Dítě už chodit umí, ale nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terkane
Povídálka 40 příspěvků 28.11.18 14:45
Chodici dite nechce chodit

Zdravim vsechny zkusene matky a prosim o radu.Moje dcera 21 mesicu, zacala chodit v 16 mesicich ale chodi jen kdyz chce, Napriklad dojde k sousedům ale zpet uz chce nest v ruce. Kdyz ji nevemu tak hrozne breci a vali se na zemi. V kocaru byt nechce, chce nest v ruce. Dcera zacina byt těžká a ja jsem na zacatku tehotenstvi a tak ji nechci jen nosit, kdyz umi chodit..nemate nejakou radu.
Vsem moc dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 28.11.18 14:46

Nenosit. Když s ní někam jdeš, ber si kočár nebo káru. Já bych jí v těhotenství nenosila. A vysvětlovat po dobrém, že maminka nemůže nosit.

Pidulka1991
Závislačka 3084 příspěvků 28.11.18 14:48

Dcera 24mesicu, chodi od 13 a teda, ze by mi chtela nejal moc chodit… bavi ji odstrkavadlo nebo kocarek maly, tak s tim ujde vetsi vzdalenost nebo nosim v nositku…

Pidulka1991
Závislačka 3084 příspěvků 28.11.18 14:50

@Bellatrix Lestrange 8o chudak dite…

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 28.11.18 14:53

@Pidulka1991 A proč? To má zakladatelka raději potratit? Skoro dvouleté dítě už kousek popojde a jinak se může vézt na kárce.

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 28.11.18 14:53
@Bellatrix Lestrange píše:
Nenosit. Když s ní někam jdeš, ber si kočár nebo káru. Já bych jí v těhotenství nenosila. A vysvětlovat po dobrém, že maminka nemůže nosit.

Proč ne? 8o já mám pár dnů před porodem a svoji dvouletou princeznu si ráda ponosím :srdce:

ivašot.
Kelišová 6877 příspěvků 28.11.18 14:53
Nenosit. Když s ní někam jdeš, ber si kočár nebo káru. Já bych jí v těhotenství nenosila. A vysvětlovat po dobrém, že maminka nemůže nosit.
@Pidulka1991 píše:
@Bellatrix Lestrange 8o chudak dite…

Asi tak…
V těhotenství jsem starší klidně nosila, nechala jsem si to posvětit i doktorem.

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 28.11.18 14:55
@Pidulka1991 A proč? To má zakladatelka raději potratit? Skoro dvouleté dítě už kousek popojde a jinak se může vézt na kárce.

Proč by proboha měla potrácet???? Jak to asi dělaly ženy dřív, když kočárky pořádně nebyly? :roll:

Pidulka1991
Závislačka 3084 příspěvků 28.11.18 14:56

@Bellatrix Lestrange to ze si zakladatelka poridila dite, kdyz ma jeste male je jeji vec, ale nemuze starsi odsunout na druhou kolej. Rikat, ze potrati je scestne neeni to pravda, vis kolik zenskych by potratilo?? :*

ivašot.
Kelišová 6877 příspěvků 28.11.18 14:58
@Pidulka1991 A proč? To má zakladatelka raději potratit? Skoro dvouleté dítě už kousek popojde a jinak se může vézt na kárce.

Ale nepotratí… A když potratí, tak určitě ne kvůli tomu, že chvili nesla starší dítě.

Pidulka1991
Závislačka 3084 příspěvků 28.11.18 14:59

@ivašot. Zase nazory.. nektere nosi i dvojcata a cekaji dalsi … zbytecne jii strasi, pak neni divu, ze je tu tolik neurotickych a vyklepanych tehuli :roll:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 28.11.18 15:01

Mám názor jako ty, taky bych nenosila dvouleté dítě. Proč? Pomazlit, pohladit, ale proč nosit? Já teda nenosila a ani moje kamarádky, se kterýma jsem chodila na prochajdy…

Tesssa23
Kecalka 133 příspěvků 28.11.18 15:04

Moje dcera se chce taky nosit a to ji byly dva roky v srpnu.Ale snazim se,aby chodila sama.Kdyz jdeme na prochazku nebo na hriste,tak cestou tam jde sama,ale zpatky uz chce nest,tak ji zkousim od te myslenky odvest,jakoze je jede velky auto,koukej pejsek, budeme utikat.....nejak proste odvest pozornost tak,aby sla proste zase sama.Ne vzdy to vyjde,ale uz se tak nenataham.Driv to bylo horsi,mala je tezka a uz jsem zacala mit problem se zady.

Bellatrix Lestrange
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 28.11.18 15:11

@123Soňa Asi tak. Maminka se přece může s dítětem mazlit, hladit, chovat, ale nosit ho v těhotenství fakt nemusí.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 28.11.18 15:16

Ja taky 21 mesicni dite venku nenosim :roll: Beru s sebou vskoro vsude ale kocarek. Bud jde pesky a kdyz nechce, tak sup do kocaru. Taky se vzteka, kdyz ji nechci vzit do ruky, ale uz je tezka a zada mam jenom jedny :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >