Macecha si hrála na mámu mého dítěte

Anonymní
7.6.15 21:52

Macecha si hrála na ,,mámu,, mého dítěte

Dobrý večer, nevím jak se zachovat. máme 2letou holčičku a tento problém trvá už zhruba půl roku. předtím jak byla miminko mi tátova manželka pořád dávala,,rady,, jak s dcerou zacházet, co s ní mám dělat, pořád kontrolovala jestli jsem s ní byla u doktora na kontrole, očkování, co doktor říkal, když přišla k nám brala jí do kuchyně kde jsem řekla že jí nosit nemá, že se tam kouří atd. prostě mi šíleně,,lezla do zelí,, a mě to vytáčelo do běla a stejně jsem si vždy udělala podle sebe. to by ale nebylo to hlavní. když měla dcera zhruba rok a čtvrt přišel otec s tím, že by si jí chtěli občas vzít k sobě. říkám si no dobře, chce si více užít vnučky, holka už je větší tak odpoledne jí tam odvedu a ráno si příjdu. vždy jsem tam dceři vše sbalila, oblečení, hračky, léky…a jasně jí řekla, že dceři má dávat pouze ten dudlík co jsem jí dala sebou a i tu láhev na kaši, že je zvyklá pouze na toto a ještě které jídla jí nemá dávat (nemá je ráda nebo z nich má třeba průjem). ze začátku dobrý, ale pozdejí jak přišla od nich nechtěla ani svůj dudlík (přitom dudlík vyžadovala), nechtěla kaši ze své lahvičky a jak jsem dělala jídlo tak řev. bylo mi to divné, takže příště jak s nim šla, tak jsem tam nenápadně poslala sestřenici na výzvědy. a výsledek? v puse měla jiný dudlík, svou láhev neměla ani vybalenou a měla nachystanou jinou a ještě jí rvala jídlem, které jsem zakázala. takže jak mi potom dala echo hned jsem si pro holku došla a vynadala jí. otec zrovna nebyl doma. nevím co mu potom nakecala, ale otec se mnou odmítá mluvit, prý je na mě strašně na*****, o vnučku nemá zájem, ten půlrok jí vůbec neviděl a nedávno jsem potkala společnou známou a dozvěděla jsem se že ona o mě vykládá jak jsem jí dítě dávala zanedbané, špinavé, jak ona ho musela dávat do pořádku, že nosila pořád jedno a to samé, že jsem jí nic nekoupila co potřebovala v lékárně, že to museli koupit oni, že jí nic neučím a nemá režim, že jsem nechtěla kojit proto byla na um (přitom jsem po nějaké době ztratila mléko, takže jsem kojit nemohla), před časem jsme s manželem zrušili stavebka a že prý místo aby jsme si koupili tohle a tohle tak jsme si koupili tamto…prostě šílené nepravdy a pomluvy, takže já vypadám jako neschopná matka co své dítě zanedbává, přitom si fakt dbám na to aby dcera byla jako ze žurnálu a to že se stane že třeba má někde flíček protože se umaže tak to snad každé dítě. přitom její děti jak byly malé byli to nehorázní rozmazlenci se kterýma byla ostuda někam jít. příští týden jsou u nás ve městě slavnosti na které jdeme a vím, že tam budou i oni…nevím jak se zachovat pokud se potkáme…jí bych nejradši jednu vrazila a otce radši nechci ani vidět. nevím co mu nakecala, ale aby tím zanevřel na dceru a neměl zájem o vnučku to je trošku moc…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.6.15 21:54

Tak tam děcko nedávej, rady pouštěj druhým uchem ven a máš to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.6.15 21:55
@matkabagristy píše:
Tak tam děcko nedávej, rady pouštěj druhým uchem ven a máš to :palec:
:pankac: :pankac: :pankac:
  • Citovat
  • Upravit
12796
7.6.15 21:57

Já bych jím to odpustila… tím se uleví nejvíce tobě. A dál je neřešila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
7.6.15 21:57

Právě že své „haranty“ měla nevychované a teď se snaží být ta „nejlepší babička“ na světě… znám takovou taky a nic s tím nenaděláš, jelikož ona je ta nej. Asi bych se snažila si promluvit s tátou o samotě a pokud by nechtěl poslouchat, tak bych to holt řešila stejně jako oni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
7.6.15 22:03

Nechápu, proč jsi dávala tak malé dítě pryč na noc… a už tehdy se Ti nelíbilo chování macechy… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
7.6.15 22:03

Pořád všechno vkládám 2× :roll: :oops:

Příspěvek upraven 07.06.15 v 22:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.15 22:05

Tak táta místo aby vyslechl i mě, tak uvěřil tomu co mu řekla ona. nevím co to bylo, ale asi nic pěkného když od té doby ztratil zájem o dceru, o vnučku a ještě šíří takové pomluvy. fakt jen čekám kdy mi díky nim doma zazvoní sociálka, že zanedbávám péči

• Nahlásit
  • Citovat
21183
7.6.15 22:06

Tak na to, že je paní babička nevlastní (ne Tvoje matka), tak je dost autoritativní a jaksi bez respektu. Asi s něco vynahrazuje :think:
Na ni bych se vyprdla, at si pomlouvá, co a kde chce. Kdo tě zná, bude věřit Tobě, a co si myslí lidi, kteří tě neznají, Ti může být fuk.
S otcem bych se pokusila v klidu o samotě promluvit. Třeba si dá říct. Pokud je od ní zpracovaný a bude stát za svou ženou, nic s tím nenaděláš…Ale pak je jasné, že jim nešlo o Tebe a malou, ale o prosazení vlastních vlivů či potřeb. A o to přece nestojíš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
7.6.15 22:06

Tvůj otec nemá důvod být naštvaný, možná měl být vynadání přítomen, ale čas nevrátíš. Neřešila bych to sestřenkou, ale přímým rozhovorem s nimi. Pomluvy neřeš, kdo bude mít zájem znát tvůj názor, ten se tě zeptá. Je škoda, že vnučka přišla o prarodiče, ale pokud nemají zájem, nic s tím neuděláš a budeš se akorát trápit. Pokud je máš potkat, jak píšeš, tak zachovej klid a ignoruj. Pomluvy tebe svědčí o jejím vztahu a smýšlení o tobě. Příbuzné si nevybíráme. (A co ty víš, třeba by později malé pletla hlavu nesmysly)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.15 22:09
@taibi píše:
Nechápu, proč jsi dávala tak malé dítě pryč na noc… a už tehdy se Ti nelíbilo chování macechy… :roll:

tak ona takhle se nám co se holky týkalo pořád cpala do každé,,řiti,, ale jinak to bylo v pohodě, to jsme tam jen chodili třeba na odpoledne nebo tak, ale až byla trošku větší tak že si jí chtějí víc užít tak říkám dobrý. ono se mi to nezdálo jak najednou odmítala vše na co byla zvyklá, ale neměla jsem žádný důkaz, proto jsem tam příště poslala zvěda. ještě ten jsem jsem si pro holku došla jí řekla, že hlídala naposledy, pokud jí budou chtít vidět není problém, aby přišli k nám, šli jsme ven nebo se stavíme my…no a kdo ví co tátovi nakecala. a po tom všem nevím jak zareagovat jestli se příští týden potkáme…do náruče se jim určitě ale nepohrnu…

• Nahlásit
  • Citovat
21183
7.6.15 22:12
@Anonymní píše:
Tak táta místo aby vyslechl i mě, tak uvěřil tomu co mu řekla ona. nevím co to bylo, ale asi nic pěkného když od té doby ztratil zájem o dceru, o vnučku a ještě šíří takové pomluvy. fakt jen čekám kdy mi díky nim doma zazvoní sociálka, že zanedbávám péči

A vaši se rozvedli? „Neřeší si“ takhle blbě nějaké nesváry či nevyřešené spory s Tvou matkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.15 22:17

Tak on otec o mě nikdy nejevil až příliš zájem, občas si mě vzal jako dítě na noc, jinak nic. nějaký dárek k narozkám, vánocům, ale jinak nic žádné podílení na mé péči a vzpomínky na jednu zoo a jedno moře, které si nechal ještě zaplatit. a vztahy se zlepšili až v době kdy jsem se starala sama o sebe a kdy,,nehrozilo,, že bych po něm a jeho ženě mohla něco chtít. ale to jsem mu odpustila, měl novou rodinu snažil se zabezpečit jí a já nijak nestrádala i bez něj takže to už jsem hodila za hlavu, ale jestli má pocit, že na mě má být nějak uražený at si ho má, ale proč zavrhnul vnučku…přitom za toho půl roku tolik vyrostla, naučila se nové věci a on o tohle dobrovolně přichází a to jsou věci, které už se nikdy nevrátí…

• Nahlásit
  • Citovat
4465
7.6.15 22:18

Já teda nevím, ale dost by mě to naštvalo a i když by mě chlap tahal možná za obě nohy abych to nedělala, jela bych se jí na to před otcem z očí do očí zeptat. Nesnáším takovýhle bud ano ne a kdo co povídá co myslí neřiká. Ona by byla v nepsolední řadě. Záleželo by mi na tátovi a jestli nechce o vnučku jevit zájem at mi to řekne do očí a už mě nnikdy neuvidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
7.6.15 22:19

U cteni jsem skoncila v casti brala ji k nam a do kuchyne nenosit, tam se kouri… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama