Reklama

Chorobné lhaní a dluhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:19
Chorobné lhaní a dluhy

Zdravím holky,
Potřebovala bych poradit ohledně mého přítele. Jsme spolu cca 2 roky a momentálně asi procházíme nějakou krizí.
Zjistila jsem, že mi opakovaně lhal ve vztahu a nakonec jsem zjistila, že dluží na půjčkách, pokutách, alimentech cca 2,5 mio Kč.
Nejdříve mi to všechno zapíral, ale teď se postupně ke všemu přiznává…
Popravdě jsem na něj naštvaná a nejradši bych ho vyhodila, ale pořád ho miluji, tak mu to trpím.

Domluvili jsme se, že s tím chorobných lhaním zajde k psychiatrovi, ale nevěřím, že to k něčemu vůbec bude.

Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 11.08.18 20:22

Chorobné lhaní a dluhy… vezmi rychle nohy na ramena. Tady to chce všechny city stranou, jde o záchranu zbytku svého života. S takovým člověkem není žádná budoucnost.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 11.08.18 20:24
...

Pošli ho do oběhu a najdi si někoho normálního. S tímhle chceš zakládat rodinu? S -2,5 mil.? Chudáci děti… on se z toho nikdy nevyhrabe, tak zachraň alespoň sebe!

Azallea
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 11.08.18 20:25

souhlasím s @Tiger-lily . JEstli zatloukal několik milionů dluh, tak kdoví, jestli to je vůbec všechno, aby tě nepřekvapili exekutoři. Okamžitě to ukonči, akorát si pod sebou podřezáváš větev.

AjaF
Kecalka 191 příspěvků 11.08.18 20:28

Rychle pryč.

Bubla_Bučková
Závislačka 3455 příspěvků 11.08.18 20:29

ukončit 8o

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 11.08.18 20:30

Nejlepší rozchod, žádné ohledy. Žádné, „ale já ho tak miluju“.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 11.08.18 20:30

Jít pryč od něj

rokris
Kelišová 6009 příspěvků 11.08.18 20:30

Na to lhaní psycholog moc nezabírá. A i kdyby, trvá to dost dlouho. A k tomu to zadlužování. To je hrozná kombinace. Rychle bych to ukončila.

Anonymniclovek
Nováček 6 příspěvků 11.08.18 20:33

V současné době řeší insolvenci aby na nás nemohli exekutoři, ale nevím…

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 11.08.18 20:34

Takovou zasadni vec ti zatajil.Ver tomu,ze lhani mu uvidetne nedela problem a asi to nebylo poprve ani naposledy.Jak si muze nekdo nadelat takovehle dluhy?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 11.08.18 20:35

Mě by spíš zajímalo, jaký člověk může na druhém milovat dluhy a lhaní, když ho přes to odmítá opustit.. 8o

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 11.08.18 20:36
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
Potřebovala bych poradit ohledně mého přítele. Jsme spolu cca 2 roky a momentálně asi procházíme nějakou krizí.
Zjistila jsem, že mi opakovaně lhal ve vztahu a nakonec jsem zjistila, že dluží na půjčkách, pokutách, alimentech cca 2,5 mio Kč.
Nejdříve mi to všechno zapíral, ale teď se postupně ke všemu přiznává…
Popravdě jsem na něj naštvaná a nejradši bych ho vyhodila, ale pořád ho miluji, tak mu to trpím.

Domluvili jsme se, že s tím chorobných lhaním zajde k psychiatrovi, ale nevěřím, že to k něčemu vůbec bude.

Co myslíte?

Nemyslíme. Říkáme konec. Lempl, co není ochotný platit ani na vlastní děti snad není někdo vhodný pro život.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 11.08.18 20:36

Jo a na děti neplatí?Takovýho chlapa chceš?

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33149 příspěvků 11.08.18 20:37

snad nejsi těhotná a můžeš od něj pryč. Jedná se o opravdu velký dluh, a pokud ti ho zapíral, zřejmě tě využívá

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >