiště nebo parky. Myslím, že toho máte až moc a děcka určitě budou chtít taky mít čas pro sebe.

Taka
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 26.04.18 13:51

Myslím, že je toho dostatek. V půlce červa už může být pěkné vedro, budou toho mít plné zuby :) Nám v jejich věku udělal největší radost „rozchod a sraz za 3 hodiny na tomhle místě, nazdar“ :mrgreen: A ač nejsem zastáncem různých OC a podobně, myslím, že by to ocenili. Ať jsme byli kdekoli, ať už jako puberťáci nebo doprovod, největší radost udělaly právě obchoďáky ;)
Kdybyste ale jó trvali na kultuře a památkách, super je Petřín a ve vašem seznamu ho nevidím - v zrcadlech se líbí i mě a puberťáci aspoň udělají super fotky na „instáč“ :mrgreen: (jasně, že je to myšleno s nadsázkou)

ivašot.
Kelišová 6250 příspěvků 26.04.18 13:58

@mall1976 Taky mi připadá ten program už hodně našlapaný. Dceři je 15 a když jdou se školou někam po Praze, tak jsou nejvíc nadšení, když je učitelka pustí do mekáče :D.
A jinak souhlasím s @P4ja - neviditelná výstavu absolvovali před týdnem a musím říct, že měla opravdu velký úspěch.

mall1976
Kecalka 346 příspěvků 26.04.18 14:10

Díky, já jsem neviditelnou výstavu učitelce nabízela, sama jsem ji navštívila a bylo to pro mě moc zajímavé. Akorát právě syn ji nedal. Odešel hned po začátku a čekal na nás. Další tip ode mě byl právě Petřín, ale brala jsem, že pokud bude horko, tak se jim tam nebude chtít. A volno k nákupům je taky možnost… Jen jsem si právě říkala, že bych chtěla mít ještě něco v záloze. Měli jsme mít muzeum voskových figurín, ale to teď zavřeli…

P4ja
Kelišová 5416 příspěvků 26.04.18 14:15

@mall1976 Nech je taky dýchat a vás taky. Chápu, že tam máš syna a chceš aby viděl co nejvíc, ale školní výlet je taky od toho, aby měli nějaký čas sami pro sebe.

Taka
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 26.04.18 14:18
@P4ja píše:
@mall1976 Nech je taky dýchat a vás taky. Chápu, že tam máš syna a chceš aby viděl co nejvíc, ale školní výlet je taky od toho, aby měli nějaký čas sami pro sebe.

A přesně na to jsou pak nejlepší vzpomínky :kytka:

tulipán
Závislačka 2793 příspěvků 26.04.18 14:20

Ja nevim, jestli se mohou nechat takle velke “deti” volne pobihat, ale bud jim dat rozchod nebo valet se po Petrine, nekdo lanovku, zrcadla… Nebo prochazka po Vysegrade a nakouknout na hrbitov, navstivit hroby ceskych osobnosti, to se pubertakum muze libit.

sagina
Echt Kelišová 7513 příspěvků 26.04.18 14:35

@mall1976 a co navrhují děti?

Pisklatko
Kelišová 6623 příspěvků 26.04.18 14:49

http://muzeumsmyslu.cz/

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 26.04.18 14:54

@mall1976 Zrcadlové bludiště Petřín, letohrádek Hvězda, Botanická zahrada, návštěva sportovního utkání (fotbal / hokej, záleží na termínu), bobová dráha Prosek, jinak pro přehled akcí v daném temrínu doporučuji třeba citybee, kudyznudy, nebo na www.prague-tourism.eu je přehled věcí, co se dá navštívit zdarma.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 26.04.18 14:56

@mall1976 jo např. vojenské muzeum na Vítkově je zdarma, pak je hezký výhled od mauzolea na Prahu. A v tom muzeu byla fakt hezky udělaná výstava o atentátu na Hyedricha, nevím, jestli je stálá.

Chupita
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 26.04.18 16:01

Stromovka a volná zábava u rybníčků :palec:

mall1976
Kecalka 346 příspěvků 26.04.18 19:02
@P4ja píše:
@mall1976 Nech je taky dýchat a vás taky. Chápu, že tam máš syna a chceš aby viděl co nejvíc, ale školní výlet je taky od toho, aby měli nějaký čas sami pro sebe.

Já s tím problém nemám, byli jsme v Praze několikrát, takže kromě Zoo v Troji jsme z programu už vše zažili. Spíš se snažím vyjít vstříc učitelce…

mall1976
Kecalka 346 příspěvků 26.04.18 19:02
@Premek_Orac píše:
@mall1976 jo např. vojenské muzeum na Vítkově je zdarma, pak je hezký výhled od mauzolea na Prahu. A v tom muzeu byla fakt hezky udělaná výstava o atentátu na Hyedricha, nevím, jestli je stálá.

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama