Chování k mé dceři

Anonymní
14.8.20 15:51

Chování k mé dceři

Chtěla bych se zeptat mám 3 letou dceru a s přítelem jsme spolu 4 měsíce on mi z bejvalou přítelkyni 4 letou dceru.. a moje dcera jako skoro každé dítě v jejím věku prostě zlobí.. chtěla bych vědět jestli je normální že mi říká že je nevychovaná když ve 3 letech nechce moc jíst, skoro na každou hračku říká že je její a nechce moc poucet samozřejmě se jí snažím pořád říkat že se to nedělá že musí poucet ale takové věci odkoukala od jiných děti, pořád mu na ni něco vadí sloupne ze zdi v pokojíku samolepku a už by jí chtěl dát na zadek. Zajímá mě jestli je to normální chování nebo mam od něj vzít raději svou dceru pryč.. děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56085
14.8.20 15:55
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat mám 3 letou dceru a s přítelem jsme spolu 4 měsíce on mi z bejvalou přítelkyni 4 letou dceru.. a moje dcera jako skoro každé dítě v jejím věku prostě zlobí.. chtěla bych vědět jestli je normální že mi říká že je nevychovaná když ve 3 letech nechce moc jíst, skoro na každou hračku říká že je její a nechce moc poucet samozřejmě se jí snažím pořád říkat že se to nedělá že musí poucet ale takové věci odkoukala od jiných děti, pořád mu na ni něco vadí sloupne ze zdi v pokojíku samolepku a už by jí chtěl dát na zadek. Zajímá mě jestli je to normální chování nebo mam od něj vzít raději svou dceru pryč.. děkuji

Nechápu proč už po 4 měsících seznamuje s dcerou. A určitě pryč, bude se ti cpát do vychovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
14.8.20 15:59

Jeho dcera bude pravděpodobně anděl, že? Podle něj. :lol: Ve 3 letech děti k jídlu nedonutíš a poslouchat rodiče se teprve učí. Zkusila bych mu domluvit ale když už teď proti ní pořád něco má, tak časem to asi lepší nebude. Sama musíš vědět jakou má povahu a jestli v tom vidíš budoucnost. :nevim: A kdyby dal teda mojí dceři na zadek, tak to by si za rámeček nedal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
14.8.20 15:59

@Venetia já neřekla že jsem je seznámila a hned jsme byli :) než jsme spolu začali tak jsme seznamovali holky chodili na procházky a tak říkám jen že jsme spolu teď 4 měsíce, ale tohle mi vadí no, a když se jí zastanu tak mi řekl že mám růžové brýle a nevidím jak se chová že všechno jen ničí a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
14.8.20 16:03

@berusa.m no právě když se snažím mu domluvit tak se hned malý zastavam atd.. na zadek ji nedal aspoň teda zatím ale dneska sloupla samolepku ze zdi v pokojíku chytl jí za ruku a řval na ni že naposledy sáhla na tu teď jinak ji sereze prdel.. a když něco řeknu na jeho dceru tak to není pravda a že to ona nedělá a když jo tak že to vrací moji dceri za to že jí nechce poucet hračky.. pořád že neumí barvy a pořádně mluvit přitom moje rodina a každý kdo ji zná říká opak že na to kolik jí je že ne šikovná zazpívá i anglicky písničky.. nechápe to že já budu při jakékoliv situaci stát při ní vždyť je to přece moje dcera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
14.8.20 16:05

Tak nevím, co tvoje dítě, ale pro začátek je nevychovaný „přítel“. Teda nepřijde mi moc normální někomu po čtyřech měsících známosti cpát, že má nevychované dítě a že je třeba ho tehdy či onehdy zbít…

Možná byste měly zajímavé téma ke kafi s jeho ex.

PS: poučet? To je které nářečí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9674
14.8.20 16:06
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat mám 3 letou dceru a s přítelem jsme spolu 4 měsíce on mi z bejvalou přítelkyni 4 letou dceru.. a moje dcera jako skoro každé dítě v jejím věku prostě zlobí.. chtěla bych vědět jestli je normální že mi říká že je nevychovaná když ve 3 letech nechce moc jíst, skoro na každou hračku říká že je její a nechce moc poucet samozřejmě se jí snažím pořád říkat že se to nedělá že musí poucet ale takové věci odkoukala od jiných děti, pořád mu na ni něco vadí sloupne ze zdi v pokojíku samolepku a už by jí chtěl dát na zadek. Zajímá mě jestli je to normální chování nebo mam od něj vzít raději svou dceru pryč.. děkuji

Jste spolu 4 měsíce a už by chtěl malou bít? To jako vážně? A ty se ptáš, jestli je to normální chování, nebo máš od něj vzít dceru pryč? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1243
14.8.20 16:08

PPS: „aspoň teda zatím ale dneska sloupla samolepku ze zdi v pokojíku chytl jí za ruku a řval na ni že naposledy sáhla na tu teď jinak ji sereze prdel..“

Jakože… Cože? A chytlas ho pak pod krkem a řvala na něj, že tohle si dovolil na posledy a příště už poletí po prdeli ze dveří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9674
14.8.20 16:08
@Terkaaax píše:
@berusa.m no právě když se snažím mu domluvit tak se hned malý zastavam atd.. na zadek ji nedal aspoň teda zatím ale dneska sloupla samolepku ze zdi v pokojíku chytl jí za ruku a řval na ni že naposledy sáhla na tu teď jinak ji sereze prdel.. a když něco řeknu na jeho dceru tak to není pravda a že to ona nedělá a když jo tak že to vrací moji dceri za to že jí nechce poucet hračky.. pořád že neumí barvy a pořádně mluvit přitom moje rodina a každý kdo ji zná říká opak že na to kolik jí je že ne šikovná zazpívá i anglicky písničky.. nechápe to že já budu při jakékoliv situaci stát při ní vždyť je to přece moje dcera

No ty jo, a co ty jako na to?? On jí čapne a řve na ní, že to bylo naposledy, jinak jí zbije? No sorry jako, ale to by bylo poslední, co by udělal. Už by to přítel opravdu nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
14.8.20 16:10

No jo ženský…v 90% případů nesnášíte partnerovi děti /je tady o tom mraky diskuzí/ a když teď užíváte vlastní medicínu, tak se vám to nelíbí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9674

@elibro Mazec co? A ona se ptá, jestli je to normální 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25

@elibro no mělo být půjčovat :lol: no jemu tak nějak nedělá problém říct nic.. jeho malá drží věc kterou si vzala moje dcera a ta jeho ji prostě nepustí moje řve a on mi ještě řekne ať tam nechodím ať si to vyřeší sami ale když něco moje malá ty jeho tak už řve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
14.8.20 16:11
@Terkaaax píše:
@berusa.m no právě když se snažím mu domluvit tak se hned malý zastavam atd.. na zadek ji nedal aspoň teda zatím ale dneska sloupla samolepku ze zdi v pokojíku chytl jí za ruku a řval na ni že naposledy sáhla na tu teď jinak ji sereze prdel.. a když něco řeknu na jeho dceru tak to není pravda a že to ona nedělá a když jo tak že to vrací moji dceri za to že jí nechce poucet hračky.. pořád že neumí barvy a pořádně mluvit přitom moje rodina a každý kdo ji zná říká opak že na to kolik jí je že ne šikovná zazpívá i anglicky písničky.. nechápe to že já budu při jakékoliv situaci stát při ní vždyť je to přece moje dcera

Jeho dcera bude pro něho vždy ta lepší, i kdyby to nebyla pravda. Já prostě nevím, ale mě by se zhnusil tím jak dospělý, prakticky cizí chlap, vyhrožuje malému dítěti že mu seřeže zadek. Dobře, že stojíš při dceři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56494

Pošli ho někam, hlavně daleko od tvé dcerky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25

@arinecka mě jde spíš i to co on říká na 3 lety dítě že by mělo umět a nemělo dělat jesli je normální to že by jí chtěl bit vím moc dobře že normální není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama