Chodí se vaši partneři bavit?

Anonymní
17.6.15 19:34

Chodí se vaši partneři bavit

Kamarádka mi nasadila 2 brouky do hlavy.
Přítel má v sobotu firemní akci, má to být teambuilding, ale je to,,chlastačka´´ na veliké chatě, s grilovačkou a tak. Budou tam ve většině muži, ale i ženy…všechno ze 3. poboček firmy, v jedné z nich dělá právě přítel. Kamarádka se strašně divila, že mi to nevadí, že nežárlím. Mě ani nenapadlo žárlit a bránit mu ve firemní akci 8o
Další je, že jsme spolu v sobotu původně plánovali jít na akci, zábavu, která je v sousední vesnici. Přítelovi do toho vlezla ta akce, a tak už se docela těším, že zase jednou vyrazím na zábavu s kamarádkou. To ta jiná kamarádka taky nechápe, že jdu na zábavu s kámoškou. Nemám nijakou potřebu chodit na zábavy sama, a je pravda, že by se mi asi nelíbilo, kdyby šel přítel jen tak sám. Ale konkrétně jsem už jsem se těšila, přítel najednou nemohl, a tak nevidím důvod, proč bych kvůli tomu měla sedět doma.
Co si o tom myslíte?
Daná kamarádka jinak není žádná stíhačka, spíše naopak, a právě kvůli tomu mi její slova pořád leží v hlavě.
Je nám mezi 25 a 30 lety a děti zatím nemáme.
Jak reagujete na firemní večírky svých poloviček? Chodí někam sami? Chodíte vy někam samy?
Díky za každý názor i za anonymitu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
17.6.15 19:39

My chodíme i odděleně, problém v tom nemáme. Chlap chodí na svoje akce z práce, na koncerty v týdnu, to já se nečapu. Na oplátku on teď hlídal, já byla na koncertě atd.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9862
17.6.15 19:39

Bohužel můj muž nechodí. Ocenila bych kdyby se chodil bavit s přáteli nebo na firemní akce. Já chodím a mám pak výčitky když on sedí doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
17.6.15 19:40

Reagovala bych asi tak jako ty… i když jít každej jinam u nás nehrozí, jdem buď spolu nebo každej jindy, protože druhej hlídá :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 19:40

Jo. Dokud sme nemeli dite chodili sme spolu i kazdy zvlast.. Kdyz sem se chtela pobavit podle sveho s kamaradkama sla sem s nema bez nej.. a chodila sem casto.. to stejny pritel.. a kdyz sme chteli jit spolu, tak sme sli spolu.. Neprijde me na tom ani krapet nic divneho.. Podle me pokud s nekym ziju jedine prospeje kdyz cas od casu si od sebe odpocnete a pobavite podle sveho ;).. Ja uz se nemuzu dockat az dokojim a vyrazim si ven a BEZ PRITELE :-D on at hlida :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
17.6.15 19:42

Jasně, že chodí. I když jezdí turnusově do práce a vídáme se málo myslím, že potřebuje někam vypadnout. Já chodím také, jinak by my tady na samotě hráblo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13775

Myslím si o tom to, že jsi velice rozumná ;) Proč by nemohl jet na chatu a ty sama na zábavu :nevim: My taky máme spoustu aktivit jeden bez druhého a pak si to vynahradíme společně. Zrovna zítra odjíždí na pánskou jízdu, nevím jsetli se víc těší on nebo já :lol: Když vám to vyhovuje, no problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4342

Mému chlapovi se samotnému (beze mě) nikam nechce a mě taky ne, ale jsme už pokročilejší ročníky. Nicméně mi na tom nic divného nepřijde, pokud jste se na tom oba shodli a věříte si. Takové to hlídání a zakazování si k ničemu nevede. Ono se sice říká, že příležitost dělá zloděje, ale na druhou stranu, pokud si budete jeden chtít někam „odskočit“ tak to uděláte i bez zábav a firemních chlastaček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
17.6.15 19:44

Já v tom problém nevidím. Muž chodí na akce z práce sám, pokud to není někde venku a neřekne mi, jestli bych nešla s ním. A se taky chodím bavit sama. Občas se ho taky zeptám, jestli nechce jít a je jen na tom druhém, jestli to přijme nebo ne. Na koncerty chodíme spolu, to si vždycky zařídíme dostatečně dopředu hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
17.6.15 19:46

Chodíme každý zvlášť a pokud máme hlídání pro děti, tak i spolu. Zarlivosti bych ničemu nepomohla :nevim: Kdyz bude chtít zahnout, tak to udělá např. i v práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
17.6.15 19:47

Chodíme i odděleně a vůbec nám to nevadí. Nevidím důvod proč bych musela být jak lepidlo a chodit s přítelem všude. Můj bývalý byl třeba žárlivý nikam mě samotnou nepouštěl všude musel být se mnou dokonce se i divil proč nemůže jít se mnou na dámskou jízdu bez chlapů 8o. Následky to mělo takový že mě to lákalo mnohem víc chodit se bavit protože zakázané ovoce chutná přeci nejlíp a šli od sebe. Kamarádky v tomhle neposlouchej myslím že je fajn když jdete někdy odděleně a sami hlavní je že mu důvěřuješ :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
948
17.6.15 19:54

Ano, manžel chodí na akce i sám, problém s tím nemám a on zas nemá problém, když jdu sama já. Ale ve většině případů chodíme na koncerty, fesťáky nebo jen tak na pivo spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 19:55

Chlapovi musíš dát možnost svobody, na které si tak trochu lpí. Takže ano, manžel se chodí bavit s klukama, já s holkama. A někdy, při zajištění hlídání dětí, jdeme spolu, abychom si to opět po dlouhé době užily spolu a sami :lol:. Ale je to potřeba, vyrazit každý sám :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20074
17.6.15 19:58

Chodíme se bavit společně i odděleně. Pokud bychom se rozhodli toho druhého podvést, tak žárlivost partnera by nám v tom určitě nezabránila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
17.6.15 19:59

Jo jo, teambuilding…sakra, manžela nijak neomezuju, děkuju bohu, že nemá teambuilding, hromada lidí, k ránu ožralých lidí obou pohlaví…sakra sakra, díky bohu za abstinenta bez teambuildingu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama