Chodí rodičovský příspěvek samostatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KačkaAlex
Povídálka 13 příspěvků 09.05.18 10:46
Chodí rodičovský příspěvek samostatně?

Chodí spolu s částkou rodičovského příspěvek i jiný příspěvek? Normálně mi chodí rodičak který mám na 3 roky 6111,– a dnes mi přišlo víc. Mám zažádano o nějaké další příspěvky ale přijde mi divné, že by to přišlo současně. A rodičak jsem nenavyšovala. Můžete mi někdo poradit?

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

Doe_Jane  09.05.18 10:48

A nekončíš s tím rodičákem už? že by ti poslali zbytek?
současně ve výpisu by to nepřišlo, každá položka je tam zvlášť napsaná i když může přijít ve stejnou chvíli

KačkaAlex
Povídálka 13 příspěvků 09.05.18 10:50

Právě že ne, mám ho na 3roky a malá ma rok a půl. Proto mi to přišlo divné..

věrasek80
Extra třída :D 10903 příspěvků 09.05.18 10:56

@KačkaAlex mě chodí rodičák zárověn s přídavkama na děti

mamina2017
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 09.05.18 11:20

Mě chodí současně rodičák s příspěvkem na bydlení. pak na výpise je tam v poznámce za co to je.

KačkaAlex
Povídálka 13 příspěvků 09.05.18 11:53

Nooo a jsme doma… přišlo mi to všechno zároveň.. :think: Už jsem se dopočítala. A příště to budu vědět. Díky. I v těch poznámkách a výpisu jsem se už vyznala. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Čeští turisté uvízli na Krétě: Museli opustit letadlo kvůli závadě

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings řeší problém. Desítky českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama