Nezostúpené varlata

3
15.2.05 18:10

Nezostúpené varlata

Ahojte, mám 13-mesačného syna, ktorému nezostúpil pravý semenník. Na sone povedali, že ho má, takže nás doktor poslal okamžite na urologické oddelenie, aby sme sa objednali na operáciu. Mám z toho trošku obavy. Máte niekto skúsenosti s týmto zákrokom a pobytom v nemocnici počas neho? VĎaka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38
15.2.05 23:36

Ahojky Nemůsíš mít strach, mému synovi dělali tuto operaci, když mu byly dva roky na Bulovce v Praze. Byla jsem hospitalizovaná s ním den předem. Nedostal už večeří a od půlnoci nesměl ani pít (ještě jsem kojila). Druhý den ráno mu dali na lžičku nějáký oblbovák a za hodinu ho odvezli na operační sál. Zůstala jsem v pokoji a brečela jako želva,ani jsem se nestačila vzpamatovat a už byl zpátky, na operačním sále byl 15 minut. Když ho přivezli tak mu dali čípek proti bolesti a mrnousek spal celé dopoledne. Po poledni přišel pan doktor a ukázal co mu dělali a jak se mám o ránu starat. Měl asi 5cm velkou ránku nad tříslem vodorovně v břišním záhybu , čtyři stehy, a jeden steh na pytlíku. Odpoledne přivezli UV lampu a na ránu svítili, aby se lépe hojila. To už byl v pohodě, sice jenom ležel, ale už ho nic nebolelo. Druhý den už chodil na nočník a třetí den nás radši propustili, protože malý už zase lítal jak žihadlo. Po týdnu jsme šli na vytažení stehů a za měsíc na kontrolu. Vše bylo v pořádku a tak jsme už dál chodit nemuseli. Jizva na bříšku je zcela nepatrná a na pytlíku není vůbec vidět. Měla jsem taky strach, ale zvládli jsme to v pohodě. Držím palečky mějte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
16.5.14 11:01

Mam dotaz. mam syna 7 let. vsimla jsem si ze sourek ma prazdny.kdyz se koupe obcas mu sestoupy varlata jinak ma prazdny sourek.dr ho vysetrila a rekla ze je tam ma ale ja vidim ze ne.mam srovnani z druhym synem kde varlata ma porad v sourku.na koho se mam obratit aby ho poradne vysetrili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
16.5.14 11:10

@dorotka28 detsky chirurg ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu