Chodit na cvičení - covid19

100
22.9.20 11:17

Chodit na cvičení - covid19

Ahoj, spousta z vás mě asi nazve poslušnou ovečkou, ale já v posledních dnech fakt přemýšlím, jestli je rozumné chodit na skupinové cvičení. Jedna se o cvičení typu alpinning, K2, H. E. A. T v malé nevětrané místnosti, vzdálenost 2 metry dodržena není, navíc většinu hodiny většina účastníků funí. Já jsem minuly týden chodit přestala, ale chybí mi to, tak přemýšlím, jestli to nepřeháním. Já jsem jinak mladá a zdravá, ale nerada bych nakazila rodiče, prarodiče atd. a z práce máme zatím jen doporučení, co nejvíce omezit riziko. A otázka zní, chodily byste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1158
22.9.20 11:25

Dokud nezavřou posilovny nebo nezakážou skupinové lekce tak chodím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
22.9.20 11:26

Zrovna teď do fitka taky nechodím. Lidi stroje neutiraji ani normálně, skupinové cvičení kde to rozhani navíc klimatizace me aktuálně moc neuklidnuje. Nejsem magor a je mi jasne, ze to někdy chytnu, ale tohle je si pro respirační onemocnění jít na 100 %. Jde mi celkove o rýmu, chřipku i covid. Rada bych se tomu vyhnula alespoň první trimestr. Už takhle jsem unavená až dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13754
22.9.20 11:27

Já bych se na to teď vyprdla a chodila radši cvičit někam ven, běhat, na kolo. Krom koronaviru tu máme všechny sezónní nemoci plus bych nerada riskovala, že budu nucena jít do karantény kvůli heatu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
22.9.20 11:27

Do malé nevetrane místnosti bych na žádné cvičení nechodila ani normálně.. Jinak jo, do mého velkého sportcentra, kde je možné si nefunet za krk a kde se větrá, klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
22.9.20 11:28

Chodím plavat a lézt na stěnu, než to zavřou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
22.9.20 11:37

Chod s respiratorem, jestli to udychas. Jinak bych asi chodit prestala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3962
22.9.20 11:42

Ja cvicim od brezna doma. Ted jsem taky premyslela, ze zacnu chodit, ale kaslu na to. Za to mi to nestoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
22.9.20 11:47

@dupejj00 jestli existuje člověk, který dokáže cvičit s respiratorem, tak klobouk dolu. Včera jsem ho měla 4 hodiny v práci a byl to děs. A to jsem jen seděla a jediný problém byl teplo a takový těžký vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
22.9.20 11:55

Chodím cvičit. Dokud mi to zase nezakážou. Teď jedu i na fitness víkend, kde se bude cvičit a skupinově. Já jsem prostě rada za každou hodinu, kdy mužů jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
22.9.20 11:58

Jinak ono to bude celý podzim a zimu, co bude na jaře, nikdo taky neví… Nechodit z důvodu předběžné opatrnosti půl roku cvičit, to by mi tělo moc nepodekovalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
22.9.20 12:08

Já od března cvičím doma podle videí. Zrovna HIITu a cvičení s vlastní váhou je na YouTube plno. Já mám teda staženo cvičení podle Jilian Michaels.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6298
22.9.20 12:22

Já bych nechodila, protože by mi vadilo to, že není možnost vyvětrat. Nemyslím si, že je nutné rušit tyhle drobné radůstky v životě kvůli covidu, ale to, že se tam nevětrá, by mi asi dost vadilo teda. :think: Já chodím na jógu, kde nás minule bylo 6 a celou dobu jsme měly okna dokořán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
22.9.20 12:28

To si musíte zvážit sama, každopádně jak už tu zaznělo, nebude trvat dlouho a stejně to zavřou, takže já bych osobně chodila. Ale pro mě je to jedna velká fraška a odmítám z ní být jakkoliv vystrašená, ačkoliv se o to média dost snaží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
22.9.20 13:28

Mě pravé vadí to větrání, jako okna tam jsou, ale během lekce je pustena klimatizace a okna zavřena, kdyby se větralo, tak bych to asi neřešila. Bohužel otevírání oken si nepřeje majitelka kvůli hluku (aby nebyly rušení sousedi hlasitou hudbou). A další tam se žádná opatření moc nedodržovala ani na jaře, tak si nedělám iluze, ze by někdo třeba měl nějakou velkou snahu dohledat, kdo byl na hodině, kdyby se tam objevila nakažena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama