Chování partnerorových rodičů

Anonymní
10.6.15 13:23

chování partnerorových rodičů

Ahoj, chtěla jsem se jen tak zeptat, zrovna o tom všem přemýšlým. 1:věc je že mi nejde na rozum že tchýně a tchám jedou sami za sebe, když partner měl narozeniny každý dává dárky za sebe.,,Tohle jsem doslat od mámi a tohle od táty,,. Já jsem od svých rodičů byla zvyklá dostávat to jako od rodičů a ne zvlášť od mámi a táty, za mě to příjde divné, když nejsou rozvedeni, Chci aby dcera říkala že to dostala od rodičů, babi a dědi. Co vy na to?
2: jak vaše děti dostávaji maličkosti, prostě nejaká pozornost od prarodičů. U nás je to tak že z jeho strany dcera od nich dostane jen k vánocům, narozeninám a k svátku. Jinak vůbec nic. Jak je to u Vás?

Příspěvek upraven 10.06.15 v 13:39

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7492
10.6.15 13:26

Tak já si myslím že je to jedno :nevim: hlavně že si vzpomenou ne? Přijde mi to jako blbost. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
10.6.15 13:27

Nestačím se kolikrát divit, co mají někteří za starosti. Promiň, ale řešíš totální kraviny. Není to snad jedno? Ať si každý dává dárky jak chce ne. A bod č. 2: No teda promiň, ale to jako čekáš celý rok s nataženou rukou, že ti jako někdo bude něco cpát jo? To mi teda přijde hodně divný :D. Možná trochu vděčnosti a pokory by ti teda neuškodilo, ale tahle slova ti nejspíš budou cizí.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3917
10.6.15 13:27

No já nevim, mně na tom nepřijde nic divného :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
10.6.15 13:29

Tak to mě na tom něco divného připadá. A to zakladatelka tématu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7492
10.6.15 13:29

@Samantha9 U nás je taky normální že si dáváme dárky na svátky, vánoce atd, nečekám že nás bude někdo zahrnovat dary po celý rok :mrgreen: kolikrát se nestačím divit co se řeší za blbosti. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
10.6.15 13:32

@arinecka No asi tak nějak! :palec: Já tady toto očekávání, že od druhých budu něco dostávat, nechápu! Přijde mi to hodně divné takhle smýšlet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
10.6.15 13:32

Dárky dostává od rodičů či prarodičů dohromady a to zřejmě především proto, že chlapi na takové události ad A zapomínají, ad B neví, jaký dárek by koupili, takže vše zařizují ženy (tento stav bude nejspíš běžný ve většině rodin).
Za pozornost nepovažuji nic z toho, co jsi napsala. To je dárek spíš pro mě, protože to nebudu muset shánět. Takové věci dostává nárazově (našla jsem na půdě, měli ve slevě,…), ale spíš k narozeninám/vánocům a vůbec mi to divné nepřipadá :nevim: Jako pozornost pro dítě od babičky považuji spíš pytlík bonbonů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
10.6.15 13:33

A jak je to u vás? To je nejdůležitější. Ostatní nepřevychováš, ale to snad nemáš v plánu, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
10.6.15 13:36

Závidím ti tvoje starosti, fakt. Je vidět, že nemáš co na práci, sorry.
A to jsem pod tím nadpisem čekala bomby.

Příspěvek upraven 10.06.15 v 13:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
10.6.15 13:37

Ty jo, tvoje problémy bych chtěla mít. Je to jejich věc, pokud dává dárky každý za sebe, nevidím důvod, proč by to jako mělo vadit u vnoučete. A tričko a ponožky mým dětem prarodiče nedávají, kupují jim dárky pro ně na narozeniny, svátky a výročí, nevím, proč by měli prarodiče kupovat jen tak trička a ponožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.15 13:38

Nechápu proč se hend navážíte. Já taky od nikoho nic nečekám a nechci aby nás zahrnovali penězi či dary. ano je pravda že jako pozornost jsem spíše myslela ty sladkosti.

• Nahlásit
  • Citovat
20896
10.6.15 13:38

Hlavně bys měla být sama k sobě tak kritická, jako ji k prarodičům! To je fakt neuvěřitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
10.6.15 13:40

Nepřipadá mi to divné, naši to dělali taky tak. Od mámy jsem dostávala dárek, od táty prachy, ať si koupím… Je to v pořádku, hlavně, že si vzpomněli ne? A moje děti dostávají od prarodičů takovéto dárky taky jen „k něčemu“, v průběhu roku spíš nějakou mlsku, ovoce, apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7492
10.6.15 13:44

Nikdo se nenaváží, založila jsi diskusi tak to jsou jen odpovědi. Mám z tebe pocit že ti vadí že není po tvém, jasně tam píšeš CHCI ABY… tak chtít můžeš že jo :mrgreen: buď ráda že mají o vnouče zájem, neřeš blbosti a hned ti bude lépe. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama