Chodí rodičovský příspěvek samostatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KačkaAlex
Povídálka 13 příspěvků 09.05.18 10:46
Chodí rodičovský příspěvek samostatně?

Chodí spolu s částkou rodičovského příspěvek i jiný příspěvek? Normálně mi chodí rodičak který mám na 3 roky 6111,– a dnes mi přišlo víc. Mám zažádano o nějaké další příspěvky ale přijde mi divné, že by to přišlo současně. A rodičak jsem nenavyšovala. Můžete mi někdo poradit?

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2019: Aktuální informace

Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 10:48

A nekončíš s tím rodičákem už? že by ti poslali zbytek?
současně ve výpisu by to nepřišlo, každá položka je tam zvlášť napsaná i když může přijít ve stejnou chvíli

KačkaAlex
Povídálka 13 příspěvků 09.05.18 10:50

Právě že ne, mám ho na 3roky a malá ma rok a půl. Proto mi to přišlo divné..

věrasek80
Extra třída :D 11125 příspěvků 09.05.18 10:56

@KačkaAlex mě chodí rodičák zárověn s přídavkama na děti

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 09.05.18 11:20

Mě chodí současně rodičák s příspěvkem na bydlení. pak na výpise je tam v poznámce za co to je.

KačkaAlex
Povídálka 13 příspěvků 09.05.18 11:53

Nooo a jsme doma… přišlo mi to všechno zároveň.. :think: Už jsem se dopočítala. A příště to budu vědět. Díky. I v těch poznámkách a výpisu jsem se už vyznala. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >