Chorvatsko 2021

59
6.2.21 07:00

chorvatsko 2021

Ahoj, tak jsem to letos risknul a vybral po letech dovču, Chorvatsko. Chtěli bychom jet na Šibenik, vybrali jsme destinaci a včera odeslal zálohu 300 eur. Slíbeno od majitelky máme, že v případě nemožnosti vycestovat kvůli covid, nám peníze vrátí. Proto jsem se chtěl zeptat zda i vy někteří se chystáte k moři a již nyní řešíte pobyty. Díky za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9108
6.2.21 07:46

Ještě ne. Loni jsme to řešili až měsíc před odjezdem a ubytování sehnali a zaplatili až těsně před odjezdem. Kamarádka takhle jako vy loni zaplatila dovolenou v Chorvatsku a nejeli a prebookovali jim to na letošek. Mně to přijde zbytečně brzo řešit. Snad odjedete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
6.2.21 07:51
@Ariadne píše:
Ještě ne. Loni jsme to řešili až měsíc před odjezdem a ubytování sehnali a zaplatili až těsně před odjezdem. Kamarádka takhle jako vy loni zaplatila dovolenou v Chorvatsku a nejeli a prebookovali jim to na letošek. Mně to přijde zbytečně brzo řešit. Snad odjedete

U nás je problém s tím, že jedeme více lidí, tak sladit termín a apartmány je velký problém, jednomu se nelíbí to a druhému zase tohle.Tak už jsem to radši zabukoval teď. S 36 destinací namám vyšli jen dvě a nakonec vyhrál ten Šibenik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
6.2.21 07:52

Urcite, jezdime katdy rok, i loni jsme byli. Chirvatsko je krasny, cista voda. Predpokldam, ze pojedem taky do Chorvatska. Myslim, ze stejne jako loni bude tohle leto relativne normalni. Uz se moc tesime :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
6.2.21 07:56
@kalie píše:
Urcite, jezdime katdy rok, i loni jsme byli. Chirvatsko je krasny, cista voda. Predpokldam, ze pojedem taky do Chorvatska. Myslim, ze stejne jako loni bude tohle leto relativne normalni. Uz se moc tesime :)

Snad nám to garnitura tam nahoře nezavře. Osobně si myslím, že letos to bude kapku ostřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4093
6.2.21 08:03

Letni dovolenou vubec neplanuju, mam mnohem vetsi miru nejistoty nez vloni. Nevim kam nas pusti a za jakych podminek, vubec mam pocit, ze s cestovanim je utrum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
6.2.21 08:08
@Blashyrk píše:
Snad nám to garnitura tam nahoře nezavře. Osobně si myslím, že letos to bude kapku ostřejší.

Tak stat nemuze zakazat vlastnim obcanum opustit zemi nebo navrat do vladti. Maximalne muzou stanovit podminky a ty budou obdobny jako ted-ockovani, a pro nenaockovane negativni pcr test. Zeme, jako Chorvatsko, Spanelsko, Italie atd., ktere jsou vylizene zavisle na cestovnim ruchu, urcite nezatrhnou zahranicni turistiku, takze to zas budou podminky v rovine ockovani negativniho pcr testu. My tedy nejezdi e vylozene do turistickych letovisk, takze ja vylozene obavy nemam…

Příspěvek upraven 06.02.21 v 08:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
6.2.21 08:08

Taky bysme radi aspon Chorvatsko, ale pul roku predem rozhodne nic nerezervuju.. A pojedeme ze dne na den podle aktualni situace.. Neverim, ze to bude jen tak prujezd volnyma hranicema.. Jiste ty pitomci navymysleji nejaky nesmysly jako karanteny, osm testu tam i zpatky nebo jenom pro ockovany :roll: A to nam pak nebude stat za to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18373
6.2.21 08:22

Mám dovolenou zamluvenou…ale přes booking, kde to můžu zrušit ještě 3 dny před odjezdem…zálohu bych neplatila…natolik tomu odjezdu teda nevěřím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9108
6.2.21 08:23

My to loni vychytali a jeli hned na začátku července, než začalo letní šílenství a byli jsme v kempu a lidí bylo málo. Pak jsme byli přes prázdniny v Čechách a začátkem září stihli ještě Korfu, než se zase všechno zavřelo. Ale měli jsme štěstí. Letos bych se rozhodovala podle aktuální situace. Ubytko se dá sehnat rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
6.2.21 08:24

@Pajka89 to je dalsi vec, prujezdy. Ja ale pocitamms tim, ze proste v cr si udelame pcr test pred odjezdem a do tech 72 hodin do Chorvatska dorazis. Loni delali nejaky probkemy Slovinci, ake to jeste nebyly povinny ty PCR testy, takze ba hranicich bylo nejaky papirivani. Doufam, ze to letos nebude jeste komplikovanejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9108
6.2.21 08:29

@kalie osobně si myslím, že to letos bude přísnějším, takže my spíš budeme v Čechách. Spoustu míst jsme tu ještě neprocestovali a nebo zavitame na místa, kde jsme dlouho nebyli. Loni dvě moře stačila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
6.2.21 08:31

…take uz mam dovcu zaplacenou, zari v Živogošče, loni to bylo pry bez problemu, tak letos uvidim, častka neni nikterak vysoka a v pripade komplikaci s covidem je garantovano vraceni komplet ceny…tesim se naposledy jsem byla u more 2018, jinak Chorvatsko miluji, byla jsem nekolikrat Podgora a Hvar…vzdy v zari a vzdycky super pocasi…🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6076
6.2.21 08:35

Zatím neplánujeme, k moři chceme, ale zařídíme se podle co bude v létě možné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
6.2.21 08:48

Pobyt zatím neřešìme, ale chystáme se v létě jet. Minuký léto jsme taky byli, i moji rodiče. A pláže poloprázdné, lidi nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat