Chodí nemožně oblečený

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.04.18 20:50
Chodí nemožně oblečený

Děkuji za respektování anonymu, není to pro mě snadné téma.
Seznámila jsem se s mužem, je mu skoro 50 let a chodí nemožně oblečený. Trička od Vietmaců, která se prodávala před deseti lety, manšestráky a v tom zasunuté to tričko. Nechodí v sepraném oblečení, ale strašně nemoderně. Je při těle a jeho dech taky není O. K., jinak je hodný, pozorný, ale s tímto mě štve.
Co mám dělat? Asi jsem to nenapsala moc šťastně, ale jak byste chlapovi řekli, že se vám nelíbí jeho oblečení? Měnit šatník mu nechci, to bych se nedoplatila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mamina89
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 08.04.18 20:56

No nevím… Měnit šatník mu nechceš, tak mu to neříkej :mrgreen: myslím si, že na tohle téma byste spolu mohli mluvit ale až po nějakém delším chození. Jinak si myslím, že se urazí :think: :oops:

Jana525
Závislačka 4503 příspěvků 08.04.18 20:56

Nijak, chlap me musi pritahovat. Proste tohle by nefungovalo. Nedovedu si predstavit, ze budu menit padesatileteho muze, jako nejakeho maleho fracka.

kve-tinka
Závislačka 4255 příspěvků 15 inzerátů 08.04.18 20:59

Oblecenu nejak nenapadne a taktne zmenit muzes, ale me by odrovnal nevabny dech. 8o

Anonymní  08.04.18 21:01
@kve-tinka píše:
Oblecenu nejak nenapadne a taktne zmenit muzes, ale me by odrovnal nevabny dech. 8o

No právě. To je další věc. Já nechápu, žee těm lidem, kterým smrdí z pusy, že to na sobě vůbec necítí. :nevim: :poblion: A jemu bohužel smrdí z pusy pořád.

Kalbe
Kecalka 294 příspěvků 08.04.18 21:03
@Anonymní píše:
Seznámila jsem se s mužem, je mu skoro 50 let a chodí nemožně oblečený. Trička od Vietmaců, která se prodávala před deseti lety, manšestráky a v tom zasunuté to tričko. Nechodí v sepraném oblečení, ale strašně nemoderně. Je při těle a jeho dech taky není O. K., jinak je hodný, pozorný, ale s tímto mě štve.
Co mám dělat? Asi jsem to nenapsala moc šťastně, ale jak byste chlapovi řekli, že se vám nelíbí jeho oblečení? Měnit šatník mu nechci, to bych se nedoplatila.
Říkáš ze jsi se seznámila s mužem - jako rande? Pokud ano a on chodi takto oblečeny tak prostě takový je, líbí se mu to, je to jeho styl… třeba se mu také nelíbi jak chodíš oblečena :nevim: byt tebou řekla bych mu nejak slusne ze jeho vkus je nemoderni a ze mu ráda pomůžeš vybrat něco nového a uvidíš

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 08.04.18 21:04

Hodných a pozorných mužů je spousta. Když je tlustý, smrdí a nemožně se obléká, co tě na něm přitahuje? V padesáti ho těžko zméníš, buď tě přitahuje a ber ho tak, nebo se na něj vykašli. Jiná cesta není.

pannda
Kelišová 6267 příspěvků 29 inzerátů 08.04.18 21:06

Neřešila bych a přeposlala bych ho dal…pak už jen zjistíš že se nemyje třeba a to už je konečná…

Anonymní  08.04.18 21:08
@pannda píše:
Neřešila bych a přeposlala bych ho dal…pak už jen zjistíš že se nemyje třeba a to už je konečná…

On se myje, na to je pedant, ale když už jsme u toho, tak nepoužívá antiperspirant ani parfém, ale potem nesmrdí, to zase ne.

nostress
Extra třída :D 12172 příspěvků 08.04.18 21:15
@Anonymní píše:

Změnit u muže šatník není takový problém. Stačí mu říci, že „sice to není tak špatné, ale s jeho vizáží by si mohl dovolit daleko více, a jestli by měl zájem, že mu ráda poradím, a pomůžu vybrat pár super kousků, v kterých by vypadal minimálně o deset let mladší“. :D Samozřejmě, že by si to platil ze svého. Ale ten zápach z úst, to by mě teda odrovnalo.Tam fakt nevím, jak to kulantně říci, a jestli by to vůbec chtěl řešit. Tam může být vícero příčin, od zanedbané ústní hygieny, zubní kazy, až po nějaké vnitřní onemocnění. Velmi by záleželo na tom, jestli by se mi ten chlap vůbec za tu námahu stál. :think:

káťa
Extra třída :D 11816 příspěvků 08.04.18 21:16
@Anonymní píše:
No právě. To je další věc. Já nechápu, žee těm lidem, kterým smrdí z pusy, že to na sobě vůbec necítí. :nevim: :poblion: A jemu bohužel smrdí z pusy pořád.

Nemoderní hadry by mě nevadilo, tohle bych nepřekousla, nebyla bych schopna mu dát ani pusu…

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 08.04.18 21:17
@Anonymní píše:

no nevím jestli bych si chtěla začít něco s někým komu táhne smrad z pusy… vidím to špatně

catchthem
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 08.04.18 21:23

Tak buď se mýlím nebo tohle téma, ale naprosto totožné, i ten popis, už tady byl. A pamatuji si to proto, že mě v tu chvíli napadlo „tak proč s ním vůbec něco chce začínat, čím ji okouzlil?“

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 08.04.18 21:25

V 50 ho tezko zmenis :nevim: Muj tata je jen o 4 roky starsi a mamka je o neco mladsi nez on a taky se ted snazi mu pozvolna zmenit satnik - vyhazet stare osoupane flanelky, ustrihane rifle ala kratasy do puli stehen, trika zastrcena v kalhotach.. Ale proste to nejde, protoze to by musel chtit sam on a citit se v tom dobre. Ja bych treba asi ani nezacala chodit s nekym, u koho se mi nelibi styl oblekani, vkus a vadi mi dech apod. Me ten chlap musi pritahovat celkove, i vcetne vuni, obleceny i neobleceny :nevim:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26724 příspěvků 9 inzerátů 08.04.18 21:27
@Anonymní píše:

no, tak to oblečení by asi bylo to poslední, co bych měnila… to můžeš nenápadně, až spolu třeba budete někde nakupovat, tak vzít nějaké pěknější triko a navnadit ho, že by mu slušelo a přihodit mu ho do košíku, aby si ho koupil… nebo mu dát nějaký kus obleční k narozeninám a podobně… nějaké to kilo navíc bych taky neřešila, ale že mu smrdí z pusy, to by mi vadilo dost… umíš si představit, že byste se začali líbat? Pokud je jinak moc fajn, má všechno, po čem u chlapa toužíš, je zábavný, rozumíte si, je vám spolu dobře, jako kdybyste se znali celý život, smějete se stejným věcem, máte stejné koníčky, můžeš začít žvýkačkami a až budete spolu déle, tak ho poslat k zubaři nebo mu říct o vyčištění zubů… a nebo vyzkoušet léčbu šokem a říct mu to hned naplno na příští schůzce… a buď mu budeš stát za to, aby se sebou něco udělal, nebo uteče… a budeš mít problém vyřešený…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama