Chození za ruce

22
17.2.05 11:07

Chození za ruce

Ahoj, má 9 měsíční holčičku, která když zjistila, že může stát na nohách tak v zápětí chtěla chodit za ruce. Myslím si, že má na to ještě čas, ale co s tím udělat, když přileze, zvedne se a tahá mě za ruce, abych s ní chodila. Jdu s ní jen chvíli, aby jí nebolely nohy a také když ona nechce, tak si sedne sama.
Máte s tím také někdo zkušenosti?
Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.2.05 12:04

Ahojky,nas prcek ma taky 9mesicu a jsme na tom uplne stejne.myslim ze je to v pohode.Do mesice uz budou chodit kolem nabytku a mozna ze i uplne bez pomoci.mejte se krasne a at vam to pekne tapka :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.2.05 12:04

Ahojky,
já myslím, že v tom není žádný problém, má dcerka začala chodit sama v 9 1/2 měsících a dnes chodí s jistotou všemi směry a skáče jak opička, na chůzi by člověk nepoznal, že má rok a půl :o)))
Máš šikulku, takže já bych její zájem podporovala bez obav, do ničeho ji přece nenutíš a když bude unavená, hačne si sama.
Moje Maruška nikdy nepoužívala chodítko a protože máme málo nábytku, kterého by mohla využít k přidržování při chůzi, snižovala jsem jí žehlící prkno, aby se ho mohla bez problémů přidržovat při chůzi a to pak bylo radost koukat (a hlavně mě z toho nebolely záda "o))
Hodně zdaru a radosti z objevování

Tajka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama