S tchýní v jedné domácnosti

3526
8.6.15 15:31

S tchýní v jedné domácnosti

Znáte nějaký případ spokojeného společného soužití s tchýní pod jednou střechou, kdy je jedna kuchyň, společný obývák, záchod, koupelna, zahrada. Soukromí je vlasně jen ložnice? Aby to fungovalo? Nebo je to úplné scifi.. Dokážete si to vy, které máte s tchýní výborný vztah, aspoň teoreticky představit, že by to klapalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5483
8.6.15 15:33

Sci-fi (a to mám nejhodnější tchýni na světě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24366
8.6.15 15:35

Bydlíme v dvougeneračním, chvilku jsme byli i v jednom bytě. (než proběhla rekonstrukce)
A ne, dlouhodobě by to opravdu nešlo. To jsou tchánovci bezva, žádné zásadní potíže neřešíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
8.6.15 15:35

Nefungovalo by to ani s nejlepší kamarádkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
8.6.15 15:39

Vztah s tchýní mám hodně dobrý, ale nebydlela bych s ní ani v dvougeneračním domě, natož v jedné domácnosti. Nefungovalo a nefunguje to nikomu, koho znám a podle mě to ani nemůže fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 15:40

S tchýní vycházím perfektně, ale mít jí v domácnosti? Nikdy! Každá máme jiné zvyklosti co se domácnosti a jejího chodu týče. Žila jsme s ní pod jednou střechou, byla zvyklá do ničeho nekecat a my měli vlastní patro s kuchyní a koupelnou…i tak mi vadilo to „nesoukromí“. Vše bylo dole slyšet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
8.6.15 15:45

Ne, nedokážu si to představit. Taky žádné spory s tchyni jinak nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
8.6.15 15:45

Ne, neznám. Znám případy, kde se společně žije, ale každý má svůj byt v dvougeneračním domě.

Za mě je toi fakt sci-fi. já bych takto nechtěla žít ani s rodiči/sourozenci natož s tchýní. a to s ní vycházím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19063
8.6.15 15:51

Sci-fi i s vlastní matkou, kterou mám ráda a nemám s ní sebemenší problém :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 15:51

@belladonna ani pomyslet a už vůbec né to vyzkoušet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.15 15:57

Bydlíme takto už asi rok a půl s mými rodiči. Strašně se zhoršily vztahy mezi všemi, já už mám alergii na mojí mámu, která je pořád všude, do všeho se plete. Jeden čas jsme měli velkou krizi i my s partnerem, myslím si, že to bylo z velké míry dáno tímto stylem žití. Naštěstí už se budeme brzy stěhovat, už teď meleme z posledního, totálně na nervy. Nikomu nemůžu doporučit společné bydlení s jakýmikoli „spolubydlícími“. No a s tchýní takto bydlet = sebevražda!!!

• Nahlásit
  • Citovat
3526
8.6.15 16:02

Jo, děkuji za jednoznačné odpovědi. Mně to bylo jasné, ale doufala jsem v aspoň jedinou pozitivní zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
8.6.15 16:03

Nikdy a to mám skvělou tchýni. Nefunguje to ani s vlastní mámou. Ne ne ne. To je konec dobrých vztahů v rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46668
8.6.15 16:05
@belladonna píše:
Znáte nějaký případ spokojeného společného soužití s tchýní pod jednou střechou, kdy je jedna kuchyň, společný obývák, záchod, koupelna, zahrada. Soukromí je vlasně jen ložnice? Aby to fungovalo? Nebo je to úplné scifi.. Dokážete si to vy, které máte s tchýní výborný vztah, aspoň teoreticky představit, že by to klapalo?

S tchýní mám výborný vztah a jsem si jistá, že podobné soužití by ho zadupalo. Nebydlela bych tak, neklapalo by to. Škoda dobrých vztahů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41958
8.6.15 16:05
@belladonna píše:

ne, to fakt nedokážu. Žili jsme takhle dva roky s mými rodiči a ačkoliv si s nima rozumím perfektně, ke konci už jsme měli slušnou ponorku. Takže za mě u určitě ne a s tchýní už vůbec :oops: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama